تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 

  منتخب    
هيچ وقت دير نيست

+ لينک سوابق خبري طرح راه آهن سريع السير تهران - کاشان - اصفهان


آيت الله عبدالنبي نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان

آيت الله نمازي : دانشگاهها نبايد ميدان مبارزه گروه هاي سياسي باشد

  تازه ترین اخبار    


  نماينده ولي فقيه در دانشگاه تهران:
به علماي شيعه به اندازه علم و تلاش آنها در راه هدايت مردم خلعت مي دهند
كارشناس معارف صدا و سيما گفت: تعلق به اهل علم داشته باشيد و شب و وقت و بي وقت به درب خانه علما برويد و علما را اين گونه امتحان كنيد.


 
 


  رييس کانون مداحان و شاعران آييني‌کاشان:
شركت مداحان کاشان در طرح به سازي مداحان کاروان هاي عتبات
رييس کانون مداحان و شاعران آييني شهرستان کاشان گفت: از ابتداي اسفندماه جاري تعداد 202 تأييديه جهت نام نويسي مداحان کاشان درطرح به سازي مداحان کاروان هاي عتبات از سوي اين کانون صادر شده است.


 
 


  درجشنواره بزرگ اسكيت رول بال جام فجر كشور:
تيم رول بال سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري كاشان قهرمان شد 
 


  آيت الله نمازي در جلسه ستاد تفسير قرآن:
در عالم وجود هيچ نعمتي بالاتر از قرآن نيست
نماينده ولي فقيه كاشان گفت: گاهي اوقات مجلّدات جلسات تفسيرقرآن را كه مشاهده مي كنم خودم نيز باورم نمي شود كه طي 7 سال گذشته چنين كار مهمي انجام شده باشد.


 
 


  درخشش باستاني كار كاشاني در مسابقات جهاني تاجيكستان 
 


  آيت الله نمازي:
زبان شمشير دو سر است/ زبان اگر مديريت شود اثار و بركات مفيدي دارد
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: يكي از آثار و دستاوردهاي، تقوا، مهاركردن، كنترل كردن و مديريت كردن زبان است.


 
 


  مدیر عامل آبفای کاشان:
طرح های تحقیقاتی دانش آموزان کاشانی در نمایشگاه جابربن حیان عملیاتی می شود
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کاشان از حمایت طرح های تحقیقاتی مرتبط با آب دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره جابر بن حیان که قابلیت عملیاتی شدن دارد خبر داد.


 
 


  مدير مرکز خدمات حوزه هاي علميه کاشان:
اسلام واقعي را بايد از فقهايي که در مسير قرآن و عترت بودند گرفت
مدير مرکز خدمات حوزه هاي علميه کاشان گفت: مومن تنها به سه خصلت، فهم كردن در دين، اندازه گيري خوب در زندگي و صبر در پيش آمدهاي ناگوار اصلاح مي شود.


 
 


  توسط مؤسسه اميرالمومنين‌کاشان:
آيين اختتاميه چهاردهمين دوره آموزشي ويژه شکوفه هاي قرآني
آيين اختتاميه چهاردهمين دوره آموزشي کوتاه مدت قرآن ونهج البلاغه ويژه شکوفه هاي قرآني توسط مؤسسه اميرالمومنين کاشان برگزارشد.


 
 


  تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی - پژوهشی بین دانشگاه‌های استراسبورگ و کاشان 
 


  سارا جلوداريان از چهل روز فراق استادش نوشت
مشفق کاشاني عشق حسين (ع) را شناخت و کوچه کوچه «صلاي غم» سرداد 
 


  مراسم بزرگداشت مرحوم سيفي مازندراني در مسجد سلمان كاشان
مراسم بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمين محمد جواد سيفي مازندراني امروز شنبه نهم اسفندماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد سلمان واقع در خيابان اميركبير، خيابان سلمان فارسي‹‹ پل دشت چال›› كاشان برگزارمي شود.


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

مرسی از تلاش ایناین دوستان و حمایت سازمان فرهنگی ورزشی👏

پورتال عزیز چرا می نویسی پیگیری آقای گرانمایه؟ - مگه مردم یادشون میره محافظه کاری ایشان را در مجلس که نتونست جواب نماینده دلیجان را بده - اگر اون زمان که باید دنبال وحدت مسئولین باشه دنبال تفکر احمدی نزادی نمی رفت مطمئنا راهی برای یکپارچگی مسئولین و تثبیت مسیر قطار پیدا می شد.

اگه آقای نمازی می دونستن که نماینده این انجمن به اصطلاح اسلامی در صحبتاش در حضور آقای عارف چه مسائلی رو مطرح کرده ، شاید اجازه ملاقات هم بهشون نمی داد.

بله من هم موافقم شهروندان آران و بیدگل و همچنین کاشان فهیم و بصیر و باهوشند و برای حرف های بی پایه تره هم خرد نمی کنند و خودشان می دانند حرف من بی پایه است یا حرف های شما
ولي براي اين که نزد افکار عمومي سربلند شويد و از حق خود دفاع کرده باشيد بهتر است اسناد خود درباره توهين ، کارشکني و بي اخلاقي نقدهاي پورتال خبري کاشان نسبت به مردم آران و بيدگل را ارائه کنيد حتي اگر يک نمونه از آن را مستند اشاره فرماييد با کمال ميل هم جايزه نفسيي را تقديمتان خواهيم کرد هم بطور رسمي عذرخواهي خواهيم کرد .

من نمی دانم چرا بعضی ها به عواقب کارها توجه نمی کنند آخه شهر شدن راوند به نفع کیه غیر از یک مشت آدم که دنبال پست و مقام می گردند شهر شدن راوند هم به ضرر راوند است زیرا توانایی اجرای یک طرح نصفه و نیمه را هم ندارد و هم به ضرر کاشان چون آنرا به شدت محدود می کند

بسیارعالی بود خیلی ممنون......به امیداحیای دوباره طبیعت زیبای گله

من گفتم کارشکنی و نگفتم شما کار را خوابانده اید که خودتان هم می دانید همچین قدرتی ندارید. کارشکنی و دهن کجی شما به آران و بیدگل اظهرمن شمس است. در داستان جاده، در چسباندن بی خود نیاسر به آران و بیدگل، در رفتار غیر حرفه ای تان با منصوری، در داستان نماینده مستقل برای آران و بیدگل و ... . در همه ی این داستان ها و ماجراها بر علیه آران و بیدگل به قول خودتان جوسازی رسانه ای به کار انداختید و سعی در خراب کردن و استهزای مردم آران و بیدگل داشته اید. مطلب هم از شوربای قم ماندید و هم از ... را یادتان نیست. امیدوارم بشود برای این راه آهن و خط سریع السیر کاری کرد ولی این که رسانه ی شما که یکی از بی اخلاق ترین رسانه های منطقه است سردمدار این کار شده خنده دار است.
پورتال خبری کاشان , تمام نقدهایی که شما به آن اشاره کرده اید را وظیفه ذاتی و رسانه ای خود می داند و از روشنگری های خود اصلا پشیمان نیست . نقدهایی عاری از توهین و هتک حرمت مردم شریف آران و بیدگل , پورتال خبری کاشان مثل ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل قصد ندارد که در هر شماره برای آقای منصوری رپرتاژ آگهی کار کند . چرا شما دیگران را به خاطر این که مثل شما فکر نمی کنند و نمی نویسند تکفیر می کنید ؟ چرا نقد آنان را توهین یا کارشکنی و بی اخلاقی می دانید ؟ این که برای اولین بار فردی از آران و بیدگل نماینده منطقه شده نباید شما را چنان سرمست و مغرور کند که منتقدان او را تکفیر کنید! بهتر نیست منطقی باشید ؟ ممکن است برای شما آرانی بودن نماینده نوبر باشد ولی برای ما عادی است و در نقدها کاشانی و آرانی بودن ملاک ما نیست . شهرستان آران و بیدگل شهروندان باهوش , فهیم و بصیری دارد , آنان برای اظهارات بی پایه افرادی چون شما تره هم خرد نمی کنند , شما هم بهتر است از این عصبیت و این تفکرات دوران جاهلیت دست بردارید و حداقل به افکار عمومی احترام بگذارید اگر بنای نهی از منکر دارید ویژه نامه نویس نسل فردا را از نوشتن مطالب غیراخلاقی و کذب علیه مسئولان کاشان بر حذر بدارید .

چرا آقای فرماندار دولت تدبیر و امید به جای گزارش عملکرد مدام تکذبیه و خبر عدم کاندیداتوری میزارن. مگه قرار با فرافکنی کار درست بشه. به نظر من آقای فرماندار دارن کم کاری میکنند.

حاجی آقا ماشاالله دستمزد کارگران پیش کش لطف کنید حقوق دانشجویان علمی کاربردی کاشان را دریابید که مستقیما زیر نظر جناب عالی است.

هرچند این مورد به نفع تمام منطقه است ولی کارشکنی های شما پورتال عزیز در قضیه ی جاده چرم شهر را فراموش نمی کنیم. شما همین که هستی مثل اون نماینده ی دلیجان که نفع خودش رو ارجح دونست به نفع ملی. شما کاشانی ها یک بار دیگر هم همین بلا را به سر آران و بیدگل آوردید و آن هم در داستان عبور اتوبان اصفهان تهران بود. در صورتی که قرار بود و به صرفه تر بود این اتوبان از بین کاشان و آران و بیدگل بگذرد، مسئولان وقت آن را به مسیر پرت بالای فین بردند. البته امیدوارم همان طور که گفتید بتوان با جریان سازی رسانه ای این آب رفته را به جوی باز گرداند.
کارشکني هاي پورتال در قضيه جاده چرم شهر ؟! پورتال چه چوبي لاي چرخ بيل مکانيکي ها و کاميونهاي شما در روز آغاز اجراي اين طرح گذاشت ؟ اگر اين طرح متوقف شده به نقد يک صفحه اي پورتال ارتباطي ندارد ... حالا که نتوانستي لااقل يک مورد از توهين هاي ناجوانمردانه پورتال خبري کاشان به مردم آران و بيدگل را ذکر کني ، نقد ما را تعبير به کارشکني کرده اي ؟! اگر يک نمونه فعل کارشکنانه از پورتال خبري کاشان درخصوص ممانعت اجراي جاده چرم شهر پيدا و آن را ارائه کنيد جايزه نفيس اهدا مي کنيم برادر شما تا فرق نقد را با توهين و فعل کارشکنانه ندانيد هر بار يک وصله اي به پورتال خواهيد چسباند .

خداوند حاج آقا سلیمانی را حفظ کند

اخی گوگولی ، آران و بیدگل ! هر وقت پاي منافع کاشان در پیش است جنابعالی همچین می نویسید انگار نه انگار قبلن چه توهین های ناجوانمردانه به این مردم شده ، مردم اران وبیدگل زردک نیستند آقا.
لااقل يک مورد از توهين هاي ناجوانمردانه ما به مردم آران و بيدگل را ذکر مي کرديد ... به شما و امثال شما که تنها يک کلمه يا جمله توهين آميز عليه مردم آران و بيدگل در نقدها و يادداشتهاي پورتال خبري کاشان پيدا و آن را ارائه کنند جايزه نفيسي اهدا مي کنيم . منتظريم

آقای مهندس گرانمایه سلام علیکم صبح شما بخیر ....

همین آقای ... جلوی شهرشدن راوند و خزاق رو چند سالی است به عقب انداخته.

جناب اقای نویسنده سلام منظورم کدام پیگیری اقای گرانمایه بود ایشان فقط نظاره کردند و تقدیم دلیجان کردند و فرمودند که چون پول بلیط ان گران می شود کاشانی ها استقبال نخواهند کرد واقعا که ...........

خب چرا این دولت دارد همین کار را می کند؟!

با تشکر از همه مسئولین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری .امروز برای اولین بار به اتفاق خانواده در برنامه کوهگشت شرکت کردم و از برگزاری آن بسیار لذت بردیم.حضور اعضائ شورای شهر نیز قابل تقدیر است و تذکر بدهید در برنامه ورزشی با لباس ورزشی شرکت فرمایند

متاسفانه دوران احمدينژاد ضربه بسيار سنگين اقتصادي به كاشان و كل ايران داشت با وجود مسير كوتاهتر كاركارشناسي شده واقتصاديتر و كلي هزينه و زيرسازي شده فقط يك مرتبه راه فرق كرد مردم كاشان از ديرباز مظلوم بوده اند ومانند ديگر نقاط كشور مانند قم يا قزوين وخوزستان نتوانسته اند ونخواسته اند باشورش وناملايماتي حقشان رابگيرند

خیلی متشکرم از پورتال بابت درج این خبر و تذکر درست. باید مسئولین شهرمان همچون فرماندار نماینده مجلس و شهردار و شورای شهر سایرین حول محور آیت اله نمازی پیگیری های لازم را انجام داده قاطعانه برای تحقق این خواسته تلاش کنند. من یادم هست از آقای گرانمایه سوال شد که آیا کاشان از دلیجان عقب تر است و یا نماینده کاشان از نماینده دلیجان کمتر بوده که او توانسته مسیر را به سمت دلیجان منتقل کند که ایشان پاسخ دادند نماینده دلیجان هماهنگی کرده و تعدادی از دلیجانیها را کفن پوش به مقابل مجلس آورده و با اینکار دولت و مجلس را تحت فشار قرار داده و آنها را مجاب کرده است. بعد از ایشان سوال شد پس چرا شما اینکار را نکردید و گفتند من اینکار را به صلاح کشور و انقلاب نمی دانم. من به مسئولین فعلی عرض میکنم اگر لازم است بگویید تا ماهم کفن پوش به مقابل مجلس بیاییم و حقمان را بگیریم.

خدا قوت اقای فرجی. روح همه شون شاد .به خصوص مرحوم یثربی

نماینده فقط بلده امکانات کاشان رو ببره ارون.عمرا قدمی برای کاشان برداره .چقدر خوش خیالید.

شاهد فعالیت های فراوان حاج آقای حسن زاده برای این مجمع بوده ایم.خداوند اجر اخروی به ایشان و همکارانشان عنایت کند

این طرح از سالیان پیش شروع شده است،گواه آن احداث پل در انتهای جاده کاشان به ورکان در نزدیکی پست برق می باشد،دولت روحانی این پروژه را مصادره به مطلوب می کند

سلام ملک آبادی عزیزماهم به سازمانیها تبریک میگیم به خاطراینکه اسم کاشون روشونه.ولی استحضار داری که بازیهای کشوری جوانان درکاشان برگزار و تموم شد حالا هم نونهالان کشوری در کاشان به میزبانی جاویددرحال برگزاریه؟
به پورتال خبري كاشان اطلاع ندادند و پورتال خبري كاشان در جريان چنين مسابقاتي نيست ، اگر دعوتي شده بود حتما پوشش مي داديم

افرین به انجمن فعال و پویای دانشگاه کاشان

خیلی ها به یاد دارند که نماینده دلیجان با داد و فریاد در مجلس این امتیاز را نصیب خودشان کرد و آقای گرانمایه هم هیچ تلاشی نکردند و بعد در هفته نامه ای اعلام کردند توقف این قطار بین تهران و اصفهان به دلیل هزینه های بالای آن منتفی است . لطفا از کسی حمایت کنید که برای مردم شهرش جسارت به خرج میده و شجاعت داره و دنبال توجیه بی خردی خودش نیست .

مسولین محترم رده بالا آقای فرماندار آقای نماینده مجلس و امام جمعه محترم همه باید متحد این مطالبه به حق مردم کاشانم را پیگیری نمایید.مردم کاشان کم شهید برای این انقلاب نداده اند و... مردم کاشان در همه صحنه ها حامی انقلابشان بوده اند مسولین محترم این مطالبه به حق مردم کاشان را از دولت بگیرید.

واقیعیت اینست که عدم استقبال مردم از قطار تهران کاشان خود از دلایل تغییر مسیر است دوم با اجرای این طرح ناوگان حمل و نقل اتوبوسی کاشان دچار ورشکستگی میشد اما از همه مهمتر اگر به امید خدا فرودگاه کاشان فعال گردد ما هیچ نیازی به این مسیر ریلی نداریم چون حجم عظیمی از تردد اهالی منطقه کاشان جهت استفاده از فرودگاه مهرآباد و شهید بهشتی اصفهان به این دو شهر است که باز خود سبب کاهش ضرورت این مسیر ریلی می گردد به نظر من باید از هم اکنون به فکر ایجاد شبکه منظم حمل جادهای از شهرهای اطراف برای هرچه استفاده بیشتر از ظرفیت فرودگاه کاشان بود به نحوی که اهالی منطقه از دلیجان و محلات گرفته تا نائین و اردشتان همگی برای سفرهای داخلی خود از فرودگاه کاشان استفاده کند

انشالله به اين توصيه ها گوش كنند و با يار ظالم و دشمن مظلوم نشوند

نه خیر تریلی فقط باید از جاده کاشان - برزک عبور کنه!!!! چون هم عرضش کم هست ، هم پلیس راهور نداره، هم عوارضی نداره ، ضمنا ظاهراٌ جون مسافراش هم برای مسوولین ارزشی نداره!!!!!


  اخبار اجتماعـي   
  در عالم وجود هيچ نعمتي بالاتر از قرآن نيست

  طرح های تحقیقاتی دانش آموزان کاشانی در نمایشگاه جابربن حیان عملیاتی می شود

  مراسم بزرگداشت مرحوم سيفي مازندراني در مسجد سلمان كاشان

  تمرکز جلسات قرآني بايد بر حفظ قرآن کريم باشد


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  افتتاح ساختمان جديد اتاق بازرگاني کاشان

  ديدار رئيس اتاق بازرگاني ايران با آيت الله نمازي

  نشست مشترك مديران بانك توسعه تعاون و اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي و صاحبان صنايع كاشان

  جامعه كارگري درمقابل تغييربرخي ازمواد قانون کار ساكت نخواهند ماند


  اخبار حوادث   
  يک کشته در تصادف آزاد راه كاشان – نطنز

  10 كشته و تعداد زيادي مجروح بر جاي گذاشت + عكس

  انفجار آبگرمكن خانگي در كاشان و سوختگي شديد دو نفر

  دو عابر پياده كشته شدند


  اخبار سياسي   
  به علماي شيعه به اندازه علم و تلاش آنها در راه هدايت مردم خلعت مي دهند

  زبان شمشير دو سر است/ زبان اگر مديريت شود اثار و بركات مفيدي دارد

  اسلام واقعي را بايد از فقهايي که در مسير قرآن و عترت بودند گرفت

  آمريكا طلب‌ كارانه با جمهوري اسلامي ايران سخن مي گويد


  اخبار علمي   
  تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی - پژوهشی بین دانشگاه‌های استراسبورگ و کاشان

  برگزاری کارگاه آموزشی معماری هوشمند با رویکرد معماری بایونیک و پارامتریک در دانشگاه کاشان

  ارسال 90مقاله به همايش ملي بافت هاي فرسوده و تاريخي شهري كاشان

  خبر خوش براي پذيرفته ‌شدگان نهايي پذيرش بدون آزمون دانشگاه پيام نور


  اخبار فرهنگي   
  شركت مداحان کاشان در طرح به سازي مداحان کاروان هاي عتبات

  آيين اختتاميه چهاردهمين دوره آموزشي ويژه شکوفه هاي قرآني

  مشفق کاشاني عشق حسين (ع) را شناخت و کوچه کوچه «صلاي غم» سرداد

  تجليل از مؤسسه اميرالمؤمنين كاشان


  يادداشت هاي ویژه   
  بياييد فرياد بزنيم اينجا کاشان است ...

  از اون حرفها ! نه خيلي جدي نه خيلي شوخي ...

  و ما ادریک فی دانشگاه کاشان ... ؟

  ما هم تشکر می کنیم ...


  میراث و مشاهیر   
  همه کوزه ها را شکستم

  روز بزرگداشت مولي محسن فيض کاشاني

  مسيح کاشاني ؛ شاعر خوشنويس و طبيب قرن يازدهم

  امشب شب نیمه است که ما مهمانیم ...


  اخبار ورزشي   
  تيم رول بال سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري كاشان قهرمان شد

  درخشش باستاني كار كاشاني در مسابقات جهاني تاجيكستان

  گَله خُزّاق با طبيعتي بكر اما ناشناخته در دل كوهاي سر به فلك كشيده + عكس

  جشنواره گل در صعود تيم فوتبال نوجوانان سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري كاشان
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 


مشهد اردهال کاشان

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 بياييد فرياد بزنيم اينجا کاشان است ... 

 و ما ادریک فی دانشگاه کاشان ... ؟ 

 از طرف بقيه ، نوشابه باز نکنيد ... 

 روابط عمومی های کاشان سپر بلا یا بایگان اخبار ؟! 

 بصیرت یعنی این ... 

 گفت و شنود / بی خیال می شدید ما هم می آمدیم ... 

 يادآوري فتنه به معني زنده بودن سران فتنه نيست بلکه براي عبرت گرفتن از فتنه است 

 سهم احمدي نژاد در فتنه 

 فتنه گران بدانند هيچ چير عوض نشده ؛ مردم همان مردمند 

 شهردار بهانه است ، هدف تضعیف جبهه اصولگرایی است ... 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 

 هشدار ! پرسه زني يک چرک نويس در وب‌هاي کاشان و آران و بيدگل 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 حالي و احوالي ، از ثبت احوال كاشان

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 کاشان مستعد زلزله‌ بزرگ است

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد

 سهراب هيچ موقع در ورزشگاه هتاكي نمي‌كرد

 تو اتاق مدير هيچ خبري نيست / فاصله بين مديرو مردم بايدكم باشد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand