zapatos de mujer nike free puma zapatillas zapatos gucci botas de futbol nike presto gorras new era Gafas oakley bolsos louis vuitton Adidas Neo cinturones gucci zapatillas saucony zapatillas de moda Adidas Originals Adidas Yeezy nike air force polos lacoste Adidas Stan Smith Zapatos nike

 

 صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 
 

 
    

رهبر معظم انقلاب سال 1400 را سال «سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نامگذاری کردند

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 نرخ سکه و ارز 

 
  مشروح خبر    

سه‌شنبه 5 خرداد 1394 - 23 : 6

نویسنده : پورتال خبری کاشان م . م

کد خبر : 14205

6881 بازدید


  نامه سرگشاده يک همشهري به رئيس شوراي شهر

چه کساني با آبروی شهرداری و شوراي شهر بازي مي کنند ؟! بر عيب جويي هاي واهي و جوسازي هاي کينه ورزان صحه نگذاريم ...


 

جناب آقاي رسول زاده 
رئيس محترم شوراي اسلامي شهر کاشان 


سلام عليکم
نامه سرگشاده يک شهروند به حضرتعالي را  23 ارديبهشت در يکي از وب سايتهاي محلي خواندم .  
از آن باب که بنده نيز مثل آن شهروند ، همشهري شما هستم و حضرتعالي نيز به کساني که شما را سنگ صبور خود قرار مي دهند ، مهر و عطوفت داريد ، به صراحت مطالبي را خدمت حضرتعالي بيان مي کنم .    

اولا به عنوان يک همشهري ناگزيرم ناخشنودي خود را از ناپختگي آن شهروند در رسانه اي کردن نامه اش به حضرتعالي ابراز کنم . 

وي با رسانه اي کردن اين نامه خواسته عيب زدايي کند يا به دنبال مچ گيري و برجسته سازي يک اشتباه سهوي فردي و تعميم آن به مجموعه کارکنان شهرداري بوده است ؟!   

آقاي رسول زاده ؛ شما که در يک سال و 9 ماه گذشته ، در مراسم و محافل مختلف ، عملکرد شهرداري کاشان را بخاطر اجراي طرح هاي بزرگ و تغيير و تحولات چشمگير در اين شهر ، تحسين کرده ايد چرا 
اجازه مي دهيد در نامه اي مشکوک ! ، همکارانتان در شهرداري کاشان را نافرمان ،‌ جسارت کننده ، خواب زده ، نابلد و ناکارشناس ، تاراج کننده سرمايه شهروندان ، مکررالخطا  ، سياسي کار ، خودمحور و‌ سوء استفاده گر خطاب کنند ؟ 

آن شهروند « امضا محفوظ » ، خطاب به شما اذعان مي کند که در این روز‌ها و ماه‌ها و سال‌ها ( ؟! ) نواقص و خطا‌ها و مشکلات فراوانی در سیاست‌گذاری و نظارت شما و دوستانتان بر نهاد شهرداری وجود داشته که آنها را جسته‌ و گریخته بیان کرده است ( ! ) ،  با اقرار نويسنده اين نامه مي توان فهميد که اين شهروند امضا محفوظ همان کسي است يا کساني اند  که از شهريور سال 1392 تاکنون  مطالبي را عليه شهرداري و شوراي شهر ، بصورت سلسله وار منتشر کرده اند ولي ره به جايي نبرده اند ؛ مطالبي نظير  : 

(کارت زرد شورا به شهردار انتهای این آسفالت بهارستان است ؟ / انتهاي اين آسفالت بهارستان نيست ؟سوالهايي که رئيس و اعضاي شورا حتما پاسخي براي آن دارند /  آبستراکسیون پدر ؛ تهدید به استعفای پسر / دليل و هدف از آبستراکسيون در شوراي شهر کاشان چيست ؟ / از امروز اختيار شورا در دستان فرماندار است / سه شنبه مهم براي شوراي شهر کاشان / عاطفه پدر و پسري شورا ، شهرداري را به کجا مي برد / فيش حقوقي يک کارمند شهرداري کاشان / دخالت دیرهنگام شهرداری برای جلوگیری از انعکاس ماجرا / شهرداری کاشان این بار فضای سبز راوند را هدف گرفته است / دومین تخریب آثار تاریخی راوند توسط شهرداری کاشان / شهرداری کاشان در صدد تخریب خانه باغ تاریخی راوند / چراغ شهرداری کاشان و بزرگداشت ساعت زمین! /  اثر ارزشمند «گذر‌تبریزی‌ها» توسط شهرداری کاشان تخریب شد / اندر حکایت شهرداری کاشان ...  / جناب شهردار ؛ این یک فرصت خدمتگذاری است، بسم الله  و ...  )   

نويسنده يا نويسندگان اين مطلب با سابقه در اين يک سال و 9 ماه آنقدر بر طبل کينه ورزي خود عليه شهرداري کوبيده و با بي اعتنايي شهروندان و مسئولان کاشان مواجه شده  که اين بار ، نوشته اش را با عنوان نامه سرگشاده يک شهروند ، خطاب به شما نوشته است . 

آقاي رسول زاده ؛ جنابعالي خود بهتر مي دانيد کساني که کاري نمي کنند ؛ خواهي نخواهي مرتکب هيچ اشتباهي هم نمي شوند و اصولاً خطاهايي که برنده ها انجام مي دهند به مراتب بسيار بيشتر از خطاهايي است که بازندگان انجام مي دهند و به همين دليل است که آنها برنده اند . 

پس منصفانه نيست به خاطر برخي مسائل خرد و قابل رفع ، زحمات و تلاش هاي بزرگ شهرداري کاشان در اين مدت خدشه دار شود و با وقاحت تمام ، کارکنان خدوم شهرداري ، تاراجگر و نابلد و ناکارشناس و ... معرفي شوند . 

البته بعيد نيست برخي با آشکار کردن و برجسته سازي برخي عيب ها درصدد باشند براي اشتباهات عمدي خود عذر و بهانه اي پيدا کنند . 

اين شهروندي که در نامه اش به شما خود را باشعور خوانده ، آنقدر سست عنصر است که توانايي نگهداري شعورش را هم ندارد و از جنابعالي خواسته حافظ و مدافع فهم و شعورش باشي !  

نمي دانم اين شهروند فهيم ، خرداد سال گذشته در کاشان تشريف داشت يا خير ، کاش آن روز هم به استفاده ميراث ملي و جهاني شهرمان يعني باغ تاريخي فين براي سخنراني فائزه هاشمي و سياسي کاري گروه مورد علاقه خود واکنش نشان مي داد و در عريضه اي خطاب به شما ،  آن را مغاير با قانون و شرع قلمداد مي کرد ! 

آيا توهين به شعور شهروندان از اين بزرگتر که به شهروندان اعلام کني سخنران اين مراسم دکتر هاشمي رفسنجاني است اما در مراسم ، ناگهان از فائزه خانم هاشمي رفسنجاني ، به عنوان سخنران رونمايي شود ؟!  

بگذريم ...  

آقاي رسول زاده ؛ برخي سازمانها ، مؤسسات ، نهادها ، ارگانها ، دستگاههاي اجرايي به فراخور عملکردشان  و با توجه به توانمندي هاي مالي و اجرايي که دارند در برگزاري برخي همايش ها با متوليان اصلي آن همايش مشارکت مي کنند و گوشه اي از کار را مي گيرند ؛ هر چند که در بسياري از مواقع نقشي در محتواي آن همايش ندارند . 

از طرفي مرسوم است در پوستر هر همايشي  آرم سازمانها ، مؤسسات و شرکت هاي مشارکت کننده در برگزاري آن همايش منتشر شود . 

يک منبع آگاه در شهرداري کاشان در گفتگو با اينجانب گفت : « شهرداري کاشان  به عنوان نهادي اجتماعي فرهنگي با مشارکت هاي فرهنگي و تبليغات محيطي ،‌ سهم خود را در برگزاري برخي همايش ها و اجتماعات شهر کاشان ايفا مي کند و اين موضوع قابل کتماني نيست چرا که درخواست کنندگان حتماً با مکاتبات علني و اخذ مجوز به بخشي از خواسته خود مي رسند و طبق معمول آرم شهرداري کاشان هم به عنوان نهاد مشارکت کننده در تبليغات محيطي در ذيل پوستر آن همايش حک مي شود و البته اين خدمات رساني مختص گروه و حزب و جناح و هيئت و دسته خاصي نيست و شهرداري تاکنون نهايت سعي و همکاري خود را در زمينه تبليغات محيطي با مؤسسات و نهادها و ادارات و هيئات و انجمن هاي شهر داشته است » .    

وي تصريح کرد :  « در مورد اخير  کج سليقگي طراح پوستر  باعث شد  آرم جامعه اسلامي مهندسين  در بالاي پوستر و آرم شهرداري کاشان در ذيل پوستر و درشت تر و در وسط حک شود اما زماني به اين اشتباه سهوي پي برده شد که اين پوستر در قالب بنر چاپ شده بود و اصلاح اين بنرها مستلزم جمع آوري و تجديد چاپ مجدد آن بود ولي به خاطر هزينه بر بودن از چاپ مجدد پوسترها صرف نظر شد. »

اين منبع آگاه افزود : « شهرداري يک نهاد همکار با مهندسان و سازمان نظام مهندسي است و همکاري شهرداري براي تبليغات محيطي نشست جامعه مهندسين در اردهال نيز بنا به درخواست اين جامعه و صرفاً بر مبناي همکاري هاي بين بخشي با مهندسان بود و شهرداري هيچ دخالتي در محتواي نشست جامعه اسلامي مهندسين نداشت . » 

اما آقاي رسول زاده ؛ صرف نظر از اين توضيحات ؛ جامعه اسلامي مهندسين يک حزب شناسنامه دار است که التزام اعضاي آن به اسلام ، قانون اساسي ، ولايت مطلقه فقيه بر همگان محرز است و خوشبختانه  از گروههاي سياسي معارض با نظام جمهوري اسلامي ايران نيست که در فتنه سال 1388 قصد براندازي نظام را داشتند . 
علاوه بر اين  کدام عقل سليمي مي پذيرد جامعه اسلامي مهندسين در 9  مانده به انتخابات مجلس شوراي اسلامي با برگزاري همايشي در اردهال خواسته است نامزدهاي خود را معرفي کند ؟  

جناب آقاي رسول زاده ؛   کلاه خود را قاضي کنيد و ببينيد چه کساني به راحتي با آبروی شهرداری و شورا بازي مي کنند  و براي يک دستمال مي خواهند قيصريه را به آتش بکشند ؟ هر چند که تاکنون با بي اعتنايي شهروندان روبرو شده اند و  شهروندان فهيم به سياه نمايي هاي آنان هيچ وقعي نمي دهند .  

به راستي چرا اين فرد امضا محفوظ هيچگاه براي اتهام زني هاي خود سند متقن و محکمي را ارائه نمي کند ؟ چرا پس از گذشت يک سال و 9 ماه از مسئوليت آقاي  ناظم رضوي نتوانسته ، شهروندان را با جوسازي هاي خود همراه کند ؟! شکي نيست کساني که پارسال فعاليت هاي شهرداري را ختم به بهارستان کردند ، اکنون نيز با همين نگاه کينه توزانه ، شهرداري را بخاطر خدمات فرهنگي اش به نهادها و گروهها و ... به سياسي کاري متهم مي کنند .  

آقاي رسول زاده ؛  هدفم از اين نوشته تبرئه خبط و خطاها و ايرادهاي شهرداري کاشان نيست و بنده نيز شاهد برخي اشتباهات و ايرادها چه در شهرداري و چه در ساير ادارات و نهادها و ... هستم ، صحبت بر سر اين است که  ما بايد با هوشمندي و درايت و  سبک سنگين کردن موضوعات و تدبير مناسب در صدد عيب زدايي باشيم نه اينکه بر عيب جويي هاي واهي و جوسازي هاي کينه ورزان صحه بگذاريم و باعث تشويش اذهان شهروندان شويم .

ضمن اين که بهتر است قانوني را در شوراي شهر وضع و شهرداري کاشان را از ارائه خدمات اجتماعي فرهنگي و ...  به ساير نهادها و گروهها و نهادها و ... منع کنيد تا به راحتي وصله تاراجگري به شهرداري نچسبد .      
    
                                                                                والسلامبرای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی پورتال خبری کاشان اینجا کلیک کنید.

امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع "پورتال خبری كاشان" مجاز است.


 


 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 باج دادن به خبرنگارنماها در رگ و خون اش نیست 

 باج دادن به خبرنگارنماها در رگ و خون اش نیست 

 دیروز تیر و ترکش های دشمن خارجی و امروز تیر و ترکش های خودی ها 

 بدون تعارف درباره نماز 

 آقای شهردار؛ شهروندان کاشانی انتظار تغییرات محسوسی به نفع حقوق شهروندی خود دارند 

 ایمان بیاوریم به آغاز فصل گرم! 

 لاشه های بد بو با پیش درآمد زالو! 

 یک کلاغ چهل کلاغ کردن ولگردهای فضای مجازی کاشان 

 خوب بودن کافی نیست 

 آقا اجازه ما اعتراض داریم! 
 

 پربازدیدترین 

 
 دانشجوی کاشانی پژوهشگر برتر کشور شد

 آيين حفظ خواني قرآن؛ ميراث معنوي کاشان / عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد

 به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

 مرغ همسايه غاز است

 تير كاليبر دشمن قلب بزرگ سردار علي معمار را شكافت و به قلب بي سيم چي با وفايش

 گفت‌وگو با گوينده كاشاني اخبار راديو

 بر سر آرمان هاي نظام و انقلاب و ولايت با هيچ احدي معامله نمي‌کنم

 علامه آقا سيد محمد علوي بروجردي عالمی که بیش از 50 بار شفای بوعلی را تدریس کرد

 تدوین پایان نامه های دانشگاه پیام نور کاشا ن در حفظ و احیای میراث مکتوب عالمان و فقیهان ملی

 برگزاری بزرگترين مراسم آييني محرم در نوش آباد

 نخستین کلینیک شبانه‌روزی دندانپزشکی در کاشان افتتاح شد

 33 کشور جهان مقصد کالاهای تولیدی صادراتی کاشان

 19 رمضان سالروز درگذشت غیاث الدین جمشید کاشانی

 از کتاب فرزند علی در کاشان رونمایی شد

 20 درصد کاندیدهای شورای شهر کاشان جوانان 25 تا 30سال هستند


cialis erfaring cialis i norge hva er kamagra viagra effekt viagra nettbutikk levitra eller cialis viagra norge cialis uten resept cialis pris cialis efeitos secundarios cialis bula kamagra gel comprar viagra farmacia viagra infarmed levitra comprimidos kamagra gel kamagra portugal

کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand

cheap canada goose jackets belstaff outlet parajumpers outlet timberland outlet peuterey jackets uk peuterey jacket canada goose sale uk parajumpers sale belstaff uk peuterey uk duvetica uk canada goose milano duveticapiumini parajumpers outlet segusino woolrich outlet barbour italia canada goose uomo giacca barbour canada goose roma belstaff outlet piumini duvetica canada goose outlet belstaff pelle peuterey saldi barbour giacca canada goose italia belstaff milano barbour uomo parajumpers segusino belstaff uomo canada goose prezzi
viagra gnrique viagra pour femme cialis gnrique cialis en ligne levitra gnrique levitra prix kamagra 100 kamagra 100mg kamagra kopen kamagra online cialis bijsluiter cialis kopen viagra kopen viagra online