صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 
 

 
    

سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر همه مردم ایران اسلامی مبارک

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 

  منتخب    
مسابقات قهرماني فوتسال نوجوانان كشور بروجرد:

بازيكنان تيم فوتسال منصوري شاد

* احتصاصي پورتال خبري كاشان/ شير بچه هاي كربلاي ايران تنها يك يا حسين(ع) ديگر تا مرحله نيمه نهايي و 4 تيم برتر كشور و يك شگفتي بزرگ در فوتسال كاشان و كشور فاصله دارند.

  تازه ترین اخبار    


  شهردار کاشان مطرح كرد:
جمع آوري آلودگی های بصری از بازار کاشان
شهردار کاشان گفت: سیم های برق و لامپ های اضافی، نصب پرده های ناموزون وغیر مرتبط موجب نازیبایی بازار کاشان شده است.


 
 


  شهرداركاشان:
اکثر آثار نقاشي کاخ گلستان از کمال الملک، صنيع الملک، و خاندان غفاري است 
 


  سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان خبر داد
تخصیص 100 میلیارد ريال برای مرمت بازار کاشان
سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان گفت: از ابتدای سال تاکنون 100 میلیارد ريال اعتبار برای مرمت و بازسازی بازار تاریخی کاشان اختصاص یافته است.


 
 


  فيلمساز شيليايي ميهمان ويژه بخش بين الملل جشنواره مردمي فيلم عمار به اصفهان رفت؛
تماشا و تحسين چندباره «يتيم‌خانه ايران» توسط ميگل ليتين/ زيبايي‌هاي اصفهان، باورنکردني و شگفت‌انگيز است
«ميگل ليتين»، فيلمساز ضدکودتاي شيليايي گفت: «يتيم خانه ايران»، به عنوان يک روايت تاريخي از لحاظ هنري، فني و محتوايي، فيلم خوبي است و مصداق اثري است که من آن را تحسين مي‌کنم.


 
 


  سرپرست منطقه چهار شهرداري کاشان:
بالغ بر 50 هزار متر مربع آزادسازي با اعتباري بيش از 277 ميليارد ريال
سرپرست منطقه چهار شهرداري کاشان گفت: در يک سال گذشته بالغ بر 50 هزار متر مربع آزادسازي با اعتباري بيش از 277 ميليارد ريال است.


 
 


  سرپرست منطقه پنج شهرداري کاشان:
بيش از17 ميليارد اعتبار براي بلوار شهيدان بديعي هزينه شده است
سرپرست منطقه پنج شهرداري کاشان گفت: 17 ميليارد و 499 ميليون ريال اعتبار براي احداث بلوار شهيدان بديعي هزينه شده است.


 
 


  به سفارش شهرداركاشان:
نمايش «سلطانعلي» مهرماه امسال در تالارفرهنگ كاشان به روي صحنه مي رود
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ نمايش «سلطانعلي» مهرماه امسال ، به همت سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري كاشان همزمان با مراسم سنتي مذهبي قاليشويان فين در تالارفرهنگ شهرستان كاشان به روي صحنه خواهد رفت.


 
 


  دبير جامعه روحانيت كاشان در جلسه تفسير قرآن مسجد امام خميني(ره) خيابان ملامحسن فيض كاشاني:
انسان اگر عبدالله باشد، شيطان براو تسلط نخواهد داشت
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ انسان همانگونه كه براي جان و مال و فرزند خود مراقب شيطان باشد، در آمال و آرزوهاي‌ خود نيز بايد مراقب شيطان باشد.


 
 


  مسابقات قهرماني فوتسال نوجوانان كشور بروجرد:
غوغاي شير بچه هاي کاشان در بروجرد/ نماينده كاشان در جمع 8 تيم برتر كشور
* احتصاصي پورتال خبري كاشان/ شير بچه هاي كربلاي ايران تنها يك يا حسين(ع) ديگر تا مرحله نيمه نهايي و 4 تيم برتر كشور و يك شگفتي بزرگ در فوتسال كاشان و كشور فاصله دارند.


 
 


  همزمان با سالروز ثبت ملي بازار کاشان
يادمان 40 سالگي بازار تاريخي کاشان برگزار مي شود
با حضور مسئولان استاني و شهرستاني و همزمان با سالروز ثبت ملي بازار کاشان يادمان 40 سالگي اين بازار تاريخي برگزار مي شود.


 
 


  در ششمين روز هفته دولت:
کلنگ تقاطع غيرهمسطح اردهال به زمين زده شد
همزمان با ششمين روز از هفته دولت آيين کلنگ زني تقاطع غير همسطح اردهال برگزار شد.


 
 


  افتتاح سالن ورزشي نادره ملك در شمالي ترين نقطه استان اصفهان 
 


  همزمان با هفته دولت:
پارک جنگلي چهل حصاران افتتاح شد
امروز همزمان با ششمين روز هفته دولت پارک جنگلي چهل حصاران کاشان افتتاح شد.


 
 


  آغاز اولين دوره مسابقات ورزشي کارکنان ادارات شهرستان کاشان
اولين دوره مسابقات ورزشي کارکنان ادارات شهرستان کاشان به مناسبت هفته دولت و با نام بزرگداشت شهداي دولت شهيدان رجايي و باهنر توسط هيأت ورزشهاي همگاني شهرستان كاشان آغاز شد.


 
 


  نمونه برداري هدفمند کنترل کيفي گلاب و عرقياتدر مراکز توليد و عرضه گلاب کاشان
معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي کاشان، از اجراي برنامه نمونه برداري هدفمند کنترل کيفي گلاب و عرقيات از مراکز توليد و عرضه گلاب توسط بازرسين بهداشت محيط اين دانشگاه خبر داد.


 
 


  بازديد اسلام شناسان انستيتو علوم اسلامي هامبورگ آلمان از خانه هاي تاريخي كاشان
جمعي از اسلام شناسان انستيتو علوم اسلامي هامبورگ آلمان ضمن بازديد از خانه هاي تاريخي آل ياسين، طباطبايي و عباسيان با اصالت هاي معماري ايراني اسلامي آشنا شدند.


 
 


  مدير گردشگري شهرداري کاشان :
اولويت شهرهاي تاريخي ارائه خدمات گردشگري و توسعه زيرساختها است 
 


  شكرگزاري نعمت امنيت و مظلوميت مدافعان حرم
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ ناصر مشفق:


 
 


  مدير حوزه علميه کاشان:
تدبير ضعيف دولت موجب رخت بربستن اميد شد
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ مدير حوزه علميه کاشان با بيان اينکه دولت با قانوني خطاب کردن حقوقهاي نجومي، آن را توجيه کرد، گفت: آنچه بايد در برجام اتفاق مي افتاد، نيفتاد.


 
 


  آيت الله نمازي در ديدار با دانشجويان رشته اسلام شناسي انستيتو اسلام شناسي هامبورگ:
طرح صهيونيست جهاني سلطه بركشورهاي اسلامي است
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ رسالت شما جوانان مسلمان و تحصيلكرده آلماني خيلي سنگين چرا كه شما هم به لحاظ علمي و هم به لحاظ برنامه ريزي براي آگاهي دادن به افكار ملتها، مسؤوليت داريد خود را آماده و مجهزكنيد.


 
 


  برخورد پراید در کاشان با درخت و واژگونی آن منجر به مصدوم شدن 6 سرنشین پراید شد 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

آفرین به کاشان و اعتبارش در جهان.

خداقوت به مدیران زحمتکش و با امید به امتداد زحماتشان.

دست مریزاد به شهردار جوان و فرهنگ دوست! خدا تو رو برای شهر و آبادانی اون نگه داره و همیشه پشتیبانت باشه، چرا که تو یه روحیه دیگه ای به شهر داده ای.

مرمت بازار خوبه، به امید اینکه بازاریان هم معماری سنتی اونو کمی بیشتر درک کنن و با شهرداری و میراث همکاری داشته باشن. تمام شهر ما هرچه ضربه خورده به خاطر تنگ نظری بوده و افسوس که ظرفیت فکری بعضیا بچه گانه است و عقلشون به درک کارهای بزرگ قد نمی ده!

آفرین بر مدیران خلاق شهر و بدا به حال اموات سیار که به قول حافظ نمرده باید بر آنان نماز میت خواند.

سلام و تشکر از زحمات شهردار کاشان و برخی مدیران تلاشگرش. ای کاش اداره اماکن هم فکری به حال قراردادن بیش از حد مانکن های زنانه در برخی مغازه های بازار می کرد که هم حریم و منظر بازار را مخدوش کرده و هم با فرهنگ ما بیگانه است. جناب سرهنگ جوکار، لطفا پیگیری نمایید.

سلام! بازدید مستندساز سینمایی از اصفهان چه ربطی به کاشان داشت؟ چرا بی مورد برای جایی دیگه تبلیغ می کنید. لطفا بیشتر به برندسازی نام و شهرت کاشان فکر کنید، چرا که اصفهان نیاز به تبلیغ شما ندارد. ممنونم
خبر جشنواره عمار است و جشنواره عمار نيز كاشان و اصفهان ندارد

ما اهالی محله ، به داشتن بچه محلی همچون حسین آقا افتخار می کنیم مرتضی حسینیان مقدم

سلام خدمت دختر خاله عزیزم که افتخار خانواده ما هستند...آقای قطنی باف هم یکی از بهترین دامادهای خانوادگی ما است....

ماشالا بچه ها.آفرین به غیرتتون .آبروی شهرو خریدید .یه تیم کاملا بومی از مربی بگیر تا بازیکنا نرفتید مربی قمی بیارید با بازیکن قمی و جازنی.تا حالاشم که این نتیجه رو گرفتید شاهکار کردید.دم همتون گرم

انشالله خداوند همه بيماران و مصدومان حوداث را شفا بدهد و هيچ كس مريض نشود صلوات و يه حمد تنها ...

باسلام و خدا قوت خدمت شهردار و کلیه پرسنل شهرداری انشالله بلوار شهید محمدی از بلوار خلیج فارس ربروی خیابان فلسطین به کارگر نیز به بهره برداری برسد با تشکر

لطفا اندازه استاندارد را اعلام فرمایید و ایضا مستثنیات را سازمان بنر و تابلو مردگان

با سلام پیشنهاد میگردد شهرداری کاشان بمناسبت هفته دولت هدیه ای به مردم بدهدو عوارض منازل ومعوقات وسایر مواردی که برای دهه کرامت بود رامشمول تخفیف وتمدید قراردهند

شهردار عزیز جناب اقای ناظم رضوی زحمات شما و پدر بزرگوارتان همیشه در ذهن ما خواهد ماند ولی کاش برای انجام کارهای عمرانی از پیمانکاران کاشانی استفاده کنی و پول کاشان را در جیب اصفهانی ها و تهرانی ها نریزی و به این ترتیب اشتغالزایی هم می شود

اق کوچه ما بعد از 10سال احداث اسم ندارد لطفا ازاین نقاش محترم خواهش کنیر با ته مونده رنگش یه اسمی هم برا کوچه ما بنویسه .حالا شهرداری پول نداره یا عرضه خدا میدونه...فاز 2ناجی اباد شمشاد 4 فرعی بی نام

با این وضعیت ترافیکی و عدم جانمایی مناسب برای مجتمع تجاری امیر کبیر مسولین محترم باید امادگی لازم جهت جلسات چگونگی حل معزل ترافیک در این منطقه را داشته باشند.واقعا دست مریزاد اساتید و کارشناسان محترم و فکور و اینده نگر شهرداری

سلام شهرداری و اداره ابفا تفاهم نامه ای امضا نموده که تا پروژه فاضلاب در محل انجام نشده شهرداری هیچگونه خدمات ازجمله اسفالت در محل انجام ندهد ولی چند نکته مبهم وجود دارد: 1-اگر فردی از میدان جهاد رد شود و به رییس اداره ابفا سلام کند تحت عنوان تشکر اداره ابفا این مورد را بصورت بنر و ملا دید مردم قرار می دهد ولی همین فرد خلاق توانایی برنامه ریزی در مورد زمان انجام پروژه فاضلاب و اطلاع رسانی به مردم را ندارند .گویا هر فردی که صبح زودتر به ابفا برود و یا اندک اشنایی و روابطی داشته باشد طرح زودتر انجام می شود. 2-گویا اصلاهیچ برنامه و زمانبندی وجود ندارد چون یکبار در محور فین و یکبار در بلوار صنعت پیمانکاران رویت می شونداحتمالا هر صبح پیمانکاران بصورت جهادی به یک محل مراجعه می کنند. 3-بهتر بود تراکم جمعیت وسکونت در محلو قدمت محل در انجام پروژه مد نظر مدیر خلاق ابفا قرار گیرد چون الان در تعدای از کوچه های زمینهای مخمل که حتی دو خانواده ساکن نشده و یا پشت شهرک پلیس بطرف بلوار دانش که هنوز زمین کشاورزی است طرح انجام ولی در فاز2ناجی اباد که بیش از90درصد سکونت داشته و بیش از یکسال از پایان اقساط انشعاب فاضلاب می گذرد هنوز خبری از انجام طرح نیست 4-اداره ابفا در مورد چگونگی انتخاب پیمانکاران و مدت زمان انجام طرح اطلاع رسانی کند چون مدتی است شایع شده که برادر و شوهر عمه مدیر ابفا هم جز پیمانکاران است و حتی راننده مدیر ابفا دارای لیسانس و از وابستگان ایشان است .حالا چگونه مناقصه انجام می شود خدا می داند(البته در کاشان این مساله احتمالا اهمیتی ندارد چون رییس محترم فرودگاه و پیمانکار محترم پارک بام شهر نیز از اقوام درجه یک شهر دار محترم هستند) 5-به نظر من تفاهم نامه نامه شهر داری با ابفا بسیار سخیف و بدون کارشناسی است به دلیل اینکه اولا عمر مفید اسفالت 3سال است و قطعا در 3سال طرح فاضلاب انجام نی شود(حسب اظهار مسولین ابفا) و دوما طرح ابفا دارای نقشه است و کوچه ها را می توان به دو قسمت تقسیم و حداقل را عبور مناسبی برای مردم ایجاد کنیم و سوما هیچ تضمینی برای تخریب اسفالت نیست در بلوار دانش که جدیدا اسفالت نموده اند مجددا حفار شده و یا بلوار مفتح دو بار حفاری و اسفالت شد. اقای شهردار و مدیر محترم ابفا مردم مسایل فوق را درک می کنند .لذا به دلیل دو کلاس درسی که خوانده اید فکر نکنید از انها بالاتریدو در راستای اهداف خود بهانه های بنی اسراییل بیاورید.در طول مدت شهرداری و شورای شهر تاکنون در محور امیر کبیر بلوار الهیه-جاده سلامت-مجتمع تجاری و... انجام شده ولی در فاز 2ناجی اباد چند طرح انجام شده است.با این برند سازی ها که اعلام شده کاشان-کارگاه عمرانی کوچک-که ما قانع نمی شویم.وسط خیابان فاز 2ناجی اباد را جدول گذاشتید و انقدر شهردار شما دارای افراد بی سواد است تا وسط چهارراه ورزشگاه جدول گذاشتید و بعد دوباره ان راجمع کردید.(دقیقا مصداق پت و مت) کارشناس شما باید تشخیص دهد با وجود فروشگاه سلمان و بیمارستان متینی و چهارراه سلمان و مجتمع بهشت دیگر یک منطقه ظرفیت احداث مجتمع دیگر را ندارد ولی دقیقا در همان محل خد شهردار ی مجتمع تجاری احداث می کند و در اینده جهت رفع گره کور ترافیکی این محل باید جلسات فراوانی برگزار گردد اقی مدیر ابفا با اطلاع رسانی زمان انجام طرح فاضلاب محلات بسیاری از رفت و امدهای مردم و بسیاری از اتهامات رفع می شود چرا اطلاع رسانی انجام نمی دهید. جناب شهردار به شهرداران مناطق خود برنامه بدهید هر هفته از یک محل بازدید و مشکلات را بررسی و رفع کنند نه اینکه برای کوچکترین درخواست چندین بار به شهرداری مراجعه کنند(مانند فرماندار محترمی که هر روز نماز ظهر را در مسجد گوشه ای از شهر اقامه می کرد و بعد هم به نیاز مردم انجا پاسخ می گفت و به همین دلیل فرمانداری ان شهر کمترین سهم مراجعه کننده را داشت) خلاصه اینکه خودتان را پشت القاب پنهان نکنید و به درد دل مردم رسیدگی کنید.فاز 2 ناجی اباد شمشاد4

با سلام اگه به نظر شما این رشته مناسب دختران نیست، به نظر شما رشته عمران را ذکر کردین و یا رشته هایی مثل معدن و امثالهم مناسب دختران ماست؟ آیا ورزشهایی مانند تکواندو با آن شرایط خاص خود در اجرا مناسب دختران ماست که در انظار جهانی برگزار میشود و شما هیچ مطلبی راجع به آن نمینویسید!!! بعد از انقلاب قرار شد سینمای کاشان را خراب کنند، اما خرد بزرگان کاشان اجازه اینکار را ندادند آنها چاره را در این دیدند که فرهنگ جامعه را آنقدر بالا ببرند که خود مردم به سینما نروند و خود صاحب سینما آنرا جمع کند
برخي از رشته ها مناسب بانوان است اما نه معدن و رشته هاي سنگين ضمن اينكه رشته هاي رزمي نياز مبرم بانوان است رشته رزمي رشته پوشيده اي است كه با حجاب بانوان منافاتي ندارد ، سينما نيز اگر اشكالاتي به آن وارد است كارهاي فاخري به ويژه در دفاع مقدس دارد كه حرف براي گفتن زياد دارد

سلام،عالی بود برنامه

البته و صد البته گویا هدف اصلی از تاسیس این گونه انجمن ها، پاتوق سازی برای پیوند جنس مذکر و مونث با اهداف پشت پرده دیگری است که بعدها آشکار می شود. نمی دونم آقای خرده شیشه دار چطور یه هوده ای از کهن شهر نیاسر به اینجا کوچ کرده و می خاد پاتوق بسازه؟؟؟؟؟

با سلام پیشنهاد میگردد شهرداری کاشان بمناسبت هفته دولت عوارض منازل ومعوقات وسایر مواردی که برای دهه کرامت بود رامشمول تخفیف وتمدید قراردهند

چمن رفاه افتضاحه باید به ورزشگاه رسیدگی شه الان توش دامداری هم نمیشه کرد چه برسه فوتبال

احسنت به سازمان فرهنگی ورزشی,ای کاش این برنامه زیبا را بصورت ماهیانه و در تمام پارکهای شهر انجام دهند و فقط به میدان جهاد بسنده نکنند. شما اگر به فکر ترویج فرهنگ تندرستی هستید باید این برنامه ها را گسترش دهید/ضمنا جایگاه بانوان چی؟؟؟؟؟؟؟

سلام بر پورتال خبري عزيز. همين رفتار اقايان را رسانه محقر شما هم دارد. اين که برخي اخبار را پوشش مي دهيد و بولد ميکنيد و برخي ديگر را.... اي داد اي بيداد. يا صاحب الزمان بيا. اقا جان بيا
اي كاش براي ادعاي خود مصداق مي آورديد؟!!!

مشكل كليدي اين است كه همه ما در همه زمينه هاي زندگي عادت كرده ايم افراد را را با هرچه مردم مي گويند بشناسيم نه با زحماتي كه كشيده اند. اميرغفور جوان محترم و موفقي است اما چون مردم بيشتر او را مي شناسند به او احترام بيشتري مي گذاريم! حكمت 9 نهج البلاغه را بخوانيد؛ وقتي دنيا به كسي رو مي‌كند، خوبي هاي ديگران هم به حساب او گذاشته مي‌شود و وقتي از شخصي رو برمي‌گرداند، خوبي هايش را هم از او مي‌گيرد!

احسنت به شهرداری کاشان با اهداف بزرگش.

به امید موفقیتتان...

مطلب صحیحی را اشاره کردید. البته باید از امیر غفور به بهترین شکل تجلیل شود. اما لازمه آن اعطای چهل سکه نیست. چون شاید امیر غفور اصلا نیازی هم به آن سکه ها نداشته باشد. بلکه می توان در مراسم باشکوهی و با حضور مسئولین عالیرتبه شهرستان و با حفظ احترام و شان یک قهرمان ملی از ایشان قدردانی ویژه ای انجام داد. با کمترین هزینه. آن پول را هم به قهرمانانی که بیشتر احتیاج دارند اعطا کرد و یا صرف زیرساختهای ورزشی کرد.

سلام. اسطوره تمامي قهرمانان وپلوانان شهدا هستند.دادن 40سكه تمام به يك ورزشكار خيلي خوب است اما ازجيب چه كسي از جيب مردم. از جيب خانوادهاي شهدا. آيا اعضاي محترم شوراي شهر از جيب خود هديه دادن يا ازجيب اين مردم خرج كردن.شايد هم اعضاي محترم شهر مان پول اين 40سكه طلا را بصورت دنگي پرداخت نموده اند. يا ازحقوق خودشان داده اند. الله علم.


  نماينده   
  شكل جديد انعقاد قراردادهاي نفتي نياز به تصويب مجلس دارد

  رایزنی نماینده براي ايجاد فرصت های شغلی دانش آموختگان کاشان و آران و بیدگل

  تکمیل طرح انتقال آب زاینده رود به کاشان

  پیام دکتر ساداتی نژاد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی


  سازمان فرهنگي ورزشي   
  نخستين داستان قرآني روايت قابليت انساني است

  راویان «سبق» در کاشان به رقابت پرداختند

  کوهگشت های سازمان به عدد 97 رسید/ خانواده های کاشانی از باغ تاریخی فین تا بام شهر را پیاده روی کردند

  معرفي نام آوران ديار مومنان در هفته فرهنگي کاشان/زيرساخت هاي فرهنگي کاشان در کشور بي نظير است


  اخبار علمي   
  راه‌اندازی رشته مدیریت سلامت در مقطع دکتری تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان

  از كاشان 2 هزار و 829 زن و يك هزار و731 مرد در كنكور امسال شركت دارند

  تماشاي تولد خورشيد انقلاب تابستاني در چارتاقي نياسر

  جشنهاي کهن آغاز تابستان و ديدار تولد خورشيد در چارتاقي نياسر


  اخبار حوادث   
  برخورد پراید در کاشان با درخت و واژگونی آن منجر به مصدوم شدن 6 سرنشین پراید شد

  قمصر كاشان لرزيد

  در تصادف خونين بامداد امروز خيابان فين يك كشته و دو نفر مجروح شد

  بک نفر در برخورد با قطار در کاشان کشته شد


  اخبار فرهنگي   
  تماشا و تحسين چندباره «يتيم‌خانه ايران» توسط ميگل ليتين/ زيبايي‌هاي اصفهان، باورنکردني و شگفت‌انگيز است

  نمايش «سلطانعلي» مهرماه امسال در تالارفرهنگ كاشان به روي صحنه مي رود

  انسان اگر عبدالله باشد، شيطان براو تسلط نخواهد داشت

  رتبه اول مسابقات قران و معارف کشور به يك كاشاني رسيد


  میراث و مشاهیر   
  سي و ششمين سالگرد استاد فراهتي مبارز انقلابي و مفسر قرآن در کاشان برگزار مي شود

  گزارش تصويري گذري و نظري برتاريخ گذشته / سالمندان اين تصاوير زيبا را از دست ندهند

  علم و پنجه کار آمد/ به مناسبت 20دي شهادت ميرزا تقي‌خان فراهاني مشهور به امير كبير

  يك اثر تاريخي در خزاق توسط جستجوگران گنج تخريب شد


  اخبار سياسي   
  تدبير ضعيف دولت موجب رخت بربستن اميد شد

  طرح صهيونيست جهاني سلطه بركشورهاي اسلامي است

  سند حرف امام و رهبري نسبت به بي اعتمادي به آمريكا در قرآن است

  بسياري از مطالب متون درسي حوزه مربوط به يک مقطع خاص است


  يادداشت هاي ویژه   
  حکایت بازی یک مرغ دارم ... ! در تکریم خبرنگاران کاشان

  پيشروي سد معبر از پياده روها به حاشيه خيابان ها

  شهر راوند - بلوار بهارستان - بن بست دولت

  نقدي بر آخرين نطق آقاي نماينده


  شهرداري كاشان   
  جمع آوري آلودگی های بصری از بازار کاشان

  اکثر آثار نقاشي کاخ گلستان از کمال الملک، صنيع الملک، و خاندان غفاري است

  تخصیص 100 میلیارد ريال برای مرمت بازار کاشان

  بالغ بر 50 هزار متر مربع آزادسازي با اعتباري بيش از 277 ميليارد ريال


  اخبار اجتماعـي   
  نمونه برداري هدفمند کنترل کيفي گلاب و عرقياتدر مراکز توليد و عرضه گلاب کاشان

  شكرگزاري نعمت امنيت و مظلوميت مدافعان حرم

  آغاز عملیات عمرانی پایگاه سلامت معنوی کاشان

  انرژي و آب و محيط زيست هم به كميسيونهاي شوراي شهر پيوست


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  دومين کلينيک کسب وکار و مرکز کارآفريني و مشاوره شغلي در حوزه شمال استان اصفهان افتتاح شد

  چانگان CS35 سايپا كاشان به توليد انبوه رسيد

  اولين شرکت تعاوني عفاف و حجاب در كاشان افتتاح شد

  ليست صنايع آلاينده در دوره مالياتي اول سال ٩٥ در شهرستان كاشان نهايي شد


  اخبار ورزشي   
  غوغاي شير بچه هاي کاشان در بروجرد/ نماينده كاشان در جمع 8 تيم برتر كشور

  افتتاح سالن ورزشي نادره ملك در شمالي ترين نقطه استان اصفهان

  آغاز اولين دوره مسابقات ورزشي کارکنان ادارات شهرستان کاشان

  شكار شاهين لرستان توسط نماينده كاشان/ منصوري شاد راهي دور سوم شد
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 ديدار شهردار كاشان با خانواده شهيد مدافع حرم و فرهنگي كه حلقه مفقوده مسؤولان است 

 حکایت بازی یک مرغ دارم ... ! در تکریم خبرنگاران کاشان 

 قطع و وصل هاي مكرر برق در كاشان بازار لوازم خانگي را داغ تر از تابستان كاشان مي‌كند 

 مدرسه علميه امام خميني‹‹ سلطاني سابق›› با بيش از دو قرن قدمت بزرگترين وقفيات كاشان را دارد + 'گزارش تصويري 

 وقتي موج سوم زندگي در کاشان رقم مي خورد!! 

 پامنار کاشان یکی از 8 پامنار های در سراسر کشور است 

 كي مي گه كار نيست و من بيكارم! 

 افتتاح فرودگاه كاشان توسط شهردار جهادي و خلاق در تاريخ اين شهرستان ثبت و ضبط شد 

 گپ و گفت مفصل و خواندني پورتال خبري كاشان با حامد صفري + عكس 

 دكتر منصوري ؛ براي هميشه از صحنه سياست خارج مي شوم 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 سخنراني نويسي در خبر ، مخاطب را فراري مي دهد 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 
 

 پربازدیدترین 

 
 به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

 علامه آقا سيد محمد علوي بروجردي عالمی که بیش از 50 بار شفای بوعلی را تدریس کرد

 گفت‌وگو با گوينده كاشاني اخبار راديو

 برگزاری بزرگترين مراسم آييني محرم در نوش آباد

 دکتر سید جواد ساداتی نژاد تا ابن لحظه 49919 فدایی 42866 و قدیری 9990

 33 کشور جهان مقصد کالاهای تولیدی صادراتی کاشان

 دكتر ساداتي نژاد با 52 هزار و 899 راي به عنوان راي اول كاشان راهي بهارستان شد

 بر سر آرمان هاي نظام و انقلاب و ولايت با هيچ احدي معامله نمي‌کنم

 تدوین پایان نامه های دانشگاه پیام نور کاشا ن در حفظ و احیای میراث مکتوب عالمان و فقیهان ملی

 مرغ همسايه غاز است

 از کتاب فرزند علی در کاشان رونمایی شد

 نخستین کلینیک شبانه‌روزی دندانپزشکی در کاشان افتتاح شد

 20 درصد کاندیدهای شورای شهر کاشان جوانان 25 تا 30سال هستند

 تولید موج ساخت بازیهای رایانه ای ایرانی با اتکا به ذخایر فرهنگی بومی

 19 رمضان سالروز درگذشت غیاث الدین جمشید کاشانی


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand