صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 
    

بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکّل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند. امام خمینی رحمت الله علیه

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 


  منتخب    
  تازه ترین اخبار    


  بزرگداشت مقام حضرت رقيه خاتون در آستان مقدس علی بن باقر + گزارش تصويری 
 


  هفته دهم و آخر نيم فصل ليگ برتر فوتبال آسيا ويژن استان اصفهان:
قهرماني نيم فصل ليگ برتر فوتبال آسيا ويژن ارمغان سازمان رفاهي كاشان
تيم فوتبال سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان نماينده شهرستان كاشان با پيروزي در هفته دهم و هفته آخر نيم فصل رقابتهاي ليگ برتر آسيا ويژه استان اصفهان به مقام قهرماني نيم فصل اين مسابقات رسيد.


 
 


  هفته دوم مسابقات فوتبال نوجوانان استان اصفهان:
پيروزي نوجوانان سازمان رفاهي‌ كاشان در گام اول
تيم فوتبال نوجوانان سازمان رفاهي تفريحي شهرداري كاشان نماينده شهرستان كاشان در هفته اول مسابقات فوتبال نوجوانان استان در برابر حريف خود به برتري رسيد.


 
 


  مدير عامل مؤسسه اميرالمومنين‌کاشان:
خطبه‌هاي امام سجاد و حضرت زينب تبلور ولايت محوري و بصيرت افزايي است
مديرعامل مؤسسه اميرالمومنين‌(ع) كاشان گفت: امام زين العابدين و حضرت زينب کبري(س) در متن حادثه عاشورا حضور داشت و شدت مصيبت را با جان و دل احساس كرد و مسؤوليت پيام رساني را به عهده گرفت و پرده از جنايات يزيد و هم فکران او برداشت.


 
 


  امام جمعه برزک:
رضايت رهبر معظم انقلاب از مذاكرات رضايت مردم است
امام جمعه برزک گفت: بعد از يک سال مذاکره، علي رغم بي ميلي ايران به تمديد مذاکرات و اسرار دشمن به تمديد آن، نشان از پيروزي اين مذاکرات به نفع ايران دارد.


 
 


  امام جمعه مشهداردهال كاشان:
ملت ايران تاج کدخدايي آمريکا را لگد مال خواهد کرد
امروز ارتش 20 ميليوني بسيج خواب را از چشم دشمنان اسلام و نظام اسلامي ايران ربوده است


 
 


  آيت الله نمازي:
به رسميت شناختن ايران هسته اي به نفع آمريكا و اروپا است / ملت ايران هيچگاه تسليم نخواهد شد
نماينده ولي فقيه دركاشان گفت: اوباما رييس جمهوري آمريكا در مصاحبه هفته گذشته خود درحالي ايران را منزوي و جامعه جهاني را پشتيبان خود دانست كه تظاهرات در 35 ايالت آمريكا بيانگر منزوي بودن اوباما است.


 
 


  كارشناس مبلغ ديني:
زنان شيعه مي توانند تاريخ ساز آينده باشند
كارشناس و مبلغ ديني گفت: اگر كسي حتي با نيت شلوغ شدن مجلس عزاداري امام حسين(ع) هم وارد مجلس عزا شود و گريه هم نكند اجر و پاداش دارد.


 
 


  رييس مركز تعالي كوثر قم:
اطلاعت پذيري از ولايت مهمترين انگيزه شهدا براي رفتن جبهه بود
رييس مركز تعالي كوثر قم، اطاعت پذيري از ولايت و دفاع از دين را از مهم ترين انگيزه شهدا براي رفتن به جبهه ها دانست و گفت: تمامي شهدا بدون استثناء در وصيت نامه هاي خود تاكيد بر حمايت رهبري داشته اند.


 
 


  جانشين فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه کاشان:
امروز دنيا از دستاوردهاي بسيج بهره مند است
جانشين فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه کاشان گفت: امروز نهال بسيج كه توسط امام خميني(ره) غرس شد تبديل به درخت تنومندي شده است.


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

ما که تو این سه سال چیزی ندیدیم دیدن به مام خبر بدین

همایش دختران آفتاب !!! این که پسره کنار جناب دبیر همایش!!

باسلام الشی گفتی برادر! مرادشما همون مرادبرقی زمان طاغوته! اگه بازم تاکیدداری که مرادت میرحسین موسویه بی زحمت برومقابل خونش بست بشین خودت روهم باقوی ترین چسب های عالم محکم به زمین بچسبون که مامواجب بگیرها نتونیم از زمین جدات کنیم تا به مرادت برسی! پورتال جون! ارواح باخاجات درج کن حالشوببریم!نکنی میگیم مواجب بگیرآسدمیرحسین هستی!!
حسن عاقبت را برای خود , شما , میرحسین موسوی و مریدهای ایشان طلب می کنیم . روزگار مهمتر از میرحسین موسوی ها را نیز دیده که یک عمر مراد مردم بوده اند اما به سبب یک غفلت خود را به ورطه نابودی کشاندند . تاریخ علی محمد باب را بخوانید او یک عمر زیارت عاشورا را در تیررس افتاب بوشهر با قرائت صد لعن و صد سلام خواند اما ... اما .... اما در آخر مدعی امام زمانی و پیامبری شد .

سلام چندی پیش مطلبی را در سایت هجوم خاموش خواندم مبنی بر تعاملات پشت پرده سایت کاشان نیوز و هفته نامه آرمان کاشان چندان دلچسب نبود ولی حالا معلوم شد که واقعیت داره و البته کپی برداری های مطالب از یکدیگر را نیز چند مدت اخیر مشاهده کردیم . راستی این همه شانتاژ برذای یک هفته نامه کلیشه ای چیست؟ تصاویر مبتذل مندرج در شماره ۱۵ مهر ایشان خیلی تابلو بود . اگر بخاطر انها بوده مستحق شون هست.
پورتال خبری کاشان از عملکرد آقای امینی دفاع و جانبداری نکرده است . ما توقعمان را در خصوص طرز برخورد با رسانه بیان کردیم خواه آرمان باشد خواه یک نشریه اصولگرا ....

شهردار محترم به جای عوض کردن جداول بلوار مطهری کمی اسفالت در چاله های شهر بریزند بلکه چهره شهر کمی عوض شود .(البته جلو بندی سازها شاید از این حرف دلخور شوند )

ببین برادر فتنه ساز این جمله بسیج مدرسه عشق است از مراد ما فتنه گران میر حسین موسوی است اگر می خواهی مواجبت قطع نشود و صله ات برسد زود تغییرش بده باور نداری این لینک را ببین برادر محمد... http://ensafnews.com/index.aspx/n/11209
خدایا همه ما را به راه راست هدایت کن

خودمونیم می بینم که خیلی کیف کردی !!!!!!!!!!!!
از چي ؟ از اين که کاشان پرجمعيت همچنان بطور مشترک با شهرستان آران و بيدگل بايد در مجلس فقط يک کرسي داشته باشند ؟! اين چه کيفي دارد ؟!

بسه دیگه بردارید این خبر تکراری را!! اگه برای هوسه یک هفته بسه!

با سلام مرکز این دندان پزشکی امام علی در کجا قرار داره؟

اقدام فرماندار ستودنی ست فرماندار باید اقتدار خود را به نمایش بگذارد فرماندار شجاعی داریم امید است در تمام مراحل چنین باشد تشکر احسنت بعضی ها باقلم می خواهند ظلم و ستم کنند این اقدام نوعی عدالت خواهی است امید است موفق و موید باشید

سلام من برای نماینده ای که خود فروخته و ره رو بدون چ.ن وچرا و چشم بسته دولت در همه امور باشد متاسفم جالبه دولت هم از این عناصر حمایت نمی کنه و به نمایندگان مخالف اهمیت بیشتری می دهد و این خسران زیادی است برای شهرستان

سلام چندی پیش مطلبی را در سایت هجوم خاموش خواندم مبنی بر تعاملات پشت پرده سایت کاشان نیوز و هفته نامه آرمان کاشان چندان دلچسب نبود ولی حالا معلوم شد که واقعیت داره و البته کپی برداری های مطالب از یکدیگر را نیز چند مدت اخیر مشاهده کردیم . راستی این همه شانتاژ برذای یک هفته نامه کلیشه ای چیست؟ تصاویر مبتذل مندرج در شماره ۱۵ مهر ایشان خیلی تابلو بود . اگر بخاطر انها بوده مستحق شون هست.

اقدام فرماندار شجاع نشان عتدال و تدبیر ایشان بوده است که در شعار دولت جدید نمایان است فرماندار با تدبیر حق را ادا نمود و ثابت کرد باند بازی جای خود را به شایسته ساری داده است فرماندار به همه اعلام کرد در دولت تدبیر همه برابر اند قانون یکسان است امینی و هر شهروند دیگر ٰ همه در برابر قانون یکی هستند احسنت باعث سرافرازی دولت شدی تشکر

خداوند رحمان رحمت کند مرحوم حاج شیخ احمد اسلامی تبار را و انشاءالله فرزند خلف و شایسته آنمرحوم وارسته، حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا اسلامي تبار را سلامتی و طول عمر عنایت فرماید که زندگیشان را صرف خدمت معنوی و دینی به مردم می نمایند و خداون متعال روح والای دوبرادر شهیدش علی و حسین را از ماها راضی نگهدارد ، ایّدکم الله تعالی

نشریه آرمان توهین کننده به دولت قبل ونقد تند وافراطی به دولت قبلی .درشت نمایی سخنان افراد معلوم الحال ،کمرنگ کردن ارشهای نظام وانقلاب اسلامی .ایجاد تشویش وشایعه پراکنی در کاشان ،.تحقیر کردن مسوولین ارشد کشور . که بخشی از مطالب آرمان است.

از بس شهر بی صاحب بوده ، هر چی آرمان خواست نوشت دکتر امینی به رئیس دانشگاه کاشان رحم نکرد و مصاحبه این پسر متوهم رو بر علیه همه شهر توهین بود چاپ کرد ، به چه قیمتی؟؟

آرمان یک رسانه کمک کننده به ارتقای شهر و فرهنگ ساز نبود و فقط خط تخریب جامعه ارزشی شهر را کم و زیاد حفظ کرده بود

سلام جناب توحیدی. در این نوشته به گونه ای درد دل اهالی رسانه و نشریات را نوشته اید اما آیاد خود شما عامل به این نصایح هستید؟ شما سنگ اندازی را مذموم می شمارید اما از طرف نشریه ای که سردبیر آن هستید بیشترین سنگ اندازی را به اهالی رسانه و سایر نشریات فعال در آران و بیدگل روا داشته اید. نامه می نویسید، اعتراض می کنید، مطلب می نویسید و هر جا دستتان باشد بر علیه سایر نشریات فعال اران و بیدگل سنگ اندازی می کنید حالا امده اید حامی آرمان کاشان شده اید؟ حتما مرغ همسایه غاز است!

اگر آرمان مطلب خلاف واقعي نوشته فرماندار بايد ارشادش كند نه اينكه شكايت كند آقاي توحيدي از طرف ديگ فكر كنم كاشان لياقتداشتن فردي مثل آقاي اميني راندارد وآقاي اميني بزرگتر از اين حرف هاست...

کارشناس عمران و کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی شهری همان سهمیه غیرقانونی بورسیه دکتری در فرمانداری هستند دیگه شما کلاهتان را بالاتر بگزارید
هم هفته نامه آرمان و هم جنابعالی اگر مدارکی مبنی بر استفاده از بورسیه غیرقانونی هر یک از کارکنان فرمانداری دارید آن را منتشر کنید .

آقای توحیدی آرمان در خط مقدم تخریب چهره های خدوم و ارزشی و بسیجی و ولایتمدار کاشان است . با مدیر کشتن استان که هیچ دهستان خواهیم شد . یک بار نقد از کارگزاران و اعتدال و اصلاح طلبان نکرده انتقاد یک طرفه نباید باشد . بهرحال آرمان بلندگوی همین دولت اتدبیر و امید است . واقعا سخت که یکبار پاسخگو باشد!!!!

باسلام به این آزاده سرافرازامیدوارم کتاب جذابیت خاص خودراداشته باشد

روزنامه آرمان وابسته به جریان اصلاح طلب و دولت فعلی است و سالها است که حرفی از ارزش های اسلامی دینی انقلابی دفاع مقدس در آن دیده نمی شود . تخریب علیه مسوللین شهر و نشر یاس و نومیدی که نعنا رو آش آن

خدا قوت به بچه های موسسه خادمین امام رضا علیه السلام. دست مریزاد که اسم کاشان را زنده کردید تو برنامه زیر سایه خورشید هم که جمعه بعد از ظهر نشان داد کاشان را استان کاشان اعلام کرد و این یعنی مهر استان شدن کاشان اول به دست آقامون ولی نعمت مون علی ابن الموسی الرضا علیه السلام امضاء شده

اونوقت حضرت عالی که بیست تا روستا رو شمردی می تونی بگی بخش نیاسر که منطقه ی اردهال جزو اونه کلا چند تا روستا داره آره خدا از ته دلت بپرسه

ا سلام من از خوانندگان همیشگی هفته نامه آرمان هستم. الان حدود سه تا چهار سال هستش که این هقته نامه به این سمت حرکت کرده چهره عموم مردم رو نسبت به یه مسئول خراب کنه. حتی تا جایی که صدای خیلیا دراومد. یه چند ماهی بود که این هفته نامه متون بهتری رو در اختیار خوانندگان میگذاشت ولی جدیدا مخصوصا در این پیامشون کاملا متن رو به طریقی به خواننده القا میکنن که خواننده در صورتی که آگاهی نداشته باشه دقیقا موافق اون جریان فکری میشه… در مقابل این هفته نامه در طول این چند سالی که چاپ میشه هنوز نشده یک تیتر مثبت برای شهر کاشان داشته باشه که مردم خوشحال کن باشه. همیشه خبر های عمران شهری و منطقه ای در حاشیه این هفته نامه جای داشته و دارد چراکه به نظر این بنده این هفته نامه دنبال نقد نیست بلکه دنبال تحقیر هستش… در هرصورت من به عنوان همشهری و شهروند کاشانی از این اقدام فرماندار حمایت میکنم و آفرین میگم چرا که بعد از سال ها یکی تونست جلوی این هفته نامه ای که حاشیه های شهر رو به طور منفی گسترش میده بایسته… با تشکر- کارشناس عمران و کارشناس ارشد برنامه ریزی و مدیریت شهری

فعالیت های بچه های موسسه امام رضا همه قابل تقدیر است .الز اینکه باعث افتخار کاشان هستید . سپازگزارم

اين مطلب را فقط مدير مسئول بخواند. تو كه جرات درج نظرات مخالف نظر خودت را نداري . تعطيلش كن. مطلبي راجع به ارزيابي آقاي فرماندار( رفيق شفيقت) گذاشته بودم ولي نتوانستي چاپ كني. پس .......

یک آستان؟!؟! ۲۰ تا روستا تو منطقه اردهال می باشد! کسی دنبال مسئولیت نیست. بخشدار باید برا منطقه انتخاب بشه که فرماندار زحمتش رو می کشه.

این آقایی که میخواهد برای اولین بار یک آستان مقدس را تبدیل به بخش کند یک سمت بدهید تا هم ایشان آرزو به دل نماند و هم اینقدر در منطقه تفرقه ایجاد نشود وگرنه اگر خواسته باشیم کاری انجام بدهیم در این حالت هم می توانیم


  اخبار اجتماعـي   
  خطبه‌هاي امام سجاد و حضرت زينب تبلور ولايت محوري و بصيرت افزايي است

  اطلاعت پذيري از ولايت مهمترين انگيزه شهدا براي رفتن جبهه بود

  امروز دنيا از دستاوردهاي بسيج بهره مند است

  نخستين سالگرد عالم رباني آيت الله مصطفوي كاشاني


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  تاكيد دبيراجرايي خانه كارگركاشان بر اصل سه جانبه گرايي در قانون كار

  آغار فعالیت های کمیته نیاز سنجی بازارکار کاشان

  دو سوم از جمعيت كاشان مستقيما از خدمات اين اداره بهره مند هستند

  جلسه كارگروه اشتغال كاشان برگزارشد


  اخبار حوادث   
  حادثه تصادف اتوبوس و کامیون 25 مجروح و کشته بر جای گذاشت

  از دستگيري زنان كيف قاپ در بازار تا دستگيري سارق آيفون هاي تصويري دركاشان

  تشيع جنازه مستند ساز ديار ماندگار به ديار ابدي + گزارش تصويري

  مصطفي مزرعتي مستندساز کاشاني دعوت حق را لبيک گفت


  اخبار سياسي   
  رضايت رهبر معظم انقلاب از مذاكرات رضايت مردم است

  ملت ايران تاج کدخدايي آمريکا را لگد مال خواهد کرد

  به رسميت شناختن ايران هسته اي به نفع آمريكا و اروپا است / ملت ايران هيچگاه تسليم نخواهد شد

  دشمن مي خواهد اسلام را از درون بي محتوا كند


  اخبار علمي   
  عضو هيات علمي دانشگاه کاشان جايزه جهاني دريافت کرد

  مديران سراشيبي و كف اقتصادي دانشگاه آزاد كاشان

  من در كف اقتصادي دانشگاه آمدم

  من در سراشيبي اقتصادي دانشگاه آمدم


  اخبار فرهنگي   
  بزرگداشت مقام حضرت رقيه خاتون در آستان مقدس علی بن باقر + گزارش تصويری

  زنان شيعه مي توانند تاريخ ساز آينده باشند

  آخرين فرصت ثبت نام نامزدهاي انتخابات كانون مداحان كاشان اعلام شد

  هفتمين همايش دختر آفتاب در کاشان برگزارمي شود


  يادداشت هاي ویژه   
  پوست موز زير پاي فرماندار !

  سخنان بسیار مهم استاد رحیم پور ازغدی درباره شیعه های انگلیسی

  آتش افروزي بين شيعه و سني با شعار تولي و تبري ؟!

  اين وصله ها به کاشان نمي چسبد !


  میراث و مشاهیر   
  امشب شب نیمه است که ما مهمانیم ...

  شربت اسفرزه با خاکشير ؛ نوشيدني سفره افطار کاشاني ها

  نگاهی به زندگی نامه « شاطر حسین »

  يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني


  اخبار ورزشي   
  برادر كشي شهرداري كاشان در كاشان + گزارش تصويري

  تكواندو كاشان دور برگشت را با يك پيروزي و يك مساوي آغاز كرد

  كاشان ميزبان هفته اول و دوم دور برگشت ليگ دسته اول تكواندو نوجوانان كشور

  غربت قهرمان ملي كاشان در پاييز بي توجي مسؤولان كاشان


  اخبار كشاورزي   
  بررسي چالش هاي شهرك ماهيان زينتي كاشان / توليد و تکثير کرم خوني براي ماهيان زينتي

  توليد محصول سالم انار دركاشان/ پايان مبارزه بيولوژيک باکرم گلوگاه انار/ پايان طرح خريد خدمت حفظ نباتات

  پايان عمليات اجرايي آمارگيري محصولات زراعي و هزينه

  اجراي طرح IPM انار / توزيع تله هاي فرموني


  اخبار پزشکي سلامت   
  صدور451 كارت بهداشتي براي هيئات مذهبي / افتتاح واحد دندانپزشکي امام علي (ع) کاشان

  22 هزار جلد دفترچه بيمه سلامت رايگان در سرپرستي بيمه سلامت کاشان صادر شد

  مرکز پاسخ‌گويي سلامت 1490 در کاشان راه‌اندازي شد

  پنج خبر از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي كاشان


  شهرداري   
  قهرماني نيم فصل ليگ برتر فوتبال آسيا ويژن ارمغان سازمان رفاهي كاشان

  پيروزي نوجوانان سازمان رفاهي‌ كاشان در گام اول

  آقايي سازمان رفاهي كاشان در ليگ آسيا ويژن

  گزارش تصويري پياده روي در بين الحرمين علوي تا اردهال


  اخبار دهمين جشنواره سراسري تئاتر مهر كاشان   
  چراغ جشنواره دهم با معرفي نفرات برترخاموش شد

  تقويت تئاتر هاي خياباني در کاشان/اجراي نمايش ها بسنده به يک مقطع زماني نباشد

  نقصان متن از مسائل مهم نمايشي است

  نمايش غول نادان در فرهنگسراي مهر
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 


بهزیستی

ساربوک

دانشگاه پیام نور

اتوبوسرانی

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 آتش افروزي بين شيعه و سني با شعار تولي و تبري ؟! 

 ما براي ، آن که هر چی ،‌ طبق ميل ما شود ،‌ عکس ها چسبانده ايم 

 کسالت رهبر انقلاب و يک نکته ... 

 عکس چسبانها غريب ترند يا مرادي ها ؟! 

 ساخت ماکت اماکن مذهبی و وقایع تاریخی اسلام , ضرورتها و مراقبتها 

 همراه { اين جريان } نــشـو عزيز ! 

 تکریم خبرنگاران ، چطور و چگونه ؟ 

 پورتال‌ خبري‌ كاشان از شما سپاسگزاري مي کند 

 3 رسانه نگار کاشانی صاحب رتبه های برتر شدند 

 جوسازي ها نمي تواند پورتال خبري کاشان را از اهداف خود باز دارد 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 

 هشدار ! پرسه زني يک چرک نويس در وب‌هاي کاشان و آران و بيدگل 

 عنوان سوژه : برخي مناسبت­هاي آذر 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 تير كاليبر دشمن قلب بزرگ سردار علي معمار را شكافت و به قلب بي سيم چي با وفايش

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 حالي و احوالي ، از ثبت احوال كاشان

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد

 کاشان مستعد زلزله‌ بزرگ است

 سهراب هيچ موقع در ورزشگاه هتاكي نمي‌كرد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand