تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 

  منتخب    

توصیه مهم و صریح پورتال خبری کاشان به نامزدهای محترم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل

حسینعلي حاجي نماينده اصولگراي مجلس:

حسينعلي حاجي دليگاني، نماينده مردم شاهين شهر و برخوار در مجلس شوراي اسلامي

* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ سفر جک استراو به استان اصفهان برنامه ريزي شده بود

  تازه ترین اخبار    


  كارشناس مسائل سياسي:
هدف آمريکا تغيير رفتار و سيرت نظام جمهوري اسلامي است
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ امام هيچ کجا نفرمود اگر نوه من در يک فرآيند قانوني تمکين به قانون نکرد براي قدرداني از من قانون را زير پا گذاريد.


 
 


  حجت الاسلام اسلامي تبار:
امام جمعه موقت كاشان: حضور همگاني در راپيمايي 22 بهمن در راستاي حفظ انقلاب است
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ در انتخابات بايد به نمايندگاني راي داد كه باعث خشم و نا اميدي دشمن شود


 
 


  گزارش تصويري هشتمين همايش پياده روي بزرگ فرهنگي ورزشي ‹‹ شهداي گمنام›› راوند
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ هشتمين همايش پياده روي بزرگ فرهنگي، ورزشي، معنوي و آموزشي‹‹ شهداي گمنام›› راوند به مناسبت ايام الله دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي برگزارشد.


 
 


  هشتمين همايش پياده روي بزرگ فرهنگي ورزشي ‹‹ شهداي گمنام›› راوند
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ هشتمين همايش پياده روي بزرگ فرهنگي، ورزشي، معنوي و آموزشي‹‹ شهداي گمنام›› راوند به مناسبت ايام الله دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي صبح امروز جمع 16 بهمن ماه برگزارشد.


 
 


  شهردار كاشان:
كلنگ زائرسراي امام رضا با حضور نماينده ولي فقيه دركاشان به زمين زده مي شود
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ دوشنبه هفته جاري كلنگ زائر سراي كاشان در مشهد الرضا به زمين زده مي شود


 
 


  كارشناس مذهبي:
ملامحسن فيض كاشاني جامع العلوم بود / شهيد جسم افراد را نشانه مي رود، عالم افكار افراد را نشانه مي رود
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ بعد از 300 سال نام ملامحسن فيض كاشاني نه تنها در ايران اسلامي و جهان اسلام، بلكه در جهان بشريت زنده مانده است


 
 


  هم انديشي فعالان اقتصادي دركاشان
بمناسبت ايام الله دهه فجر دراداره تعاون کار ورفاه اجتماعي باهمکاري حوزه بسيج کارگري شهرستان نشست هم انديشي نخبگان وفعالان اقتصادي درسالن سرداران شهيد کاشان پيرامون اقتصاد مقاومتي برگزار شد.


 
 


  مهارحريق پرايد توسط آتش نشانان در کاشان
يك دستگاه پرايد که دچارحريق شده بود، با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.


 
 


  رييس اداره تبليغات اسلامي كاشان:
تداوم انقلاب بر عهده روحانيت اصيل و ولايتمدار است
رسالت روحانيت و ائمه جماعات آگاه نمودن مردم براي انتخاب اصلح و شايسته و حضور حداکثري در پاي صندوق هاي رأي است


 
 


  مدير حوزه علميه كاشان:
وصيت نامه امام منشور انقلاب اسلامي است
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ تهديد ها و تحريم هاي آمريكا عليه ايران، بيانگر اين است، انقلاب هنوز در مسير خودش حركت مي كند.


 
 


  شهردار کاشان در نشست بررسي مفاد بيانيه اجلاس شکوفايي شهري وين در بهارستان
با حضور شهردار کاشان، نشست تخصصي با موضوع ‹‹مفاد بيانيه اجلاس شهرداران کشورهاي اسلامي در وين››، به ميزباني مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.


 
 


  معاون حمل و نقل شهري شهرداري كاشان:
اجراي طرح آزمايشي زوج و فرد خودروها دركاشان
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ درتصميم گيري هاي مقطعي مديريت ترافيك شهري، موضوع تغيير جهت هاتبعات بيشتري دارد، اما زوج و فرد داراي تبعات كمتري است


 
 


  معاونت خدمات شهري شهرداري كاشان
معبربان هاي سد معبر رضايت شهروندان را كسب كرده اند
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ بيان مسائل شرعي مراجع تقليد از سد معبر و عملكرد معبربان ها باعث شده تا نارضايتي كسبه كاهش داشته باشد


 
 


  معاون هماهنگي شهرداري كاشان:
بودجه شهرداري كاشان صد درصد عملياتي نيست
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ سهم مردم در تحقق بودجه شهرداري خيلي قابل توجه نيست


 
 


  معاون عمران شهرداري كاشان:
كف پوش و جدول گذاري ها براي قابليت استفاده از فضاهاي سطح شهر است
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ درصد كمي از كف پوش وجدول گذاري هاي سطح شهر بنا به دليل منطقه اي تعويض مي شود و در آن بحث فني دخيل است


 
 


  معاون اداري مالي شهرداري كاشان:
سهم شهرداري از بودجه دولت ناچيز است/60 درصد مطالبات پيمانكاران پرداخت شده است
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ منابع شهرداري كاشان در اين دوره مديريت از محل ارزش افزوده ناشي از طرح هاي عمراني تأمين شده است.


 
 


  معاون شهرسازي شهرداري کاشان:
تصويب طرح تفصيلي‌كاشان تا اوايل سال 95 / بيشتر تخلفات ساخت و ساز توسط سودجويان است
* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ بيشتر تخلفات ساخت و ساز توسط سودجوياني است كه در شهر و خارج از محدوده شهري و سكونت هاي غير رسمي فعاليت دارند.


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

از شهردار محترم خواهش داریم بلوار بوستان رو از این نابسامانی و یک طرفه بودن در بیاره و بلوارو تا انتها درست کنند.

با سلام ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این کار گروه بخصوص اداره کار و بسیج کارگری ,جلسه بسیار خوبی بود واستفاده نمودیم انشاءالله که بازهم از این تیپ جلسات برگزار گردد ./.

باسلام تعويض سنگفرش پياده رو خيابان شهيد بهشتي چه ضرورتي داشت؟ چند صد ميليون خرج شد؟ چقدر پياده روها در گوشه و كنار شهر كه اصلا سنگفرش ندارد! اين ها از مرام و روش دوره جديد شهرداري به دور است.

این مکاشفه عرفانی جالب و آموزنده است و جا دارد به طور کامل یادداشت و باز نشر شود.ممنونم از دوستان و مسئولان سازمان فرهنگی ورزشی که در زنده داشت یاد شهدا می کوشند/ مجتبی رجبی راوندی

با سلام شهرداری فکری به حال بلوار بوستان کنه که بخشی از اون انقدر کج و کوله و باریک هست و باعث ازدحام خودرو شده و در قسمت جوب ها اصلا پلی برای رد شدن رهگذران نیست و باید حتما قهرمان پرش باشیم که بخایم به اون سمت بلوار بریم.

با دورود، شهرداری به جای هزینه های الکی و تعویض جدول بلوار دانش که هیچ ضرورتی نداره یک سری به بلوار بوستان بزنه که واقعاً مسخره ترین بلواری هست که تا حالا دیدم ، بلواری که بدلیل وجود دادگستری و ورودی شهر از سمت بلوار امام رضا و سیل مسافران نوروزی به سمت پارک مدنی ترافیک بالایی داره ولی از قسمت هیت امنا به سمت میدون امام رضا بلوار یک طرفه و باریک میشه که هم باعث مشکلاتی شده وهم چهره شهر رو خراب و زشت کرده .

سلام 1) منظور آقاي معاون محترم از فضاي سبز خطي مشخص نيست. اگر منظور ايشان فضاي سبز در حاشيه بلوار قطب در برخي جاهاي آن است بايد به ايشان تذكر داد كه بدليل عبور و مرور پرترافيك خودروها در بلوار قطب به خصوص در 2 كيلومتر نزديك به ميدان مدخل شهر آلودگي هواي حاشيه جاده بسيار جدي است. لذا كف فرش نمودن حاشيه بلوار و تشويق مردم به قدم زدن در آنجا باعث عروج زود هنگام ايشان خواهد شد. 2) خوب بود ايشان توضيج مي دادند كه اولاً از نظر فني! جدول هاي وسط بلور قطب چه عيب و ايرادي داشت كه جدول گذاري نو در حال انجام است؟ 3) چرا براي كاشت جدول نو از هرطرف داريد عرض جاده را حدود 70 سانت كم مي كنيد؟

به امید موفقیت روزافزون تمامی مدیران جهادی شهر به خصوص جناب شهردار.

عرض ادب و احترام خدمت شهردار جهادی...خداوکیلی دستتت طلا..گل کاشتی خیر دنیا وآخرت رو ببینی..جدت نگهدارت

نماينده واقعي مردم و ملت امثال ايشان هستند نه مجيز گوهاي انگلستان

باسلام خاطره ای ازشهید علیرضا فرازنده اززبان حاج احسان برادر شهید ان فرازنده که در جلسه بازدیدبیان شد:درمسجد جمکران درحال ذکر ونیایش علیرضاازحال رفتند پس ازاینکه به حال عادی بازگشتند ازاو جویای مطلب شدیم گفتند تازنده ام راضی نیستم بازگوشود درعالم رویادیدم پیرمردی باشال سبز ونورانی راازاوپرسیدم دوسوال دارم گفت بیان کن گفتم برادری مفقود الاثردارم که پدرومادرم بیقراراوهستند گفت تاهفت ماه دیگر خبرخوبی به شما میرسد(که بعدازهفت ماه علیرضا شهید شد)وسوال دیگر گفتم راه راگم کرده ام گفت همین مسیر جوی آب رابگیر وبرو راه راپیدا میکنی درمسیر تعدادی ازشهدای راوند رادیدم که درزیرسایه درختها نشسته اند شهید شمس شهید فتاح و... به آنها گفتم مگر شما شهید نشده اید شهید فتاح گفتند :ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل .... روحشان شاد ویادشان جاوید .حاج قدیری

سلام و خداقوت به دست اندرکاران حوزه حمل و نقل . در صورت امکان فکری به حال معضل چندساله ترافیک کوچه بیمارستان میلاد نمایید . یک طرفه کردن این کوچه هم بدلیل عدم حضور مداوم پلیس جوابگو نبود باید فکری اساسی اتخاذ شود . هر شب در این کوچه بسیار پرتردد شاهد درگیری بین خودروسواران و شهروندان هستیم ضمنا حضور بیمارستان میلاد و عبور آمبولانس و حال بد بیماران نیز در ترافیک ایجاد شده بسیار حاد میباشد خواهشمند است رسیدگی نمایید

خدا وکیلی این عناوین چه منفعت ملموسی برای مردم دارد هزینه های مادی و معنوی شهرداری را خرج مردم محروم و شهر مردم کنید بررسی میدانی در شهر خود گواه است

درود وسلام خدا بر این نماینده واقعی مردم نه وکیل الدوله ....

باز هم دست مریزاد به بازیکن کاشانی خودمون که آبروی این لشکر شکست خورده و دست از پا درازتر را خرید. لطفا به جای هزینه بابت التماس به جذب بازیکنان بیرونی، استعدادهای کاشونی را پرورش بدین که در این صورت هنر کرده اید.

شهردار عزیز! خدا قوت و خسته نباشی. امیدواریم که قطار پیشرفت و توسعه کاشان در دیپلماسی شهری و آبادانی را هر روز پرشورتر از دیروز به پیش ببری. فقط و فقط دست حق نگه دارت، مولا علی یاورت باد.

این بازدیدها زمانی زیباتر می شود که مطلب حاوی سخنان خانواده های شهدا باشد تا حرفی برای گفتن وجود داشته باشد. نیز در این مطلب فرازی از وصیت نامه شهید یا معرفی جلوه های شخصیتی وی خالی است.

کسب این عضویت را به مردم کاشان و شهردار محترم تبریک عرض می نمایم. امیدوارم این فعالیت ها کاشان را هر روز در جهان درخشان تر سازد.

عالی بود که خبر هارا خیلی زود می رسونید

برای تمامی کادر پزشکی و پرستاری خدوم و ایثارگر آرزوی موفقیت می نمایم. از طرف دیگر دعا در حق بیماران را فراموش نکنیم و قدر سلامتی و عافیت خود را با خدمت به هم نوع بدانیم. از تمامی خوانندگان می خواهم برای شفای همه بیماران حمد و سوره تلاوت نمایند.

اگر فرامین مقام معظم رهبری را خط مشی سازیم افقی درخشان خواهیم داشت

جای تعجب است که بالاخره این کشتی به گل نشسته تکانی به خود داد و از لاک شکست پشت شکست خود کمی فاصله گرفت. با این حال هنوز خیلی جای کار دارد تا سر وسامانی به خود دهد. مسئول این تیم باید بابت کم کاری های خود پاسخگو باشد.

فقط بلدید شعار بدید امروز سه شنبه 13 بهمن رفتم بیمارستان بهشتی برای انجام ازمایش تراکم استخوان مسوول ان قسمت گفت دستگاه خراب است برو یکی دو ماه دیگه بیا حالا مجبورم به خاطر بیماری که دارم بروم آزمایشگاه خصوصی کلی هزینه کنم لطفا اول خودتون یه سر بزنید بعد شعار بدید.

بسیار عالی خیلی ممنون از مسولان محترم.

همه ما جونا یه روزی میرفتیم تیم بارج اسانس وتوزین الکتریک میدیدیم وکم کم به سمت ورزش کشیده میشدیم وای الان چی اکثر جونا میرن سمت موادمخدر که خودم چند نفر میشناسم که باهم به دیدن مسایقات میرفتیم واللن چند نفر سیگاری شدن انقدر والیبال دوست داشتن که خودمون هر هفته توکوچه باهم والیبال بازی میکردم حتی یکیشون میگفت میخوام برم تو تیم باریج اسانس بعد برم لیگ برتر وبعد تیم ملی از وقتی تیم منحل شده اونم سیگار شروع کرده چون ارزوهاش به باد رفته اگه این جونا معتاد بشن باید یقه کی بگیرن خانوادش

بله اگر دولت محترم تدبير و اميد در راستاي منويات رهبري عمل کند و اقتصاد مقاومتي را در دستور کار قرار دهد خيلي از مشکلات حل مي شود

سیدبزرگوار! گفته ها زیبا، سخن های از این رویی بسیار، اما در وادی عمل به اهداف اقتصاد مقاومتی زیر صفریم، لذا توصیه می کنم برنامه زیبای یکشنبه های پایش شبکه یک را حتما ببینی. دو سه شب گذشته هم اگر خبر بیست و سی را می دیدی متوجه می شدی که ورود کالاهای خارجی به کشور و تعطیلی کارخانه ها و رکود به تبع آن، چگونه زن سرپرست خانه دار شاغل در کارخانه را محتاج نان شب به سوی کمیته امداد امام خمینی سوق داده است. از این رو استدعا دارم چون گفته ها نقل شده و ما در اثر پرداختن به این رنگ و لعاب ها از قافله عقب هستیم، اگر در وادی عمل حرفی یا سخنی داشتید حتما مرقوم نمایید چرا که : دوصد گفته چون نیم کردار نیست...

یا سلام و خسته نباشید خدمت آقای رضازاده که از زمان تصدی امر مدیریتی ، سازمان رفاهی تفریحی حقا به فرهنگی ورزشی تبدیل شده. لطفا کارهای فرهنگی را به صورت متنوع تر از گذشته به پیش برانید، اما خواهشا شایسته سالاری را نیز بیشتر مورد توجه قرار بدین!

با تشکر از زحمات مسئولان محترم در تمامی رده ها فکر کنم این خبر چندین بار به روایت های مختلف تکرار شده. لطفا سعی کنید اخبار تازه و داغ تر را پوشش دهید تا مخاطب خسته نشود. تشکر و ممنون
از پيشنهاد شما سپاسگزاريم حتما

چه گوهرهایی که در این مرز و بوم اند و در اثر قدر ناشناسی ما سر از اروپا و امریکا در می آورند. ای کاش قدر نعمت را قبل از نقمت بدانیم.


  سازمان فرهنگي ورزشي   
  گزارش تصويري هشتمين همايش پياده روي بزرگ فرهنگي ورزشي ‹‹ شهداي گمنام›› راوند

  هشتمين همايش پياده روي بزرگ فرهنگي ورزشي ‹‹ شهداي گمنام›› راوند

  ملامحسن فيض كاشاني جامع العلوم بود / شهيد جسم افراد را نشانه مي رود، عالم افكار افراد را نشانه مي رود

  ملت ايران در ايام الله دهه فجر، استقلال و آزادي را تجربه كرد


  اخبار علمي   
  ارتباط دانشگاه و صنعت گام توسعه علمي و اقتصادي جامعه است

  اساتيد دانشگاه كاشان درجمع يك درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمي جهان

  خريداري و گردآوري كتاب آثار كاشان

  معيار ارزش و اعتبار دانشگاه به درآمد حاصل از فناوري است


  اخبار حوادث   
  هم انديشي فعالان اقتصادي دركاشان

  مهارحريق پرايد توسط آتش نشانان در کاشان

  تصادف ميدان پل گازرگاه منجر به كشته شدن راكب موتورسيكلت شد

  تصادف صبح امروز موتورسيكلت دركاشان يك كشته و يك مجروح برجاي گذشت


  انتخابات   
  كلنگ زائرسراي امام رضا با حضور نماينده ولي فقيه دركاشان به زمين زده مي شود

  تداوم انقلاب بر عهده روحانيت اصيل و ولايتمدار است

  كسي كه صلاحيت اش را از شوراي نگهبان گرفته نمي تواند شوراي نگهبان را به چالش بكشد

  جامعه مدرسين حوزه علميه قم مرجع ما براي انتخاب اصلح است


  اخبار فرهنگي   
  زير بناي انقلاب اسلامي ايران، انقلاب فكري و انقلاب فرهنگي است

  دانش آموز کاشاني رتبه سوم برنامه نويسي تلفن هاي هوشمند را کسب کرد

  برگزاري اولين دوره آزمون عملي جامع استانداردهاي مهارتي کار و دانش درکاشان

  اولين جلسه کارگاه آموزشي پيوند آسماني طلاب كاشان برگزارشد


  میراث و مشاهیر   
  سي و ششمين سالگرد استاد فراهتي مبارز انقلابي و مفسر قرآن در کاشان برگزار مي شود

  گزارش تصويري گذري و نظري برتاريخ گذشته / سالمندان اين تصاوير زيبا را از دست ندهند

  علم و پنجه کار آمد/ به مناسبت 20دي شهادت ميرزا تقي‌خان فراهاني مشهور به امير كبير

  يك اثر تاريخي در خزاق توسط جستجوگران گنج تخريب شد


  اخبار سياسي   
  هدف آمريکا تغيير رفتار و سيرت نظام جمهوري اسلامي است

  امام جمعه موقت كاشان: حضور همگاني در راپيمايي 22 بهمن در راستاي حفظ انقلاب است

  وصيت نامه امام منشور انقلاب اسلامي است

  امروز دشمن ولايت فقيه را كه مهمترين اركان نظام است بمباران مي كند


  يادداشت هاي ویژه   
  نقدی بر برگزاری جشنواره ملی نعنا در کاشان

  به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

  طنز / گفت و شنود / فعاليت يکصد خبرنگار در کاشان !

  وقت شناسي ، مهمترين درس خبرنگاران


  شهرداري كاشان   
  شهردار کاشان در نشست بررسي مفاد بيانيه اجلاس شکوفايي شهري وين در بهارستان

  اجراي طرح آزمايشي زوج و فرد خودروها دركاشان

  معبربان هاي سد معبر رضايت شهروندان را كسب كرده اند

  بودجه شهرداري كاشان صد درصد عملياتي نيست


  اخبار اجتماعـي   
  3600 بيمار سرطاني در بيمارستان بهشتي کاشان شيمي درماني رايگان شدند

  آزمايش تراکم استخواني در بيمارستان شهيد بهشتي انجام مي شود

  موسسه صالحون بیدگل از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه سلامت منطقه کاشان

  امام راحل مُبدِع ولايت فقيه نيست بلکه احياگر آن است


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  برنامه هاي کميته کارگري و کارفرمايي ستاد بزرگداشت ايام الله دهه فجر

  تحقق صد درصدي سهميه تعهد اشتغال شهرستان کاشان در سال جاري

  سومين همايش ملي صنعت فر ش ماشيني در دانشگاه آزاد اسلامي كاشان برگزار مي شود

  شش ماه حبس تعزيري براي مسؤول واحد آلاينده در كاشان


  اخبار ورزشي   
  دانشگاه کاشان ميزبان مسابقات قهرماني تکواندو دانشجويان منطقه 7 کشور

  پيروزي شهرداري كاشان در تبريز مقابل ملي پوشان تبريز+ جدول

  برگزاري جشنواره فرهنگي،ورزشي کارکنان زندانهاي استان اصفهان در کاشان

  تيم واليبال شهيد محمد مدرس زاده كاشان قهرمان استان اصفهان شد
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 نامزدها با عیارسنجی خود , به فکر حق الناس باشند 

 وحدت شکنان بايد هزينه اين رفتار خود را پرداخت کنند 

 چرا آب به آسياب حريف مي ريزيد ؟ 

 روابط عمومي فرمانداري ويژه كاشان و « سال به سال دريغ از پارسال » 

 مرغ كاشان مرغ است اما مرغ شمال غاز است/ آشفته بازار مرغ را در كاشان چه كسي مديريت مي كند 

 عده ای با مطرح کردن «شورای رهبری» به دنبال تغییر ساختار هستند 

 سوتي هاي پست نيوز/ انتهاي اين آسفالت بهارستان نبود 

 آنهايي‌كه به دشمن دل بسته اند پيوند خود را با ولايت قطع كرده اند/ شعار مرگ بر آمريكا توليد قرآن است 

 نامزدها برای نام و نان وارد انتخابات نشوند/ بین تعابیر رهبری تا عملکرد مسؤولان فاصله فراوان است 

 روايت سرداران کاشاني، از مردم‌داري در غرب کشور تا سلحشوري در جبهه جنوب 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 سخنراني نويسي در خبر ، مخاطب را فراري مي دهد 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 
 

 پربازدیدترین 

 
 نگاهمان را به همايش بحران آب در دشت كاشان تازه كنيم

 گفتگو با خانم ارمی گوینده اخبار رادیو

 تشریح جزئیات قتل‌های اخیر در کاشان

 از کتاب 14 جلدي تفسير باران دکتر مهدي خداميان آراني رونمايي شد

 مگر كنتور گاز را از سر كوچه خريده ايم ؟!

 خودم را پیدا کردم ...

 کاشی های بی آلایش ، رفیق گرمابه های قدیمی

 صدرائيه رفت، اسدي آمد

 محمد اوسط یادگار مولا علي (ع) در جوشقان استرك

 مشاركت 77 درصدي كاشاني ها در انتخابات رياست جمهو.ري / روحاني رأي اول كاشاني ها

 شماره تلفن هاي كاشان تغييرمي كند و 8 شماره اي مي شود/ كد بين شهري استان اصفهان حذف مي شود

 از الف تا ي پروژه فاضلاب شهري كاشان

 مراسم سنتي مذهبي نشلجي ها در مشهد اردهال برگزارشد

 يکم ارديبهشت ، يادروز سهراب سپهري نقاش و شاعر کاشاني

 سهراب هيچ موقع در ورزشگاه هتاكي نمي‌كرد


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand