صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 

 
    

ايام شهادت مولاي متقياي اميرالمؤمنين حضرت علي (ع) را تسليت مي گوييم

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 


  منتخب    
فرماندار كاشان:

ابوالفضل صدرائيه معاون استاندار و فرمانداركاشان

معاون استاندار و فرماندار كاشان گفت : خبرنگاران صاحبان فكر و انديشه هستند كه با نگاه تيز بين خود مسائل جامعه را رصد و به مردم خوراك مي دهند و اين حرفه كار هر كسي نيست.

رييس ستاد نماز جمعه كاشان :

مصلي بقيه الله الاعظم كاشان

رييس ستاد نماز جمعه شهرستان كاشان گفت: نماز عيد فطر شهرستان كاشان امسال در مصلي بقيه الله الاعظم اين شهرستان برگزار خواهد شد.


حضرت علي بن محمد باقر (ع) ، آقا علي عباس (ع) ، حضرت محمد هلال (ع)

بازنشر

آقايان بدانند ميز هيئت رئيسه تعريف دارد ، بي اعتنايي به اصول آن ممکن است به تحقير ديگران بيانجامد

  تازه ترین اخبار    


  امضاي تفاهم نامه همکاري شهرداري كاشان و مرکز خدمات حوزه هاي علميه کاشان 
 


  درقالب طرح هاي متنوع حفظ قرآن انجام شد:
تربيت 50 حافظ کل قرآن توسط مؤسسه اميرالمومنين کاشان
مديرعامل مؤسسه فرهنگي قرآن وعترت اميرالمومنين(ع)کاشان با تربيت 6 حافظ كل قرآن در ماه مبارك رمضان تعداد حفاظ قرآن در مدرسه شبانه روزي حفظ يکساله قرآن کريم مؤسسه فرهنگي قرآن وعترت اميرالمومنين(ع)کاشان به 50 حافظ كل قرآن افزايش يافت.


 
 


  مسؤول نمايندگي ولي فقيه در سپاه كاشان:
روز قدس روز شنيدن صداي استغاثه كودكان مظلوم بي دفاع فلسطين است
مسؤول نمايندگي ولي فقيه در سپاه كاشان گفت: روز جهاني قدس، روز فرياد كودكان و زنان مسلمان فلسطين در سكوت مدعيان حقوق بشر و مجامع حقوقي و بين المللي بر عليه استكبارجهاني و رژيم جنايتكار اسرائيل است.


 
 


  برگزاری 7 محفل انس با قرآن در دارالمومنین کاشان
مشاور مدير كل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از برگزاری هفت محفل انس با قرآن همزمان با دهه سوم ماه مبارک رمضان در بخش های مرکزی، قمصر و برزک این شهرستان خبر داد.


 
 


  مدير عامل موسسه هم انديشي كانون هاي فرهنگي كاشان خبر داد:
برگزاری جشنواره قرآنی در دارالمومنین کاشان با رقابت 7 هزار نفر
مدير عامل موسسه هم انديشي كانون هاي فرهنگي كاشان از برگزاری جشنواره قرآنی با رقابت 7 هزار نفر در این شهرستان خبر داد.


 
 


  توسط محققان دانشگاه کاشان انجام شد:
اندازه‌گيري همزمان گونه‌هاي دارويي به کمک روش‌هاي آماري در دانشگاه كاشان
اندازه‌گيري همزمان گونه‌هاي دارويي، نانوحسگري با حد تشخيص پايين به کمک روش‌هاي آماري توسط يکي از دانشجويان دکترا با راهنمايي و مشاوره اساتيد دانشکده شيمي دانشگاه کاشان طراحي شد.


 
 


  روز قدس نقطه عطفي در رهبري امام و وديعه خداوند به مسلمانان است
سرپرست دانشگاه كاشان در بيانيه اي روز قدس را روز ايستادگي مستضعفان جهان عليه مستکبران و روز فرياد مظلوميت ملت فلسطين دانست.


 
 


  امام جمعه موقت كاشان:
راهكارهاي امام مستضعفين آمريكاي لاتين و اروپا را مقابل اسرائيل قرارداده است
امام جمعه موقت كاشان گفت: روزجهاني قدس امسال با اتحاد و يكپارچگي مسلمين كشورهاي اسلامي به مستكبرين جهاني ثابت خواهيم كرد اسلام ديني بالاتر و والاتر و برتر است.


 
 


  مبلغ حوزه علميه در مراسم احياي شب بيست سوم در سالن شهداي بسيج كاشان:
اگر خداباوري جا بيفتاد، خدا محوري نيز كشف خواهد شد/ نا اميدي به خدا بزرگترين گناه است
مبلغ حوزه علميه گفت: شب قدر داراي جايگاه و منزلتي است با اين تعبير كه اگر مكاني خيلي ارزشمند و مقدس است، ارزشمندي آن براي مكان نيست بلكه به واسطه كسي است كه در آن قراردارد.


 
 


  معاون ادارات و کارخانجات ستاد احيای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان
روز قدس امسال با شكوهتر از سال هاي گذشته برگزار خواهدشد
معاون ادارات و کارخانجات ستاد احيای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان گفت: امسال مسلمانان جهان در روز قدس با حضور گسترده خود انزجار خود را از رژيم اشغالگر قدس اعلام و حمايت همه جانبه خود را از مقاومت اعلام خواهند كرد.


 
 


  گزارش تصويري احياي شب بيست و سوم رزمندگان اسلام كاشان 
 


  روز قدس فرياد رساي مسلمانان عليه سرطان کشنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي صهيونيزم است 
 


  نخستين محفل انس با قرآن در روستاي آبشيرين 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

کاری به اختلافات شما ندارم ولی به عنوان یک کارشناس فرمانداری مطلب آقای ملک آبادی را تایید میکنم بالاخره جایگاه فرمانداری باید حفظ شود ونباید بعضی آقایان از منش فرماندار سو استفاده کنند وبیاین درکنار او بنشینند خودشان باید درک کنند

از خیر زیاد ایشان برای کاشان تحویل نیاسر دو دسته به آران است

سلام زممزه هایی وجود دارد به طور موثق که قرار است به همت اقای منصوری بخش نیاسر و مشهداردهال به آران و بیدگل بپیوندد. مردم روستای نشلج درپی پرنمودن طومار هایی بوده اند. لطفا بررسی و گزارشی تهیه کنید.

با سلام عده ای جهت دار در وبلاگ معلوم الحال دارند شروع به تهمت زدن می کنند برای شهردار محترم که واقعا داره کار می کنه تا پرتال کاشان ... از طرف دیگر با این مطرح کردن این مباحث سعی درند به اصطلاح برای مجلس دهم که استقلال حوزه اران است برای دور دوم رای جمع کنند !!!

طرف می گوید فلانی فرستاده نماینده است نماینده هم چون وزیر عزل کن هست مقامش بالاتر از وزیر است پس احترام نماینده و احترام نماینده نماینده و احترام نماینده نماینده نماینده و ... چون وزیر عزل کن است بر همگان واجب است پس هر چقدر عزل وزیر بیشتر باشد مقام نماینده و نماینده نماینده و ... هم والاتر است !!!!!!!!!!!!

چند سوال برایم پیش آمده!! در دولت های نهم و دهم که برای بحث اطلاع رسانی مجموعه فرمانداری ها و در سطح بالاتر استانداران و وزیران و خود شخص رئیس جمهور اگر خاطرتان باشد از خبرنگاران بصورت گزینشی دعوت می کردند!!!! البته رسانه مخالفی وجود نداشت که منتقد باشد!! حال از شما سوالم این است که وقتی به اینگونه جلسات راه پیدا می کنیم سعی به نقد سازنده برای ارتقاء سطح شهرمان و مطرح کردن آن درسطح کشور را داشته باشیم و از اینگونه مباحثات و مطالب تخریبی دوری کنیم!!!! با توجه به اینکه این برای بار دوم است که این مطلب را کار می کنید باید توجه به شعور مخاطب هم داشته باشیم!!!! بسیار متاسفم
چرا وقتی مطلبی به مذاق ما تلخ است فریاد واکاشانا و وا منصوری از دست رفت سر می دهیم ؟! اگر در کاشان 100 مسئله هم وجود داشته باشد هر یک به جای خود مهم و قابل نقد و بررسی است .

جلسه مذکورفقط آشنایی فرماندار عزیز با خبرنگاران و اصحاب رسانه بود. فرماندار محترم درجلسه اعلام نمودند این جلسه فقط جلسه آشنایی است و نشست خبری نیست حال سئول این است حضور شخصی از دفتر نماینده در جلسه برای چه بوده ؟ایشان خبرنگار بوده یا مسوول خبرنگاران ؟

بنده خدا، خدا نكرده ماه رمضان است و روحانيون براي تبليغ رفته اند يا اينكه خودشان در هر مسجدي مسئوليتي دارند

باسلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات امیدوارم حالتان خوب باشد مدتی است که خبری از دانشگاه علوم پزشکی در پورتال خبری درج نمی شود نگران شدم که نکند اتفاقی افتاده باشد امیدوارم که این طور نباشد. التماس دعا ارادتمند شما ساکنی

پرتال امروز رادیو اصفهان شنیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یک ساعت و نیم برنامه نجف اباد سلام داشت ویژه شهرشون اخه یکی نیس بگه .............. ای خدااااااااااااااا

با سلام بايد بگم به نكته خوبي اشاره شده است البته بايد در مورد ارتفاع ميز رييس جلسه تصميم گيري بشه فقط ارتفاع ميز رييس دادگاه است كه بايد بالا تر باشه ولي در يك جلسه اداري همه ميز ها هم ارتفا عند همونطور كه در عكس دو آقاي وزير ديده مشو ند و حتي در جلسه هييت دو لت از اون كه ديگه بالا تر نداريم.بهشون بگو ارتفاعشو بيارن پايين

چرا حضور روحانيون در مراسم كم رنگ است .

مدیریت ارشد استان اصفهان بعد از 20 سال سکان مدیریت کاشان را به یک شهروند کاشانی سپرد دکتر رسول زرگر پور در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کاشان این چنین بیان نمود که : کاشان سه خواسته مهم و اولویت دار داشته و دارد . 1- فرماندار بومی 2- بحران آبــــــــ 3- در خواست استان شدن من به عنوان استاندار اصفهان خواسته اول شما کاشانی ها که تخصص در مباحث آب در کشور دارد اجابت نمودم که انشالله ایشان بحث بحران آب و استان شدن را به کمک شما همشهریان پیگیری مینمایند و ما هم کمک مینماییم. تا مدتی پیش ما چوب فرماندار غیر بومی رو میزدیم حالا که این خواسته محقق شده این مباحث جایگاهی ندارد.

سلام این که دست کانون های فرهنگی و جانبازان عزیز از استخر مروارید کوتاه شده این که تشکل ها برای نصب بنرهای فرهنگی باید هزینه به زیباسازی بدن به جهت جدا شدن از سازمان رفاهی تفریحی درست ؟

این که درخواست نزدیک به 30 میلیون موسسه الغدیر از شورا کرده برای برگزاری نمایش درست است ؟

احسنت به آقای ملک آبادی . از خبر های احیا در منطقه بزرگ کاشان ضمنا این که هر مناسبتی در سطح شهر استندهای تبلیغاتی مختص تشکل الغدیر والثقلین هست چیست ؟ آیا جامعه الهادی . مجمع عاشقان مهدی و کانون دوچرخه سواران و.. جز تشکل ا نیست .

زمانی توسعه محقق میگردد که تفکرات همه اعضای یک مجموعه تفکری مبتنی بر توسعه باشد و لاغیر مهم نیست کی کجا بشینه ، باید دید خروجی کار چی میشه، وقت خودتون و دیگران رو به این چیزها نگذرونید بجای دامن زدن به این مطالب بهتر مطالبات اصلی مردم پرداخته بشه. والله اونایی که بیرون کاشان هستن با دیدن این مطالب به ریش ما میخندد ، قرار نیست چون ابزار رسانه دست ما است به هر چیز کم اهمیتی دامن بزنیم. پیشنهاد میکنم به جای این مطالب بی ارزش به تحلیل و گزارش از پر محتوا پرداخته بشه.
به نظر هر موضوعی باید بجا و در وقت مناسب بررسی شود به خاطر موضوعات مهمتر نباید از مسائل کوچک غفلت کرد ...

از طرف نماینده مجلس هر شخصی بجای ایشان در جلسه شرکت نماید جایگاهش محترم است و باید در نگاه و جایگاه فرستاده نماینده دیده شود.جایگاه نماینده مجلس جایگاه وزیر است و همطراز آن و فرستاده نماینده نیز از این جایگاه برخوردار است . آیا شما جایگاه دفتر نماینده ولی فقیه در کاشان را هم همینگونه می دانید یا نه ؟ متشکرم در صورت پاسخ قانع کننده نه رفع مسئولیت / با تشکر
1- تا دو سال پیش سابقه نداشت عضو یا مسئول دفتر مدیر یا رئیسی برای خود طاقچه بالا بگذارد و با عجب و خودشیفتگی خود را همطراز مدیر خود و حتی همسطح سایر مدیران شهرستان بداند . 2- احترام به سطح و جایگاه مسئول دفتر ( نه عضو دفتر ) مدیر یا رئیسی بسته به جایگاه و سطح و اهمیت آن مدیریت یا ریاست صرفا بر عهده همتایان وی در ادارات و نهادها است . مثلا فرماندار همتای مسئول دفتر نماینده نیست که ملزم باشد او را همطراز خود بداند , همتای مسئول دفتر نماینده در فرمانداری , مسئول دفتر فرماندار است . ضرب المثل کبوتر با کبوتر باز با باز در اینجا مصداق دارد . 3- مسئول دفتر نماینده فقط مسئولیت هماهنگی برنامه ها و ملاقات ها و مراجعات و تماس های مدیر و رئیس را بر عهده دارد . حضور مسئول دفتر در جلسات اداری , بازدیدها و وارسی ها و برنامه ها صرفا تشریفاتی و صوری است و رای و نظر و پیشنهاد مسئول دفتر در جلسات و صورتجلسه ها وجاهت قانونی و رسمیت ندارد چون طبق قانون نماینده نمی تواند امور قانونی خود را به دیگران محول کند و مسئول دفتر نماینده نمی تواند از طرف نماینده در جلسات اداری صاحب رای و نظر باشد . 4- میز هیئت رئیسه ویژه رئیس و میزبان جلسه و معاون و منشی و دبیر و کارپرداز اوست و گاه عالی ترین مقام مدعو نیز به عنوان معرف یا مجری و هدایتگر و اداره کنده طرح بحث میهمانان در کنار رئیس جلسه می نشیند . حالا شما با این توضیحات پاسخ دهید عضو دفتر نماینده در این جلسه که ویژه خبرنگاران بوده آن هم در پشت میز هیئت رئیسه چه معنایی داشته است ؟ آیا وی رئیس اداره ارشاد یا رئیس خبرنگاران بوده اند ؟ آیا او همتای فرماندار یا معاون و منشی و دبیر جلسه بوده است ؟ البته وی شخص قابل احترامی است و از دوستان نزدیک ما هستند اما رعایت چارچوبهای تشریفات از طرف او یا هر عزیز دیگری الزامی است . پورتال خبری کاشان

بزرگان ما گفته اند حرف حق را بپذیر حتی اگر گوینده آن کوچکتر از تو باشد. فرماندار عزیز کاشان بلندترین مقام کشوری در کاشان است همیشه جایگاه فرماندار مانند یک فرمانده ارشد نظامی دارای احترام وی‍ژه است همانطور که فرمانده ارشد نظامی دارای جایگاه است فرماندار هم باید همانطور باشد اما چون فرماندار عزیز ، محجوب و انسانی خاکی و مردمی است دیگران مراعات نمی کنند یا اینکه ادب و احترام را بلد نیستند یا اینکه فکر می کنند از فرماندار بستانکار هستند. جایگاه مسئول روابط عمومی یا مشاور یا رئیس دفتر نماینده آن بالا در کنار فرماندار نیست. فقط معاونان فرماندار می توانند در جلسات در سمت راست و چپ فرماندار حضور داشته باشند. اگر فرماندار یک اصفهانی بود کسی اجازه چنین کاری نداشت .

این مطلب را چند باره دارید منتشر میکنید . آقا جان دیگه ننویس . خوب نیست والا ...خودت سبک میکنی الحسود لایسود ........

سالی که نکوست از بهـارش پیـداست!!

احسن جناب آقای ملک آبادی واقعا روی این مقوله کار کنید. شخصی که سمت چپ فرماندار نشسته تنها در سمت مشاور حوزه روابط عمومی فرمانداری است و لاغیر

باسلام خدمت اساتيد خوشنويسي اسم استاد همه يار و استاد مظفري ار در ليست اساتيد معاصر نمي بينم

جلسه اخير فرماندار با خبرنگاران افراد طرف چپ و راست فرماندار چه مقام هايي بودند ؟!

به نظرم موسسه امیرالمومنین اگه مورداقبال عام وخاص قرار گرفته ازاخلاص وهمت بچه هاشون است نه بهای مسئولین

سلام لازم به ذکر است که سوین خانه ورزش در روستای محروم چاله قره افتتاح شد که جوانان آن به عنوان قهرمان قهرمانان ورزشهای روستایی کاشان هستند

بادرود هم جزو اقليم كاشان كردي ؟
پ ن پ

آستان حضرت سلطان محمود بن محمد باقر (ع) در روستای علوی را هم توقع میرفت اشاره میکردید

من نمیدونم این آقایان چی فکر کردن که اولا ترمینال را در کمربندی احداث کردند و الان هم میخواهند انتقال بدهند بلوار صنعت و بعد بگویند به دلیل نزدیکی به اتوبان تهران و اصفهان .....شما نمیخواد اینقدر دوباره هزینه کنید . بفرمائید همین ترمینال فعلی را خدمات بدهید / یه تهران که بخوای بری و برگردی کرایه باید 30هزار تومن آزانس و اتوبوس برای یه نفر بدی خدا را خوش نمیاد ........

امیداست بگذارند فرماندارجوان وبومی وفهیم شهرمان کارکندخودانتقادپذیرباشدانتقادسالم چراغ راهسشماست.


  اخبار اجتماعـي   
  امضاي تفاهم نامه همکاري شهرداري كاشان و مرکز خدمات حوزه هاي علميه کاشان

  روز قدس روز شنيدن صداي استغاثه كودكان مظلوم بي دفاع فلسطين است

  برگزاری 7 محفل انس با قرآن در دارالمومنین کاشان

  برگزاری جشنواره قرآنی در دارالمومنین کاشان با رقابت 7 هزار نفر


  اخبار اقتصادي   
  شركت سايپا كاشان ، حافظ محيط زيست

  گنبد نمكي نصرآباد زمينه ساز تاسيس پالايشگاه ، شهرك صنعتي، اشتغال و رونق اقتصادي است

  ذخيره گاز در گنبدهاي نمكي نصرآباد ، طرحي ملي و استراتژيك

  رتبه نخست بسيج سازندگي كاشان در اجراي طرح هاي مقاومتي استان اصفهان


  اخبار حوادث   
  نصب 84 شير اطفاي حريق در کاشان

  مرگ چاه كن 40 ساله در ته چاه

  33 مصدوم و يك كشته در 165 مورد حادثه در كاشان

  مهار آتش سوزي بازار بزرگ صفويه كاشان / آتش سوزي انبار نگهداري مواد وضايعات


  اخبار سياسي   
  راهكارهاي امام مستضعفين آمريكاي لاتين و اروپا را مقابل اسرائيل قرارداده است

  فلسفه ليالي قدر بازنگري در اعمال گذشته است/ نگاه به نامحرم سرنوشت ابن ملجم را عوض‌كرد

  ملت ايران از حقوق مشروع و قانوني خود کوتاه نخواهد آمد

  جوانان و نوجوانان سربازان جبهه فرهنگي هستند


  اخبار علمي   
  اندازه‌گيري همزمان گونه‌هاي دارويي به کمک روش‌هاي آماري در دانشگاه كاشان

  آغاز ثبت نام دوره هاي آموزشي و مهارتي/ محاسبات و طراحي نجومي ساعت آفتابي تبريز

  استقرار 163 واحد مرکز رشد دانشگاه کاشان

  دو خبر کوتاه از دانشگاه کاشان


  اخبار فرهنگي   
  تربيت 50 حافظ کل قرآن توسط مؤسسه اميرالمومنين کاشان

  نخستين محفل انس با قرآن در روستاي آبشيرين

  آيين سنتي مذهبي نخل برداري در ده آباد بادرود / گزارش تصويري

  کاشان شهر نهج البلاغه + ويديو گزارش خبري


  يادداشت هاي ویژه   
  رفتارشهروندي سازماني در فرهنگ سازماني‌کاشان

  سال‌های ۸۴ تا ۹۲ دیگر برنمی‌گردد !

  حکايت شلغم

  حرمت نامي را که بر اين جاده نهاده ايد نگه داريد


  میراث و مشاهیر   
  امشب شب نیمه است که ما مهمانیم ...

  شربت اسفرزه با خاکشير ؛ نوشيدني سفره افطار کاشاني ها

  نگاهی به زندگی نامه « شاطر حسین »

  يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني


  اخبار ورزشي   
  افتتاح چهارمين خانه ورزش روستايي كاشان در روستاي جوينان

  قهرماني راكت به دستان داده پردازان در جام رمضان

  انصراف باريج اسانس از ليگ برتر واليبال قطعي است

  آغاز واليبال جام رمضان بانوان شهرستان کاشان


  اخبار كشاورزي   
  اجراي طرح IPM انار / توزيع تله هاي فرموني

  شاه توت برزک وارد بازار فروش شد

  گيلاس کاشان وارد بازار فروش شد

  تخريب بناي غير مجاز در زمين كشاورزي


  اخبار پزشکي سلامت   
  نگراني از وضع نظافت و بهداشت بيمارستان شهيد بهشتي

  صدور6 هزار جلددفترچه بيمه سلامت رايگان / ثبت نام همچنان ادامه دارد

  3 داروخانه جديد در کاشان و آغاز سنجش سلامت نوآموزان

  امشب ، شام ، آب دوغ خيار


  شهرداري   
  گزارش تصويري سراي محله سلمان فارسي

  سومين سراي محله كاشان افتتاح شد

  55 طرح عمراني در شهرداري کاشان اجرا مي شود

  رعايت حجاب برخي بانوان ايراني فقط در اماكن مقدسه است
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 


آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 رفتارشهروندي سازماني در فرهنگ سازماني‌کاشان 

 سال‌های ۸۴ تا ۹۲ دیگر برنمی‌گردد ! 

 نامه پورتال خبري کاشان به نماينده کاشان و پاسخ آقاي عمار اميري 

 جشنواره ملي ، کنگره جهاني ... ؟! 

 نگاهی به 2 سال نمايندگي کاشان در مجلس شورای اسلامی 

 مگر ما فضولیم که بخواهيم بدانيم ... ؟! 

 صدرائيه وامدار هيچ کس نيست ! 

 نصرآباد ، نخستين مخزن نمکي گاز در خاورميانه 

 تيترهايي كه تاريخ مصرف ندارند 

 واکاوی علل حذف بودجه و توقف مصوبه قانونی کنارگذر شرقی کاشان 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 

 هشدار ! پرسه زني يک چرک نويس در وب‌هاي کاشان و آران و بيدگل 

 عنوان سوژه : برخي مناسبت­هاي آذر 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 تير كاليبر دشمن قلب بزرگ سردار علي معمار را شكافت و به قلب بي سيم چي با وفايش

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 حالي و احوالي ، از ثبت احوال كاشان

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد

 کاشان مستعد زلزله‌ بزرگ است

 سهراب هيچ موقع در ورزشگاه هتاكي نمي‌كرد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand