صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 
    

پرسيدم از هلال ماه ، چرا قامتت خم است ؟ آهي كشيد و گفت كه ماه محرم است / گفتم كه چيست محرم ؟ با ناله گفت ماه عزاي اشرف اولاد آدم است

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 


  منتخب    
در هفتاد و هشتمين كوهگشت خانوادگي

از حرم امامزاده محمود (ع) تا حرم امامزاده علي (ع) فرزندان بلافصل امام محمد باقر (ع)


عكس تزئيني است

مرز خروجي زائران اعزامي از شهرستان کاشان مهران خواهد بود.

  تازه ترین اخبار    


  در هفتاد و هشتمين كوهگشت خانوادگي
پياده روي در بين الحرمين علوي تا اردهال
از حرم امامزاده محمود (ع) تا حرم امامزاده علي (ع) فرزندان بلافصل امام محمد باقر (ع)


 
 


  صدور ويزاي انفرادي براي زائران پياده روي در اربعين حسيني به عتبات عاليات
مرز خروجي زائران اعزامي از شهرستان کاشان مهران خواهد بود.


 
 


  آيت الله نمازي:
منشاء بدعت ها جهل و عدم آگاهي است/ امر به معروف و نهي از منكر عامل سعادت انسان و حيات جامعه است
نماينده ولي فقيه در كاشان از امر به معروف و نهي از منكر به عنوان دو فريضه عظيم نام برد و گفت: در سايه امر به معروف و نهي از منكر است كه ديگر واجبات احياء مي شود.


 
 


  تاكيد دبيراجرايي خانه كارگركاشان بر اصل سه جانبه گرايي در قانون كار
دبيراجرايي خانه كارگر كاشان: ناديده گرفتن امنيت شغليكارگران در قانون كار مورد اعتراض كارگران است.


 
 


  امام جمعه موقت‌كاشان:
تفكر سياسي ائمه اطهار لازمه شيعه بودن است/ سياست ائمه اطهار مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم است
امام جمعه موقت كاشان گفت: سياست ما دفاع از مظلوم و نبرد با ظالم است و اين را اميرالمومنين(ع) و فرزندانش به ما آموزش دادند خودشان نيز در همين راه به شهادت رسيدند.


 
 


  آيت الله نمازي:
هيچ علمي بالاتر از معرفت الله نيست
نماينده ولي فقيه در كاشان اولين توصيه نظام تعليم و تربيت اسلامي به جامعه اسلامي را دغدقه مديريت عمر دانست و گفت: عمر سرمايه اي است كه هيچ جايگزيني ندارد.


 
 


  نماز جمعه فردا با امامت آيت الله نمازي برگزار مي شود 
 


  درروزشهادت حضرت زين العبادين سيدالساجدين (ع).
اجتماع ده ها هزار نفري مردم كاشان زير پرچم هيئت سجاديه كاشان 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

شما هم که فقط آماده ايد تا با انتقاد از نماينده شهرمان فعاليتهاو پيگيريهاي ايشان را در اين مدت کمرنگ جلوه دهيد و به مباحثي بپردازيد که شايد اصلاً براي کاشان محقق نشود و آنهارا هرروز مطرح مي کنيد کاشان وقتي استان مي شود که هريک از مسئولان و شهروندان آن باهم متحد شوند و در جهت محقق شدن آن گام بردارند حال که ما مي بينيم نه نماينده نه اشخاص بعدي که کانديداشدنشان مطرح است و نه مسئولان شهر (که بايک لقب مديرکلي توسط استان برده شده اند) هيچکدام نه باهم همسو هستند نه به فکر شهرستان فقط دنبال منافع شخصي و يا شايد رفع مسئوليت که انشاءا... روزي به خودشون بيايند که دير نشده باشه من بعنوان يک عضو کوچک و بدون مسئوليت در اين شهرستان توصيه مي کنم بجاي اين همه سياسي بازي و دغل کاري به فکر آينده شهرمان باشند و اهداف مهمي را که آرزوي همه همشهريان هست به سرانجام برسانند . اميد است مطالب بالا را که بدون هيچگونه غرضيت ارسال کرده ام در پرتال خبري منعکس نماييد

شما هم که فقط آماده اید تا با انتقاد از نماینده شهرمان فعالیتها و پیگیریهای ایشان را در این مدت کمرنگ جلوه دهید و به مباحثی بپردازید که شاید اصلاً برای کاشان محقق نشود و آنها را هر روز مطرح می کنید کاشان وقتی استان می شود که هر یک از مسئولان و شهروندان آن باهم متحد شوند و در جهت محقق شدن آن گام بردارند حال که ما می بینیم نه نماینده نه اشخاص بعدی که کاندیداشدنشان مطرح است و نه مسئولان شهر ( که با یک لقب مدیرکلی توسط استان برده شده اند) هیچکدام نه باهم همسو هستند نه به فکر شهرستان فقط دنبال منافع شخصی و یا شاید رفع مسئولیت که انشاءا... روزی به خودشون بیایند که دیر نشده باشه من بعنوان یک عضو کوچک و بدون مسئولیت در این شهرستان توصیه می کنم بجای این همه سیاسی بازی و دغل کاری به فکر آینده شهرمان باشند و اهداف مهمی را که آرزوی همه همشهریان هست به سرانجام برسانند . امید است مطالب بالا را که بدون هیچگونه غرضیت ارسال کرده ام در پرتال خبری منعکس نمایید البته در خبر نطق تیمسار منصوری

پورتال خیلی بی انصافی

سلام فرصت مطرح کردن مشکلات و کمبودها و پیشنهادات هر نماینده در طول دوران نمایندگي در چهار سال شاید چند مرتبه به مدت 7 دقیقه باشد ولی در پخش مستقیم سخنان تیمسار منصور دیدید که ایشان از این فرصت به نحو احسن استفاده کرد
1- پخش مستقيم راديويي براي دولت و مجلس معيار ويژه اي براي رسيدگي به مشکلات حوزه هاي انتخابيه محسوب نمي شود 2- مسائلي نظير استان کاشان ، منطقه ويژه اقتصادي و ... موضوعاتي نيست که بصورت گذرا بدان اشاره شود ، هر يک از آنها موضوعات مهمي است که بصورت مستقل و به تفصيل و در يک نطق مستقل بايد بدان پرداخت . 3- نمايندگان مجلس در ايراد نطق ميان دستور محدوديت ندارند چنانکه آقاي منصوري در سال نخست نمايندگي چند نطق ميان دستور داشت . 4- وظيفه نمايندگان مجلس قانونگذاري و نظارت است ، طرح و پيگيري مشکلات شهرها و روستاها ، وظيفه نمايندگان دولت و قوه مجريه است و چه بسا برخي نمايندگان با وعده حل مشکلات حوزه انتخابيه خود درصدد جمع آوري راي براي انتخابات آينده باشند و اگر غير از اين باشد و آن را وظيفه نمايندگان بدانيم سال آخر نمايندگي موقع به بار نشستن وعده ها و وعيد نمايندگاني است که سطح توقعات مردم را با آن وعده ها بالا بردند . بندرخشک ، روشنايي اتوبان ، جاده گرمسار ، استان کاشان و ... منتظريم

کلاس های دکتر توجه برای مقدماتی خوبه ولی برای تافل و پیشرفته واقعا ضعیفه. بنده در کلاس تافل هستم ولی ایشان با این شیوه نمی تونن کسی رو برای تافل و یا speaking آماده کنن. ولی ترجمه و گرامر ایشان عالیه. تا اون جایی که من فهمیدم در صحبت کردنشون(تطابق فاعل و فعل و زمان های شرطی) اندکی مشکل هست. در ضمن تا اونجایی که من تحقیق کردم ایشون هیچ وقت دیپلمات وزارت خارجه نبوده اند و سابقه تدریس در آکسفورد هم نداشته اند.

بعد از چند سال ؟ حالا مشکلات رو مطرح می کنه ؟ این مدت کجا بوده ؟ برای خالی نبودن عریضه تا نگن مثل نماینده های قبلی ، نماینده همیشه خاموش لقب نگیره ، یه سخنرانی هفت دقیقه ای انجام داد ولی صد دقیقه منعکس کردند !!

و چه عالی از حقوق دانشجویان دختر و پسر این منطقه که بناست در بهمن ماه امسال در استان های همدان ، کرمانشاه ، چهارمحال بختیاری ، قم ، کهگیلویه و بویر احمدو ... تحصیل کنند و آداب معلمی بیاموزند دفاع کردند. مگر در دو سال گذشته به دانشجویان و مراجعه کنندگان به دفترتان قول پیگیری انتقال ما دانشجویان به کاشان را ندادید؟

واقعا جالب است كه دوستان نظر دهنده اينقدر استراتژيك و عميق و آينده نگرانه نظر ميدهند.؟؟؟؟ مطمئنا با اين گونه نگاه و حمايت از مسئولي دلسوز مثل جناب امير بزرگوار منصوري اين منطقه بيشتر از اين پيشرفت خواهد كرد.....هر چند ميدانم سايت جرات پخش نظر مرا ندارد ولي براي دلخوشي خودم نوشتم؟؟؟؟؟

با سلام:بعضا مشاهده میشود کامنت های تند افراد را با تندی جواب میدهید.امیدوارم به عنوان یک رسانه ای آستانه تحمل خود را افزایش دهید.سپاسگزار از زحمات شما.
پاسخ انسانهاي متکبر و هتاک ، سازش و کرنش نيست ، دفاع منطقي است

شهردارواقعا کار مهمی رادارند انجام میدهند فرود گاه ارزوی دیرینه مردم کاشان هست

احسنت بخش شدن نشلج حقی است که سالیان دراز آن را نادیده گرفته اند نشلج حتی از خیلی از مراکز بخش ها و شهرهای تازه تاسیس بیشتر جمعیت دارد ولی چرا بخش یا شهر نشد این همان عدالتی است که خیلی ها حرفش را می زنند مشهد اردهال یک منطقه زیارتی است و مود توجه همه ی شهرستان ولی بخش خدماتی برای اهالی دارد که حق باید به حق دار برسد نشلج ظرفیت های بلقوه می باشد نشلج در همه ی امور حرف اول را می زند

یعنی واقعا فکر می کنید با بخش شدن مشهد اردهال مشکلات این ناحیه تمام می شود یا طول و عرض بروکراسی را باز هم بیشتر میکنیم تازه اگر قرار باشد اردهال بخش شود این حق نشلج است که مرکز بخش شود چون پرجمعیت ترین روستای کاشان است در این صورت هم باز دردی از مشهد اردهال دوا نمی شود

مرحبا به این نطق دقیق و شجاعانه

آقای منصوری، ضمن تشکر از عنوان کردن مشکلات کاشان و حومه، چرا باز بر خلاف گفته خودتان که بخش شدن مشهد اردهال را جدی پیگیری خواهم کرد، هیچ اسمی از این منطقه استراتژیک کاشان به واسطه وجود مبارک حضرت سلطانعلی (ع)، نبرده اید. دفعه ی قبل در مصاحبه تان این قصور را با ذکر اینکه پرونده ای در وزارت کشور در این رابطه نیست و فرماندار باید استارتش را بزند توجیه کردید. در حالی که ۲۰ سال است پرونده بخش شدن اردهال در وزارت کشور می باشد. شاید اگر نماینده ما کاشانی می بود به این امر توجه بیشتری می کرد شاید.

سلام بندر انزلي كه فرودگاه ندارد؟ شايد بندرعباس منظور است

رنگ لینک را آبی کنید بهتر می شود

برای ی خبرنگار زشته املای درست ذکاوت را نداند. اگه مردی این کامنت را بذار
« اگه مردي اين کامنت را بذار » !!! لازم شد از حضرتعالي براي کشف اين فساد بزرگ و زشت در عرصه اطلاع رساني کاشان تشکر کنيم ، آفرين احسنت ، تبريک براي اين دقت نظر و ريزبيني ، اميدواريم توانسته باشيم مردانگي خود را در اين زمينه به شما اثبات کرده باشيم ! راستي جنابعالي که در پيام هاي قبلي چندبار بدورد گفته بوديد ؟!

پاسخ سئوال شما .ضمن تشکر فراوان از شهردار محبوب . سازه چادری با کیفیت بالا و البته جهت ترمینال موقت است تا فعلا فرودگاه افتتاح شود . ترمینال اصلی با سازه بتونی در مرحله نقشه است. بجز شهرداری چرا بودجه وزارتی به این پروژه تخصیص نمی يابد ؟!

خدا قوت

ایشون فعلا در مقام سرپرست اداره هستند نه ریبس

لطفا بدون دلیل محکم مردم رو با این سوالات به شک نیندازید. باتشکر
وقتي دليل داشته باشيم ( بر بي دوامي يا دوام اين سازه ) نيازي به سئوال کردن از شهردار نيست و آن را قاطعانه با مردم در ميان مي گذاريم ؟ سئوال را مي پرسيم که ابهام ما برطرف شود .

امیدواریم که بشه انتقاد همیشه هست ولی قبول کنیم که رضوی پسر مانند زمان رضوی پدر نمی تواند یکه تاز میدان باشد و به تنهایی تصمیم بگیرد. شوراهای اسلامی شهر ... سه تا نقطه

شورای شهر و شهردار محترم بروند فکری به حال شهر کنند با این اوضاع اسفالت شهر هر روز جلو بندی ساز ها دعایتان می کنند.و مردم هم ...برویدکمی فکر قیر و اسفالت کنید . ورزش هم متولی دیگری دارد کمتر در اموریکدیگر دخالت کنید . خداوند یاورتان باشد.

منظورتان كدام لينك است؟ چند روز است خلق الله را معطل خود كرده ايد!
روي جمله تبري يا آْتش افروزي کليک کنيد

یه واکسن زدن هم ، دیگه نیاز به آموزش دارد؟ کاش روابط عمومی و روابط انسانی رو هم به بعضی پرسنل تون آموزش میدادید.

جای تشکر و قدر دانی دارد از مسئولین شهر مخصوصا شهر دار محترم . ولی نباید بصورت تدریجی باشد این کار این مفسر غریب واقع شده است.

خدا این عزیزان رو بر سفره امام حسین علیه السلام مهمان و ما رو هم به ایشان ملحق بفرماید...

متاسفانه منصوري بدون توجه به نياز منطقه جاده خراب كمربندي - جاده پر خطر اردستان و نيز .....جايي كه تا قم اتوبان وبعد از آن هم بزرگراه تا گرمسار ساخته شده جاي تامل بسيار دارد جاده آران به گرمسار جز حيف ميل پول بيت المال نابودي محيط زيست هيچ ارمغاني ديگر ندارد

السلام علیک یا سلطانعلی بن امام محمد باقر علیه السلام/ انشاالله تمهیدات لازم جهت تبیین و شناخت بیشتر این امامزاده ی بزرگوار از طرف رسانه ملی و اوقاف و دیگر سازمانها و نهادهای مربوطه صورت گیرد، چراکه واقعا تاکنون این آقا نسبت به سه امامزاده ی واجب التعظیم دیگر غریب مانده اند، هرچند ظرف سالیان گذشته غربت زدایی خوبی نسبت به این آستان مقدس صورت گرفته است

نه عزیزم. لازم نببود تیم نصرآباد باشی. می شد لیگ دسته دهمی رفاهی تفریحی باشی!!!
آفرین به این همه هوش و زکاوت


  اخبار اجتماعـي   
  صدور ويزاي انفرادي براي زائران پياده روي در اربعين حسيني به عتبات عاليات

  تفكر سياسي ائمه اطهار لازمه شيعه بودن است/ سياست ائمه اطهار مبارزه با ظالم و دفاع از مظلوم است

  انتخاب كاروان هاي حج عمره در كاشان و آران و بيدگل ازفردا پنجشنبه 29 آبان

  نيمي از جمعيت شهرستان كاشان بسيجي هستند/ برنامه هاي هفته بسيج در كاشان


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  تاكيد دبيراجرايي خانه كارگركاشان بر اصل سه جانبه گرايي در قانون كار

  آغار فعالیت های کمیته نیاز سنجی بازارکار کاشان

  دو سوم از جمعيت كاشان مستقيما از خدمات اين اداره بهره مند هستند

  جلسه كارگروه اشتغال كاشان برگزارشد


  اخبار حوادث   
  حادثه تصادف اتوبوس و کامیون 25 مجروح و کشته بر جای گذاشت

  از دستگيري زنان كيف قاپ در بازار تا دستگيري سارق آيفون هاي تصويري دركاشان

  تشيع جنازه مستند ساز ديار ماندگار به ديار ابدي + گزارش تصويري

  مصطفي مزرعتي مستندساز کاشاني دعوت حق را لبيک گفت


  اخبار سياسي   
  منشاء بدعت ها جهل و عدم آگاهي است/ امر به معروف و نهي از منكر عامل سعادت انسان و حيات جامعه است

  هيچ علمي بالاتر از معرفت الله نيست

  نماز جمعه فردا با امامت آيت الله نمازي برگزار مي شود

  بسيجيان سربازان ولايت هستند


  اخبار علمي   
  مديران سراشيبي و كف اقتصادي دانشگاه آزاد كاشان

  من در كف اقتصادي دانشگاه آمدم

  من در سراشيبي اقتصادي دانشگاه آمدم

  رئيس واحد کاشان دانشگاه آزاد اسلامي تغيير کرد


  اخبار فرهنگي   
  اجتماع ده ها هزار نفري مردم كاشان زير پرچم هيئت سجاديه كاشان

  اجراي برنامه هاي گفتمان ديني در 7 دبيرستان كاشان

  استقبال 270 درصدي از آزمون تخصي قرآن در كاشان

  محرم امسال خانه خدا با عطرو گلاب قمصر کاشان شستشو و عطرآگین شد


  يادداشت هاي ویژه   
  سخنان بسیار مهم استاد رحیم پور ازغدی درباره شیعه های انگلیسی

  آتش افروزي بين شيعه و سني با شعار تولي و تبري ؟!

  اين وصله ها به کاشان نمي چسبد !

  فرضيه هايي درخصوص انتخابات آينده مجلس در آران و بيدگل


  میراث و مشاهیر   
  امشب شب نیمه است که ما مهمانیم ...

  شربت اسفرزه با خاکشير ؛ نوشيدني سفره افطار کاشاني ها

  نگاهی به زندگی نامه « شاطر حسین »

  يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني


  اخبار ورزشي   
  برادر كشي شهرداري كاشان در كاشان + گزارش تصويري

  تكواندو كاشان دور برگشت را با يك پيروزي و يك مساوي آغاز كرد

  كاشان ميزبان هفته اول و دوم دور برگشت ليگ دسته اول تكواندو نوجوانان كشور

  غربت قهرمان ملي كاشان در پاييز بي توجي مسؤولان كاشان


  اخبار كشاورزي   
  بررسي چالش هاي شهرك ماهيان زينتي كاشان / توليد و تکثير کرم خوني براي ماهيان زينتي

  توليد محصول سالم انار دركاشان/ پايان مبارزه بيولوژيک باکرم گلوگاه انار/ پايان طرح خريد خدمت حفظ نباتات

  پايان عمليات اجرايي آمارگيري محصولات زراعي و هزينه

  اجراي طرح IPM انار / توزيع تله هاي فرموني


  اخبار پزشکي سلامت   
  پنج خبر از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي كاشان

  مننژيت حاد شديدترين فرم بيماري هموفيلوس آنفلوانزا است

  آموزش واکسن پنتاوالان در کاشان

  كار سلامت و روان يك كار تيمي است


  شهرداري   
  پياده روي در بين الحرمين علوي تا اردهال

  پاکسازي و لايروبي 150 حلقه چاه جاذب در سطح شهر کاشان

  جزئيات تلاش‌هاي شهرداري در راه اندازي فرودگاه کاشان

  گزارش تصويري بازديد آيت الله نمازي از طرح هاي عمراني شهرداری کاشان


  اخبار دهمين جشنواره سراسري تئاتر مهر كاشان   
  چراغ جشنواره دهم با معرفي نفرات برترخاموش شد

  تقويت تئاتر هاي خياباني در کاشان/اجراي نمايش ها بسنده به يک مقطع زماني نباشد

  نقصان متن از مسائل مهم نمايشي است

  نمايش غول نادان در فرهنگسراي مهر
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 


ساربوک

دانشگاه پیام نور

اتوبوسرانی

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 آتش افروزي بين شيعه و سني با شعار تولي و تبري ؟! 

 ما براي ، آن که هر چی ،‌ طبق ميل ما شود ،‌ عکس ها چسبانده ايم 

 کسالت رهبر انقلاب و يک نکته ... 

 عکس چسبانها غريب ترند يا مرادي ها ؟! 

 ساخت ماکت اماکن مذهبی و وقایع تاریخی اسلام , ضرورتها و مراقبتها 

 همراه { اين جريان } نــشـو عزيز ! 

 تکریم خبرنگاران ، چطور و چگونه ؟ 

 پورتال‌ خبري‌ كاشان از شما سپاسگزاري مي کند 

 3 رسانه نگار کاشانی صاحب رتبه های برتر شدند 

 جوسازي ها نمي تواند پورتال خبري کاشان را از اهداف خود باز دارد 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 

 هشدار ! پرسه زني يک چرک نويس در وب‌هاي کاشان و آران و بيدگل 

 عنوان سوژه : برخي مناسبت­هاي آذر 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 تير كاليبر دشمن قلب بزرگ سردار علي معمار را شكافت و به قلب بي سيم چي با وفايش

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 حالي و احوالي ، از ثبت احوال كاشان

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد

 کاشان مستعد زلزله‌ بزرگ است

 سهراب هيچ موقع در ورزشگاه هتاكي نمي‌كرد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand