صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 
    

ايام رحلت پيامبر گرامي اسلام (ص) ، شهادت حضرت امام حسن مجتبي (ع) و امام رضا (ع) را تسليت مي گوييم                ايام رحلت پیامبر گرامي اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) را تسليت مي گوييم

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 


  منتخب    

شما با چه خط کش و ترازو و مبنايي اينقدر دقيق ! خود و ديگران را مي سنجيد ؟!


به مناسبت هشتمين سالروز انتصاب آيت الله نمازي به عنوان نماينده ولي فقيه در کاشان

  تازه ترین اخبار    


  استاد حوزه و دانشگاه:
وقف‌ كردن اموال حبس كردن اموال است
استاد حوزه و دانشگاه معناي وقف حبس دانست و گفت: پيامبراكرم(ص) مي فرمايد انسان بعد از مرگ همه اعمالش در دنيا قطعه مي شود اما حسنات صدقات جاريه، علم و فرزند صالح همچنان ادامه پيدا خواهد كرد.


 
 


  آيت الله نمازي:
مسلمان بايد علم الانفس داشته باشد
نماينده ولي فقيه دركاشان گفت: آنهايي كه عالم هستند و به معارف ديني دست يافته و خدا را مي شناسند و عارف به لله هستند نتيجه خوف و ترس از خدا پرهيز از گناه است.


 
 


  معاون برنامه ريزي و توسعه شرکت مهندسي آبفاي کشور :
رشد 31 درصدي اعتبارات طرح هاي آبرساني کشور در سال آينده
معاون برنامه ريزي و توسعه شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور از رشد 31 درصدي اعتبارات بخش آب و فاضلاب كشور در سال 94 خبرداد و ميزان اعتبارات سال آينده را بالغ بر 15 هزار ميليارد ريال اعلام كرد.


 
 


  سر و کله خرزوخان دوباره پيدا شد 
 


  ارائه رايگان خدمات بهداشت دهان و دندان به کودکان زير 14 سال 
 


  در نشست مشترک دانشگاه و سازمان تامين اجتماعي:
مشکلات اجرايي ثبت خدمات سرپايي در پورتال سازمان تأمين اجتماعي بررسي شد
در نشست مشترک معاونت توسعه دانشگاه و سرپرست سازمان تامين اجتماعي کاشان نحوه اجرايي شدن ثبت خدمات سرپايي در پورتال سازمان تأمين اجتماعي از ابتداي سال 94 بررسي شد.


 
 


  رقيب پنداري و حريف انگاري با هدف ... ؟!
شما با چه خط کش و ترازو و مبنايي اينقدر دقيق ! خود و ديگران را مي سنجيد ؟!


 
 


  کاشاني ها ، متنعم از برکات يک هجرت
به مناسبت هشتمين سالروز انتصاب آيت الله نمازي به عنوان نماينده ولي فقيه در کاشان


 
 


  حجت الاسلام سيد مرتضي مسعودي علوي استاد حوزه علميه قم
زبان توانايي انجام هفتاد گناه را دارد
در دنيا برخي افراد با گناه پايين و برخي ديگر بالا مي روند اما در قيامت باکنار رفتن پرده ها همه چيز مشخص مي شود، لذا يکي از ويژگي هاي قيامت پايين برنده و بالا برنده مي باشد و ميزان الهي در آنجا حاکم است.


 
 


  هفته دوازدهم و هفته چهارم دور برگشت ليگ دسته دوم بسكتبال كشور:
شهرداري كاشان برصدر نشست/ سايه سنگين آسمان خراش هاي كاشان بر سر آسمان خراش هاي تهران
تيم بسكتبال شهرداري كاشان عصر امروز در هفته دوازدهم و هفته چهارم دور برگشت ليگ دسته دوم بسكتبال كشور تيم بسكتبال وحدت آريا تهران را در هم كوبيد و در صدر جدول رده بندي قرارگرفت.


 
 


  هفته اول از دور برگشت ليگ برتر فوتبال آسيا ويژن استان اصفهان:
سازمان رفاهي كاشان قهرمان نيم فصل، دور برگشت را با پيروزي آغاز كرد
تيم فوتبال سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان نماينده شهرستان كاشان و قهرمان نيم فصل رقابتهاي ليگ برتر آسيا ويژه استان اصفهان اولين بازي دور برگشت خود را در خانه حريف با پيروزي آغاز كرد.


 
 


  يك گام تا قهرماني كوچولو هاي سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان در استان
صعود مقتدارنه نوجوانان سازمان رفاهي به فينال
تيم فوتبال نوجوانان سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان نماينده شهرستان كاشان در مسابقات فوتبال نوجوانان استان اصفهان در برابر حريف خود به پيروزي رسيد و به فينال اين مسابقات صعود كرد.


 
 


  مدرس حوزه و دانشگاه:
شهيد مفتح دغدغه وحدت حوزه و دانشگاه را داشت
مدرس حوزه و دانشگاه گفت : شهيد مفتح داراي معلومات حوزوي و درجه اجتهاد بودند که در کنار آن موفق به کسب درجه دکتري در رشته فلسفه از دانشگاه تهران شد.


 
 


  امام جمعه برزک كاشان:
آمريكا اعتراف كرد تحريم كوبا اشتباه بوده است
امام جمعه برزک گفت : اوباما رييس جمهور آمريكا امروز بعداز 50 سال اعلام كرد تحريم هها بر عليه ملت و دولت کوبا اشتباه بوده است و خواستار عادي شدن روابط با اين کشور است.


 
 


  امام جمعه موقت مشهد اردهال كاشان:
دشمن در برابر ديپلماسي جمهوري اسلامي ناتوان است
امام جمعه مشهد اردهال كاشان گفت: تيم مذاكره كننده ايران بايد با قدرت مذاكرات را ادامه دهد چرا كه دشمن در برابر ديپلماسي جمهوري اسلامي ناتوان است.


 
 


  آیت الله نمازی:
آمريكا اشتباه تحريم عليه كوبا را براي ملت ايران تكرار نكند
نماينده ولی فقيه در کاشان گفت: ملت شجاع ايران نبوي و علوي به اوباما رييس جمهوري آمريكا هشدار مي دهد تا اشتباه تحريم عليه كوبا را براي ملت ايران تكرار نكند چراكه تحريم هاي آمريكا هيچ تأثيري بر ملت ايران نداشته است.


 
 


  رييس شوراي اسلامي شهركاشان:
بايد كاري كنيم كه فاصله نسل جوان با دين زياد نشود
رييس شوراي اسلامي شهركاشان گفت: شهيد مفتح يكي روحانيون دانشمند، روشن فكر، برجسته، فداكار و مبارز به تمام معناي كلمه درست اسلامي بود و از همه مهمترآشنا به نيازهاي روز جامعه بود.


 
 


  شهرداري كاشان از پژوهشگران حوزه و دانشگاه تجليل كرد. 
 


  امام جمعه موقت كاشان در مراسم تجليل از اساتيد و پژوهشگران حوزه و دانشگاه:
وحدت حوزه و دانشگاه بايد درعمل بروز و ظهور داشته باشد
امام جمعه موقت كاشان گفت: حركت و مسير رشد و تعالي جامعه اسلامي ايران تحت تأثير دو قشر تأثير گذار حوزه و دانشگاه است.


 
 


  مدرس حراست كل استانداري خراسان رضوي:
ولايت مطلقه فقيه سرمايه عظيم كشور است
مدرس حراست كل استانداري خراسان رضوي گفت: اگر فكر مي كنيم برخي جاها بايد در برابر دشمن كوتاه بياييم مطمئن باشيد دشمن در برابر ما كوتاه نخواهد آمد.


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

احسنت ان شااله که دروغگو رسوا خواهد شد اگر آن هنگام قبول کند و دوباره سرمبارک در برف نکند پروتال جان!

خدمت زحمکت کشان عرصه مجازی. تا آنجایی که ما سراغ داریم ومی دانیم بنا به گفته خودتان رئیس ارشاد قبلی مصاحبه مطبوعاتی در قبال اداره اش نداشته استت که بخواهد از آن برای خودش دفاعیه و یا تعریف وتمجید کند .اگر کسی سراغ دارد بگوید ؟! هیچکس نداند ما که می دانیم ارشاد اسلامی گیر کارش قانون گرایی بوده است وبس.اگرخواسته خارج از قانون و یا صرف پیاده سازی نظرات و سلایق بعضی ها مد نظر بوده است آن جایش اینجا برای تخریب نیست. و در آخر هیچ آدم بی عیبی پیدا نمی کنید که بگویید آخر مدیریت است.ولی انصافا مشگل دارها خوب صیاغی را می شناسند و بس.مابقی یا بی اطلاع هستیم و یا اینکه می خواهیم نظر خود را بخورد دیگران بدهیم و اگر کسی هم مطلع باشد و حق را بگویید مثل مدیر پورتال به باد نقد و تخریب و سیاسی کاری و خط بازی و......انگ می چساینیم؟؟؟!!!! فکر کنم مخاطبان عاقل اند وهوشیار .و نیازی به اربابان قلدر خود نظر ندارند که به دیگران حق و یا ناحق بخوردشان دهند. در ضمن اجر کار هر کس با کرام الکاتبین است و بس نه با عده ای تنگنظر. وسلام..

منصوری اگر در این سطح هم اختیار داشت خوب بود...

دست از سر نماینده بردارید. بازی سیاسی نکنید. به خدا باید پاسخگو باشید. همینکه ایشان دستور بستن سایتتان را نمی دهد نشانه سعه صدر ایشان است. مخاطب آگاه تفرقه پراکنی شما و سبیل چرب شدنهایتان را می فهمد. اگه فکر کنید توان و قدرتش را ندارند سخت در اشتباه هستید. ایشان مورد اعتماد و وثوق رهبری هستند و در مجلس مهمترین عضو شورای امنیت ملی. تا به حال کدام نماینده ای که شما ازش حمایت می کردید در مجلس جز سیاهی لشکر کار دیگری کرده. ما که یادمان نمی رود. !!!!!
چه دفاعي ؟

باشگاه سیاسی در دولت آقای روحانی در دانشگاه پیام نور کاشان وجود دارد می دانم این پیام را نمی گذارید اما بدانید این رسم نیست که پیام نور و علوم پزشکی را باشگاه سياسی افراد خاص کنید بس است به خدا شهر کاشان را بی خیال شوید

پورتال خبري كاشان مثل هميشه به موقع ، به جا ، سنجيده ، هوشمندانه ، عدالت محورانه ، بصيرانه و.... اجركم عندالله

خداوند خير و بركت به پورتال خبري بدهد كه اين قدر قدردان است و يادش هست چه روزي سالروز ورود سفير ولايت به كاشان است آفرين بر شما قدردانان عرصه خبر در پورتال ولايي كاشان

از آقای جعفری به عنوان یک فرهتگی ولایت مدار که همیشه پشت ولایت حرکت می کنند تشکر میکنم

یه سوزن به خودتون بکوبید یه جوال دوز به منصوری

از چه کسانی و به چه دلیل تقدیر شده است (نام افراد و زمینه پژوهشی) بهتر بود همچنین روند انتخاب پژوهشگران برتر نیز ذکر می شد. این موضوعات مهمتر از متن سخنان است

واقعا جاي اين سوال ها از نماينده محترم هستش؟! ايشان بايد به فكر هم افزايي و وحدت منطقه باشد نه خدايي ناكرده افتراق و جدايي

مامردم آران و بیدگل باالحاق سفیدشهر به کاشان موافقیم بروند ببینند در کاشان چه خبر است. خیلی هم خوب می شود یک نان خور کمتر بهتر .

بدینوسیله ازبرادر ارجمند وارزشی سیدرضاجعفری علوی تقدیر تشکر مینمایم انشاالله همچنان که همیشه موفق بوده اند در مدیریت جامعه اسلامی فرهنگیان نیز پیروز باشند.باغبانی

سرعت مخابره،تحسین برانگیز است. موفق باشید.

انتظارم اینست که این مطالب رو یه شخص دیگری غیر از خود اقای صباعی برایش نوشته باشد ولی باتوجه به عملکرد ایشان بعید است کسی از ایشان حمایت کرده باشد به جز خودش .به هر حال ما که درحیطه کاری خودمان به جز زبان بازی و سر کار گذاشتن چیزی ندیدیم چرا همه چیز را با دین وایمان و ولایتی بودن قاطی میکنید بحث عدم مدیریت است
بحث قانونگرايي است صباغي چون قانونگرا بود ، قانون گريززان تحملش را نداشتند و منتقدش بودند

مرحله اول سرقت کاشیهای منار بوده شاید مراحل بعد دیگر .....

آفرين بر اين دو نظر آخر، درد همينجاست كه هي بومي و بومي كرديم و ادمهاي توانمند نيامدند و لذا شهر رشد لازم را نكرده است.

پس از 10 روز منتظر پاسخ دانشگاه علوم پزشکی کاشان بعلت عدم اجرای دقیق طرح سلامت در کاشان می باشم تلفن های بسیار بدون جواب و در حد شناسایی گرفته شده است چرا طرح در زایشگاه کاشان انجام نشده چرا به قیمت های فروشگاه زایشگاه و ... نظارت نمی شود چرا یک بیمار باید بدنبال لباس اتاق عمل بگردد و بخرد چرا برای اقدامات اداری فقط در ساعات اداری باید در ساعات اداری حضور پیدا کرد چرا مسوولین پیگیری گواهی ولادت در اتاق خود نشسته اند تا مراجعه نشود کاری نمی کنند بنر های تهدید برای مردم در در و دیوار بیمارستان و زایشگاه های کاشان نقش بسته ولی جوابگویی !!!! و پیگیری ؟ هیچ من پیگیر و منتظرم حتی ....

سلام، با نظر بالائي موافقم اگر فقط كاشاني ها توانائي كار را دارند پس چرا كاشان تاكنون رشدي نداشته است. كاري كنيد كه افراد توانمند جذب مديريتهاي كاشان شوند و شهر را رشد دهند.

سلام علیکم اولا می خواستم چرا مطالب را سلیقه ای انتخاب می کنید پس نظرات مفیدرا حذف می کنید با صداقت برخورد کنید که لازمه کارخبرنگاری صداقت است اخبار ضدونقیض اداره کار جالب است به جایی که به وظیفه اصلی خودبررسی وضع اشتغال - بیکاری - حضور اتباع بیکانه در شرکتها وضعیت بد کارگران رسیدگی کنن همه اش سمیناربرگزار می مند که نشان دهنده عدم اشنایی با کار است

فقط سخنان و نظرات ایشون فوق العاده است؟؟؟.پس قدرت اجرایی و توانایی چرخاندن اداره کجای کار ایشونه؟؟؟

سلام تقدیر و تشکر از خانم حسیبی که راه همسر بزرگوار رو ادامه دادند

باارزوی موفقیت تیم بانوان شهرمان و پبشرفت روز افزون و تشکر ازخانواده بزرگ حجازی که درجای که دولت مسوولین و نماینده مجلسی که جز بنر تشکر چیز دیگری بلد نیست .. !هیچ نگاهی به ورزش کاشان ندارند واقعا جای تقدیر تشکر دارد. که این خانواده اینطور سخت کوشانه تلاش میکنن...تلنگر .و

سخنان و نظرات آقای رمضانی فوق العادست مثل همیشه

چرا بعضي ها فكر ميكنند كه فقط كاشاني ها ميتوانند كار بكنند. مگر چه فرقي ميكند كه از كجايي؟ مهم تدين و تخصص و ايراني بودن افراد است. اينقدر نبايد از خود متشكر باشيم.....

درست می گن یعنی میهمانا هیچ صحبت مهمی نکرده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام شماره 4رقمی1530جهت ارتباط آسان شهروندان کاشانی باسازمان دارالسلام کاشان اختصاص یافته است.همشهریان محترم میتوانند بدون گرفتن کدشهرستان حتی باتلفن همراه با این سازمان تماس بگیرند.غلام پور.روابط عمومی سازمان دارالسلام کاشان / احسان غلام پور

سلام من به عنوان یک غیربومی که چند سالی در کاشان بودم و فرار را بر قرار ترجیح دادم یک توصیه ای به کاشانی های عزیز دارم: شما که ادعای استان شدن دارید اینقدر بر طبل قوم گرایی و بومی گزینی نکوبید، قرار نیست همه مسئولین ادارات و نیروهای اداری ادارات مختلف کاشانی باشند که شما اینقدر به این مسائل حساس هستید شما به هر مرکز استان و شهر بزرگی سر بزنید میبینی که بخشی از نیروهای اداری و مسئولین آن منطقه بومی و بخشی دیگر غیربومی هستند و شاید خو کاشانی های عزیز در بسیاری از مناطق مختلف به عنوان نیروی غیربومی پست و جایگاه دارن و مشغول به خدمت هستند پس اینکه تا یک نیروهی غیربومی اون هم از تبار و فرهنگ خودتون پست میگیره اینجوری خونتون به جوش میاد، علتش چیه؟ امیدوارم نظر من نمایش داده بشه و دچار سانسور نشه

مطلب بسیار ارزنده ای بود ازمطالب ایشان بیشتر استفاده کنید

نماینده محترم که شما در رسانه های محلی آران و بیدگل می فرمایید که اعتبار دانشگاه پزشکی کاشان را به اران نداده اید و این اعتبار سهم آران است !!!! خوب پایگاه هییت دولت چیز دیگر را بیان می کند !!! طبق مصوبه هییت وزریران این اعتباری دقیقا به بیمارستان شهید بهشتی کاشان اختصاص داده است . نه اران و بیدگل !!! بهتره شما وارد فضا ی تبلیغاتی در اران وبیدگل نشوید با تشکر http://www.tasnimnews.com/Home/Single/544606


  اخبار اجتماعـي   
  وقف‌ كردن اموال حبس كردن اموال است

  رشد 31 درصدي اعتبارات طرح هاي آبرساني کشور در سال آينده

  نماز جمعه اين هفته به امامت آيت الله نمازي برگزار مي شود

  تشكيل انجمن خيرين و واقفان سلامت در كاشان ضروري است


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  اولين گردهمايي مديران منابع انساني در كاشان برگزارشد

  معرفي 450 كارفرما و كارگاه به تامين اجتماعي براي معافيت حق بيمه

  تاكيد دبيراجرايي خانه كارگركاشان بر اصل سه جانبه گرايي در قانون كار

  آغار فعالیت های کمیته نیاز سنجی بازارکار کاشان


  اخبار حوادث   
  حادثه آتش سوزي در حسن آّباد با يک کشته

  14 مجروح و كشته درحادثه تصادف سه خورو

  انفجار سليندر گاز منجر به سوختگي 60 درصدي شهروند كاشاني شد

  تصادف مرگبار دو سواري در انتهاي خيابان کارگر


  اخبار سياسي   
  مسلمان بايد علم الانفس داشته باشد

  زبان توانايي انجام هفتاد گناه را دارد

  آمريكا اعتراف كرد تحريم كوبا اشتباه بوده است

  دشمن در برابر ديپلماسي جمهوري اسلامي ناتوان است


  اخبار علمي   
  شهدا راه ميان بر را براي رسيدن به عروج پيدا كردند

  آمريكايي ها با هسته اي ما مشكل ندارند با هستي ما مشكل دارند

  آغاز ثبت نام مقطع کارشناسي ارشد دوره فراگير نوبت پانزدهم دانشگاه پيام نور

  كسب رتبه اول و دوم تيم هاي كنست دانشگاه کاشان


  اخبار فرهنگي   
  شهيد مفتح دغدغه وحدت حوزه و دانشگاه را داشت

  اعزام 205 مبلّغ و مبلّغه ديني از کاشان به مناطق مختلف کشور

  منار دوره ایلخانی در کاشان جان تازه ای گرفت

  کتاب طبيعت و شهر در تعاليم و فرهنگ اسلامي منتشر شد


  يادداشت هاي ویژه   
  سر و کله خرزوخان دوباره پيدا شد

  رقيب پنداري و حريف انگاري با هدف ... ؟!

  کاشاني ها ، متنعم از برکات يک هجرت

  نگران و دلواپسيم ...


  میراث و مشاهیر   
  روز بزرگداشت مولي محسن فيض کاشاني

  مسيح کاشاني ؛ شاعر خوشنويس و طبيب قرن يازدهم

  امشب شب نیمه است که ما مهمانیم ...

  شربت اسفرزه با خاکشير ؛ نوشيدني سفره افطار کاشاني ها


  اخبار ورزشي   
  بازيكنان جوان كاشاني به دنبال تجربه در ليگ هستند

  گلکاران نماینده کاشان در لیگ والیبال مردان باشگاه های کشور شد

  تكواندو كاشان دور برگشت را با يك پيروزي و يك مساوي آغاز كرد

  كاشان ميزبان هفته اول و دوم دور برگشت ليگ دسته اول تكواندو نوجوانان كشور


  اخبار كشاورزي   
  بررسي چالش هاي شهرك ماهيان زينتي كاشان / توليد و تکثير کرم خوني براي ماهيان زينتي

  توليد محصول سالم انار دركاشان/ پايان مبارزه بيولوژيک باکرم گلوگاه انار/ پايان طرح خريد خدمت حفظ نباتات

  پايان عمليات اجرايي آمارگيري محصولات زراعي و هزينه

  اجراي طرح IPM انار / توزيع تله هاي فرموني


  اخبار پزشکي سلامت   
  ارائه رايگان خدمات بهداشت دهان و دندان به کودکان زير 14 سال

  مشکلات اجرايي ثبت خدمات سرپايي در پورتال سازمان تأمين اجتماعي بررسي شد

  افزايش دو برابر بودجه هاي پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي كاشان

  دکتر محمدرضا شريف عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي کاشان به عنوان پژوهشگر برتر انتخاب شد


  شهرداري   
  شهرداري كاشان برصدر نشست/ سايه سنگين آسمان خراش هاي كاشان بر سر آسمان خراش هاي تهران

  سازمان رفاهي كاشان قهرمان نيم فصل، دور برگشت را با پيروزي آغاز كرد

  صعود مقتدارنه نوجوانان سازمان رفاهي به فينال

  بايد كاري كنيم كه فاصله نسل جوان با دين زياد نشود
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 


بهزیستی

بهزیستی

ساربوک

دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور

اتوبوسرانی

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 رقيب پنداري و حريف انگاري با هدف ... ؟! 

 کاشاني ها ، متنعم از برکات يک هجرت 

 نگران و دلواپسيم ... 

 توجه به ادبيات و شعرفاخر ارزشي عامل ارتقاء بصيرت است 

 دوره جدید فعالیت های فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان 

 رمز ماندگاري « دوران طلايي کاشان » چيست ؟ 

 آتش افروزي بين شيعه و سني با شعار تولي و تبري ؟! 

 ما براي ، آن که هر چی ،‌ طبق ميل ما شود ،‌ عکس ها چسبانده ايم 

 کسالت رهبر انقلاب و يک نکته ... 

 عکس چسبانها غريب ترند يا مرادي ها ؟! 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 

 هشدار ! پرسه زني يک چرک نويس در وب‌هاي کاشان و آران و بيدگل 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 تير كاليبر دشمن قلب بزرگ سردار علي معمار را شكافت و به قلب بي سيم چي با وفايش

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 حالي و احوالي ، از ثبت احوال كاشان

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد

 کاشان مستعد زلزله‌ بزرگ است

 سهراب هيچ موقع در ورزشگاه هتاكي نمي‌كرد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand