صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 

 
    

نيمه شعبان ، ميلاد پر از مهر و سرور مهدي امت ها ، منجي عالم ، حضرت حجت بن الحسن العسکري (عج ) مبارک باد

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 

  منتخب    

چه کساني با آبروی شهرداری و شوراي شهر بازي مي کنند ؟! بر عيب جويي هاي واهي و جوسازي هاي کينه ورزان صحه نگذاريم ...


آيا فرودگاه کاشان صرفه اقتصادي خواهد داشت ؟!

آيت الله نمازي تأكيد كرد:

آيت الله عبدالنبي نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان

توصیه های آیت الله نمازی به مدیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان

  تازه ترین اخبار    


  نيمه شعبان کاشاني ها در تهران 
 


  مسؤول دبيرخانه کانون هاي مساجد اصفهان:
اجراي گفتمان سازي اقتصاد مقاومتي در حوزه مساجد استان اصفهان
مسؤول دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان اصفهان، اجراي گفتمان سازي اقتصاد مقاومتي در حوزه كانون هاي فرهنگي هنري مساجد استان اصفهان را يكي از برنامه هاي ويژه اداره كل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان اعلام كرد.


 
 


  در ديدار با خانواده شهيدان مسعودي علوي:
ديدار خانواده شهدا موجب صفاي دل و نور چشم است
کارشناس ديني گفت: شهدا همانطور که از خداوند روزي دريافت مي کنند، فضايل خود را نيز به خانواده، ادامه دهندگان راه، همرزمان و علاقه مندان به راه شان اهداء مي کنند.


 
 


  جايزه دوم جشنواره فيلم سلامت به يك هنرمند كاشاني رسيد 
 


  آيت الله نمازي در جلسه تفسير قرآن:
خداوند مهندسي انسان را از نطفه تا انسان كامل در رحم مادر انجام مي دهد
نماينده ولي فقيه در کاشان گفت: علامه طباطبايي در كتاب الميزان اين نظريه را كه ابتدا 80 آيه از سوره آل عمران به پيامبر نازل شده است را رد مي كند و مي گويد هر 200 آيه سوره آل عمران يك جا به پيامبر نازل شده است.


 
 


  ناسپاسي ، پديده اي نهادينه شده در دو سال اخير 
 


  رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي كاشان:
در عرصه فرهنگ و هنر جناح بازي هاي سياسي جايگاهي ندارد
رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كاشان گفت: در عرصه فعاليت هاي فرهنگي و هنري، خط و خط كشي و جناح بازي و خطوط سياسي محلي از اعراب ندارد و بايد از اين نوع تفكرات اجتناب كرد.


 
 


  حجت الاسلام ارزاني :
اهالي فرهنگ و ادب و سخن در راس هرم مديريتي فرهنگ و ارشاد 
 


  آيت الله نمازي تأكيد كرد:
برخي فعاليت هاي خلاف شرع زير پوشش فعاليت فرهنگي انجام نشود
توصیه های آیت الله نمازی به مدیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان


 
 


  مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان:
رييس ارشاد كاشان از مفاهيم قرآن و نهج البلاغه به عنوان برند كاشان استفاده كند
مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان به جوادي رييس جديد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كاشان توصيه كرد از ظرفيت هاي شهرستان كاشان از جمله حفظ قرآن، آشنايي با مفاهيم قرآن و نهج البلاغه به عنوان برند و ظرفيت در شهرستان كاشان استفاده كند.


 
 


  مسؤول نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشکي‌کاشان:
تنها نام امام را بر زبان جاري کردن پذيرفته نيست
مسؤول نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشکي کاشان گفت: بعد از گذشت ۳۷ سال از انقلاب اسلامي، ممکن است برخي دچار استحاله فکري شده باشند، چرا که احساس مي کنند منافعي دارند که در کنار آن بايد به استکبار ستيزي نيز فکر کنند و در زمان انتخاب منافع يا استکبار ستيزي منافع مادي، قدرتي و احساسي خود را دنبال مي کنند.


 
 


  آمديد ولي دير آمديد ...
خودمان در تاريکي شب سر به کوه نهاديم - انتقاد از بنام زني يک تلاش


 
 


  مدير آموزش و پرورش کاشان:
مدرسه سازي نياز هميشگي است و هيچ زمان به پايان نمي رسد
مدير آموزش و پرورش کاشان گفت: ما وظيفه داريم نام وعمل نيک خيرخواهان و نيکو کاران را منتشر کنيم و به عنوان يک فرهنگ به نسلهاي حال و اينده منتقل کنيم.


 
 


  مدير مرکز خدمات حوزه هاي علميه کاشان:
نقش ولايت فقيه جايي بروز ظهوردارد كه تلاش بر عليه ارزش ها و انحرافات و اهداف نظام است
مدير مرکز خدمات حوزه هاي علميه شهرستان کاشان گفت: امام در سياست به دنبال عدالت اجتماعي در همه برنامه هاي حاکميت بودند و همواره از اصل قانون مداري حمايت مي کرد.


 
 


  با حضور شهردار و معاون ترافيک و حمل و نقل شهرداري:
بررسي راهکارهاي کاهش معضل ترافيک کاشان در شوراي اسلامي شهر
در نشست رسمي شوراي اسلامي شهر کاشان كه با حضور شهردار و معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري کاشان برگزارشد معضل ترافيک شهري و راهکارهاي رفع آن مورد بحث و بررسي قرار گرفت.


 
 


  رييس اداره اوقاف و امورخيريه شهرستان كاشان:
اوقاف كاشان رتبه كشور را در اجراي برنامه هاي سال گذشته را كسب كرد
رييس اداره اوقاف و امورخيريه شهرستان كاشان گفت: اداره اوقاف و امورخيريه شهرستان كاشان موفق شد در تحقق و اجراي مطلوب برنامه هاي سال 93 ، اجراي طرح آرامش بهاري كشور و اجراي طرح ملي حفظ قرآن رتبه برتر را كسب كند.


 
 


  فعاليت مجدد فرودگاه خوي با ضمانت شوراي شهر و فرد نيکوکار !
آيا فرودگاه کاشان صرفه اقتصادي خواهد داشت ؟!


 
 


  محقق و پژوهشگر ديني:
علائم ظهور وجود دارد اما قطعيت ندارد
محقق و پژوهشگر ديني با اشاره به اين كه ما بايد مردم را به گونه اي تربيت كنيم كه خاطر امام زمان شان را بخواهند ياد آورشد: ما اگر مردم را منطقي و با تفكر مهدوي تربيت كنيم هيچ موقع نخواهند گفت زمان قطعي امام زمان چه موقع است و معتقد خواهد بود زمان ظهور نزديك است.


 
 


  بِيانيه جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي كاشان:
ما اجازه هيچ بازرسي و بازجويي از پايگاه هاي نظامي و فرزندان ملت را نخواهيم داد.
«پس آقاي ظريف! براي چه مذاکره مي کنيد؟!»


 
 


  شوراي گسترش آموزش عالي موافقت كرد:
پذيرش دانشجوي کارشناسي ارشد به شيوه الکترونيکي در رشته علوم اجتماعي دانشگاه کاشان 
 


  براي سومين سال:
هيات ورزش روستايي كاشان، هيئت برتر استان اصفهان شد
در مجمع سالانه اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان هيات ورزش روستايي شهرستان كاشان به عنوان هيات برتر استان اصفهان در سال 93 انتخاب و معرفي شد.


 
 


  دارنده 4 رتبه برتر کشوري در مسابقات ملي نهج البلاغه:
در بسياري از منازل شيعيان، حتي يک نسخه از نهج البلاغه هم وجود ندارد
منيره طالبيان حافظ کل نهج البلاغه و دارنده چهار رتبه برتر کشوري در مسابقات ملي حفظ و مفاهيم نهج البلاغه گفت: در حال حاضر، نهج البلاغه نتوانسته است جايگاه خود را در بين خانواده ها پيدا کند.


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

به نظر من بهترین کار را مشربی انجام داد آنهایی که در حق صباغی ناحقی کرده و شبانه او را عزل کردند و شش ماه گوشه نشینش کردند باید پاسخگوی اعمالشان باشند همان صدراییه که دیروز جرات امدن نداشت همان منصوری که به حرفش گوش نکردند و کسان دیگر به نظر من مشربی عامدانه از صباغی نام نبرد چون که او هم نمی خواست وارد بازی کاشانی ها شود او را به زور اوردند و شش ماه اذیتش کردند دیروز روز بدی برای تاریخ کاشان بود جوادی به هیچ وجه موفق نمی شود چون افردای پشتش هستند که هیچ قرابتی با نظام ندارند و ....

اگر جناب صباغي ناراحت از اين كناره گيري نبودند به عنوان كارمند فعلي ارشاد هم كه شده بايست در مراسم حضور داشتند. البته ناجوانمردي مشربي به حذف صباغي خلاصه نمي شود او بيشتر وقت را خود گرفت تا در برابر مدير كل جديد خودشيريني كند و او را از نطنز حذف نكنند . مشربي نگذاشت از هنرمندان كاشان كسي به نمايندگي سخن بگويد و شش ماه حضور خود را بيش از شش سال صباغي عزيز به رخ كشيد

هنرمندان پس از سالها نفسي راحت كشيدند. خداوند به جناب ملك آبادي ها صبر بدهد

گناه صباغی فقط ارزشی بودنش بود. گناه صباغی این بود که به وابستکان فتنه اجازه حضور نداد. گناه صباغی این بود که بله قربان گو نبود. وقتی دیروز در جلسه از یک سرپرست پروازی ششماه تجلیل شد اما حاضر نشدندازصباغی که زحمات زیادی در دوران مدیریتی خود کشیده بود تجلیل کنند. این هم یک نوع اعتدل است

سلام /چرا باید در بیان خبر روابط عمومی آتش نشانی دروغ گفت و کار نکرده را بیان کرد راستی چه اقدامی در مورد پایگاه امداد و نجات یا آموزش جو.انان می دهند آقای خبرنگار پیگیری کنید

بزرگوار ساعت 2 نصفه شب اونم روستای نشلج میگی یارو رفته پای کولر ماشین. خبر داری طرف با تجهیزلت اتش نشانی اومده. دوستم کارمند اتش نشانی است . می گفت داخل بسگت اتش نشانی گذاشته شده بود و پایین آمد

آقای محترم که میگی چرا حالا لتحر؟ باید به عرض برسانم این مسکن مهر که شما میگی چرا امکانات نداره تازه 3 ساله که احداث شده و توقع دارین به اندازه یک استان توش امکانات داشته باشه اما لتحر با این همه سابقه و قدمت تا حالا حتی از کمترین امکانات رفاهی و تفریحی بی بهره بوده است و حال با توجه به عنایات شورای محترم شهر و شهردار دلسوز به سوی پیشرفت و آبادانی گام برداشته است. ما منکر خدمت رسانی به نقاط مختلف شهرمان نیستیم اما اینکه بگوئیم فلان جا نباید داشته باشد و فلان جا بیشتر بسیار بی انصافی است. امیدواریم همان طور که بسیاری از پیشرفت های شهر با کمک اهالی محلات انجام میشه مسابقات والیبال و سایر برنامه هایی که در لتحر برگزار شده با همت مردم خود منطقه بوده است و سازمان ها و ارگان های مختلف نقش حمایتی و همکاری داشته اند.

سلام مسوولین آموزش امداد و نجات جواب بدهند برای آموزش و احداث پایگاه امدادی چه کار می خواهند بکنند با تشکر از بیان خبر اصلی حقیقت همیشه باز خواهد شد

ورود جناب پارسا جوان با شهامت و جهادی را به شورای شهر تبریک میگویم وآرزوی موفقیت برای ایشان داریم فعالیتهای ارزشمند ایشان در دانشگاه و سازمان رفاهی تفریحی بر هیچ کسی پوشیده نیست

عرض تبریک به دکتر زارع که برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرداری کاشان افزود .حضور چنین جوانی در شهرداری موجب افتخار شهرمان است

فرودگاه کاشان به نظرم با استقبال خوبی مواجه خواهد شد. چون همین الان هم برخی از همشهریانمان تا تهران رفته و از آنجا با هواپیما به مشهد میروند. ضمن آنکه وقتی قیمت قطار حدود 75000 تومان است بلیط هواپیمای 110000 تومان که حتی بعضا تا 90000 تومان هم پایین می آید مشتری خواهد داشت.

میگم داره مطالبتون بهتر میشه و جالبتر... نماینده مجلس از همه بهتر بود:D

سلام خدمت دوستان.آقای کامران رو بیارید حداقل یکسال بعنوان نایب رییس کنار آقای رهبری بعد بعنوان رییس هییت معرفی کنید.وعده و وعید تیم لیگی اصلا فایده نداره حتی آوردنش. بیایید از تیمهای استانی حمایت کنیم تا به مرور برسن به لیگ کشوری.تغییرات اساسی نیازه وگرنه بازیها هر کی بیاد انجام میشه

من كاملا موافق فرودگاه كاشان هستم كما اينكه موافق جاده آران و بيدگل به چرم شهر هستم ولي شما كه از عدم صرفه اقتصادي جاده چرم شهر دائما متن مي نويسيد لطفا در مورد عدم صرفه اقتصادي فرودگاه كاشان هم كه تنها 200 كيلومتر با فرودگاه امام خميني و فرودگاه اصفهان فاصله دارد بنويسيد!! 200 كيلومتر فاصله اين نيست بخوايم خارج از كشور هم بريم اين دويست كيلومتر را با وسيله نقليه ميريم بعد سوار هواپيما مي شيم. پس هزينه هاي چندهزار ميلياردي براي فرودگاه كاشان چه نيازي است؟ لطفا تو نوشته هاتون انصاف داشته باشيد
مثل اين که تا آخر متن را نخوانده ايد

خجالت بکشید.حاضریدبه هر قیمتی بخندید؟؟؟؟یعنی چی آخه؟؟؟چقدمامردم کاشان نمک نشناسیم به خاطرهمین همش داریم سرجامون در جا می زنیم.
حرص نخور

اخری و خوب اومدی دمت گرم با مرام

این استاد واقعا با سواد و یکی از شاگردان خصوصی مرحوم بهجت می باشند ولی حیف مردم کاشان از ایشان استفاده نمیکنند

موقعی که تماس گرفتن به امداد گفتن که شب نمیان ساعت سه موقعی که جسد توسط مردم روستا به نشلج منتقل شد گروه امداد خودش رو رسوند.

کی چراغ های جاده سلامت را می زنید هفته قبل که ان جوان با افغانی تصادف کزرد هردو کشته شدن ....

ضعف مدارس ما از مدیران و معاونان ناشایست نشئت می گیره. اگر مدیر توانایی داشته باشه اجازه نمیده که معلم و شاگرد گرفتار نظام نمره مداری شوند...

ناز پرورده تنعم نبرد راه به دوست عاشقی شیوه رندان بلا کش باشد. برادر فرهیخته مان جناب دکتر مصطفی جوادی؛امید برآن داریم مانند پیش با مجمع هنرمندان بمانی نه بر ..... تبریک؛ استوار و مستدام باشی. انجمن شاعران جوان کاشان

با سلام خدمت دست اندرکاران محترم پورتال خبری...خبر دار شده ایم که قرار است تغییر و تحولاتی در ریاست فوتبال شهر ایجاد نماید آقای فرماندار... امیدوارم آقای فرماندار جناح و حزب را کنار بگذارد و بگذارد افراد تازه نفس به رأس کار بیایند و انشاا... شاهد یک رشد چشمگیری در رشته پر طرفدار فوتبال باشیم.

جناب آقای دکترمهدی خدامیان آرانی از شمابه خاطرنوشتن کتاب هایی باقلمی به این زیبایی تشکرمیکنم.وبابت این موضوع به شماتبریک میگم.شمانمونه بارز یک جوان بااستعداد و نمونه ایرانی هستید.شهرستان آران و بیدگل به داشتن جوانانی چون شماافتخارمی کند.یاعلی

عالي بود كلي خنديدم و كيف كردم

اصلا درکاشان خبرنگار داریم حاقل خودشان یک سایت درست کنند وخودشان را به مردم معرفی کنند اصلا خبرنگار که بتواند رسالت خبرنگاری انجام دهد وجود ندارد که هندوانه باشند یا چیز دیگری

سلام آقایان مسدولین شهرستان کاشان خواهش میکم ملت کاشان را حد انسان نگاهشان کنید یا لااقل اگر صلاحیت ندارد یک مقدار کمتر ازمردم تهران واصفهان نگاهشان کنید در سطح شهر متاسفانه یک خبرنگار جرات دار نبیست از اتفاقات مختلف وعملکرد های ادارات وقیمتهای متعدد خبرتهیه کند فقط خبرنگاران شهر شده اند ناقل حرفهای خوب مسدولین انگار ملتی وجود ندارد

منظورم شما نیستی ....جواب نظر دوستمون را دادم

آخه چرا لتحر؟ مسکن مهر سالن ورزشی نمی خواهد؟ آسفالت نمی خواهد ؟ فضای سبز و پارک نمی خواهد ؟ حالا همه اهالی شواری شهر میروند لتحر تا جام والیبال را ببیند اگر سازمان نبود که فینالش جالب نمی شد. مسئولین محترم شواری شهر یه فکر به مسکن مهر کننید لطفا وخواهشا

ضمن تشكر از آقاي ناد علي به خاطر انتخاب مرق زيبا براي كوهگشت خانوادگي كه واقعا طبيعت بكر و زيباي مرق جذاب بود پيشنهاد مي كنم كوهگشت بعدي را هم در اين منطقه برگزار كنيد به من كه خيلي چسبيد.

معمولا نیروهای کمکی یا دیر میان یا نمیان وقتی دیر میان انچنان گزارش میدن که انگار قبل از وقوع حادثه در محل حاضر بودن ازتلاش امداد گران سپاسگزاریم


  اخبار اجتماعـي   
  نيمه شعبان کاشاني ها در تهران

  آمديد ولي دير آمديد ...

  بررسي راهکارهاي کاهش معضل ترافيک کاشان در شوراي اسلامي شهر

  فعاليت مجدد فرودگاه خوي با ضمانت شوراي شهر و فرد نيکوکار !


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  افتتاح باجه بانک توسعه صادرات ايران در کاشان

  انجام مقدمات اجراي طرح نمايشگاه بين المللي کاشان

  صادرات 9 ميليون مترمربع فرش ماشيني از كاشان به خارج از كشور

  برداشت و عرضه آلوچه سبز و چغاله بادام کاشان


  اخبار حوادث   
  جسد فرد گمشده در ارتفاعات نشلج پيدا شد

  تصادف در کمربندی آران و بيدگل با يک کشته و 10 مجروح

  15 هزار ماموریت توسط حوادث و فوريت هاي پزشكي كاشان

  هشدار رييس اورژانس كاشان به مسؤولان كاشان


  اخبار سياسي   
  خداوند مهندسي انسان را از نطفه تا انسان كامل در رحم مادر انجام مي دهد

  برخي فعاليت هاي خلاف شرع زير پوشش فعاليت فرهنگي انجام نشود

  تنها نام امام را بر زبان جاري کردن پذيرفته نيست

  نقش ولايت فقيه جايي بروز ظهوردارد كه تلاش بر عليه ارزش ها و انحرافات و اهداف نظام است


  اخبار علمي   
  پذيرش دانشجوي کارشناسي ارشد به شيوه الکترونيکي در رشته علوم اجتماعي دانشگاه کاشان

  بررسي راهكارهاي توسعه صنعت گلاب ، عرقيات و اسانس در کاشان

  امضاي تفاهم‌نامه تاسیس مرکز تحقیقات ، توسعه و فناوری شبکه هوشمند کاشان

  رتبه سوم عضو هيئت علمي دانشگاه کاشان در جشنواره اي بين المللي


  اخبار فرهنگي   
  اجراي گفتمان سازي اقتصاد مقاومتي در حوزه مساجد استان اصفهان

  ديدار خانواده شهدا موجب صفاي دل و نور چشم است

  جايزه دوم جشنواره فيلم سلامت به يك هنرمند كاشاني رسيد

  ناسپاسي ، پديده اي نهادينه شده در دو سال اخير


  يادداشت هاي ویژه   
  شوخي با چند عکس ( 5 )

  رسیده بود بلایی ولی به خیرگذشت

  نامه سرگشاده يک همشهري به رئيس شوراي شهر

  متن و حاشيه جشنواره شکرانه لتحر + گزارش تصويري


  میراث و مشاهیر   
  همه کوزه ها را شکستم

  روز بزرگداشت مولي محسن فيض کاشاني

  مسيح کاشاني ؛ شاعر خوشنويس و طبيب قرن يازدهم

  امشب شب نیمه است که ما مهمانیم ...


  اخبار ورزشي   
  هيات ورزش روستايي كاشان، هيئت برتر استان اصفهان شد

  گزارش تصويري (2) از كوهگشت خانوادگي کاشاني ها در روستاي سبز مرق

  هشتادو هشتمين كوهگشت خانوادگي در زادگاه باباافضل مرقي برگزار شد

  پيشرفت 60 درصدي سالن ورزسي لتحر مديون شهردار كاشان است


  انتخابات   
  شهرداری در 9 ماه مانده به انتخابات از خدمات شبهه ناک به برخی افراد و گروهها منع شد

  منشور جامعتين محور وحدت اصولگرايان است

  مجلس دهم نيازمند افراد بابصيرت دشمن شناس، دوست شناس و زمان شناس است

  تيم مذاكره كننده ايران فقط امتيازات گرفته شده را بيان مي كند
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 


آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان

مشهد اردهال کاشان

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 رسیده بود بلایی ولی به خیرگذشت 

 حل معضل کوی مفتح ، نيازمند اراده و حمايت مسئولان ارشد کاشان 

 لزوم تغيير رويکرد جشن هاي گل محمدي از تفريحي به اقتصادي 

 کاشان ، سرآغاز گلچيني و گلابگيري در ايران 

 بودن يا نبودن ، مسئله اين است ! 

 گفت و شنود / شباهت ! 

 شوخي با چند عکس ( 1 ) 

 دیشب همه شب کمچه زدی کو حلوا ؟! 

 مناظره پرمجادله منصوري آراني با بذرپاش + حاشيه ها 

 هزینه و درآمد دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی ... 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 

 هشدار ! پرسه زني يک چرک نويس در وب‌هاي کاشان و آران و بيدگل 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 گفتگو با خانم ارمی گوینده اخبار رادیو

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 خودم را پیدا کردم ...

 حالي و احوالي ، از ثبت احوال كاشان

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 کاشان مستعد زلزله‌ بزرگ است

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand