صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 

 
    

سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر همه مردم ایران اسلامی مبارک

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 

  منتخب    

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ جانباز سرافراز محمد ميرزابيكي، خبرنگار دفتر خبر صدا و سيماي استان اصفهان در كاشان در سوك ابوي خود عزا دار شد.

امام جمعه موقت كاشان:

حجت الاسلام علي احتشام

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ مرحوم آيت الله اصفهاني و مرحوم آيت الله ضياء عراقي و برخي از علماي بزرگ ديگر نيز به اين فقيه جوان 25 ساله اجازه اجتهاد دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشان:

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ مبارزه با اراذل و اوباش در سطح يك و درگير و نزاع هاي انفرادي با استفاده از سلاح سرد در دستور كار نيروي انتظامي كاشان قرار گرفته است.

  تازه ترین اخبار    


  سيد رضا واجدي كارشناسي ديني:
اقتصاد مقاومتي نيازمند اعتقاد مقاومتي است
كارشناس ديني، اقتصاد مقاومتي را نيازمند اعتقاد مقاومتي دانست و افزود: اگر کسي اعتقاداش مقاومتي نباشد و استقلال مقاومتي نداشته باشد نمي تواند به اقتصاد مقاومتي برسد.


 
 


  رئيس اداره تبليغات اسلامي آران و بيدگل:
شهيد بهشتي تا آخرين لحظه عمر، پايمردي خود را به نظام، انقلاب حفظ کرد
شهيد بهشتي عليرغم شايعه سازي ها و ترور شخصيت، چون عمل خود را براي رضاي خدا خالص کرده بود


 
 


  سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان:
آزادسازی بیش از 5 هزار مترمربع از معابر شهرداری منطقه دو
سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان گفت: طی سه ماه نخست امسال بیش از 5 هزار مترمربع از معابر شهرداری منطقه دو با اعتبار 46 میلیارد ريال آزاد سازی شده است.


 
 


  فرمانده انتظامي شهرستان كاشان:
پلمپ 11 مغازه متخلف كاشاني در ماه رمضان/ توقيف 1157 موتورسيكلت و591 خودرو دركاشان
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ مبارزه با اراذل و اوباش در سطح يك و درگير و نزاع هاي انفرادي با استفاده از سلاح سرد در دستور كار نيروي انتظامي كاشان قرار گرفته است.


 
 


  مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني کاشان :
افزايش 17درصدي نرخ کرايه تاکسي هاي گردشي کاشان
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني کاشان گفت: از ابتداي تيرماه و بر اساس مصوبه شوراي اسلامي شهر کاشان نرخ کرايه تاکسي‌هاي گردشي 17 درصد افزايش يافت.


 
 


  ليست صنايع آلاينده در دوره مالياتي اول سال ٩٥ در شهرستان كاشان نهايي شد
صنايع آلاينده اي که براي رفع آلايندگي دوره مالياتي اقدام نكنند به عنوان آلاينده، مشمول پرداخت يک در صد توليد به عنوان عوارض آلايندگي مي شوند.


 
 


  عضو انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان
در کنوانسیون 2017 نقاط ناشناخته ایران را به جهان معرفی خواهیم کرد
عضو انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان گفت: کنوانسیون 2017 فرصت مناسبی است تا نقاط ناشناخته و فرصت های گردشگری ایران را در سطح جهانی معرفی کنیم.


 
 


  فرمانده قرارگاه پدافند پرتوی کاشان:
نخستین رزمایش پدافند پرتویی کاشان اواخر مردادماه برگزار می شود
نخستین رزمایش پدافند پرتویی منطقه کاشان به منظور ارزیابی مهارت های دستگاهها و سازمان های اجرایی و ارتقاء توانمندی های عمومی و مردمی در هنگام بروز حادثه در اواخر مردادماه امسال در شمال استان اصفهان و شهرستان کاشان برگزار می شود.


 
 


  امام جمعه موقت كاشان:
آيت الله مدني كاشاني فقيه جواني كه در 25 سالگي اجازه اجتهاد گرفت
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ مرحوم آيت الله اصفهاني و مرحوم آيت الله ضياء عراقي و برخي از علماي بزرگ ديگر نيز به اين فقيه جوان 25 ساله اجازه اجتهاد دادند.


 
 


  مدير حوزه علميه کاشان:
امروز ولنگاري فرهنگي، آسيب جامعه است
مديرحوزه علميه کاشان، ولنگاري فرهنگي را آسيب جامعه قلمداد كرد و متذكر شد: بار فرهنگي يک جامعه را به دوش کشيدن با شعار و يا تاسيس يک کانون فرهنگي و يا چند كانون فرهنگي درست شدني نيست.


 
 


  فرماندار کاشان در بازديد از جوشقان و استرک:
تقاطع غيرهمسطح جوشقان و استرک نيازمند 18 ميليارد اعتبار است
تقاطع غيرهمسطح سه راهي کاشان – مشهد اردهال در تقاطع سه راهي جوشقان و استرک نيازمند 18 ميليارد ريال اعتبار است که در صورت تأمين اعتبار از طريق دولت و مشارکت بخش خصوصي عمليات اجرايي آن آغاز مي گردد.


 
 


  در صورت تحقق مستندات قانوني
فعاليت معادن سنگ جوشقان استرک متوقف خواهد شد
اعتراضات مردمي از مشکلات ناشي از فعاليت معادن سنگ جوشقان استرک به فرمانداري کاشان رسيده است


 
 


  آغاز عمليات زيرسازي و آسفالت ورودي جايگاه شهرداري نياسر
به همت شهرداري و با مشارکت پيمانکار جايگاه CNG ، عمليات زيرسازي و آسفالت ورودي جايگاه شهرداري نياسرآغاز شد.


 
 


  معاون برنامه ريزي و اداري مالي فرمانداري ويژه کاشان:
مجتمع آب روستايي جوشقان استرک به 12 ليتر آب در ثانيه نياز دارد
معاون برنامه ريزي و اداري مالي فرمانداري ويژه کاشان گفت: نياز آب شرب مردم روستاهاي جوشقان ، استرک و فتح آباد 12 ليتر در ثانيه است و تلاش مي کنيم تا اين نياز آبي را از راههاي ممکن و مختلف برآورده نماييم.


 
 


  حجت الاسلام خاتمي در مراسم احياء شب نوزدهم در مسحد ميرعماد كاشان :
دغدغه اميرمومنان سلامت در دين و عاقبت بخیری بود
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

دوست و همکار گرامی جناب آقای حاج محمد میرزابیگی، در گذشت پدر بزرگوارتان را خدمت جنابعالی و بیت شریف تسلیت عرض نموده ، از درگاه حضرت حق برای آن عزیز سفر کرده به دیار باقی رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای جنابعالی و سایر بازماندگاه صبر و شکیبایی خواستاریم. روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان

هی میگیم نیازمند اعتبار است. یکبار نمیخواهیم فکر کنیم چه طور میشه عملیاتی به غیر از منابع دولتی مشکل رو حل کرد.

فقدان جانگداز مرحوم مغفور ابوالشهید"حاج هاشم میرزابیگی"پدربزرگوار همکارگرامی ودوست نازنین جانباز سرافراز"محمدمیرزابیگی"رادرلیالی پربرکت قدرتسلیت عرض می نماییم.آرزوداریم روح بلند این پدر ایمانی بامولایش"حضرت علی(ع)همنشین گردد.محمدرضاباباقربانی.خبرنگار روزنامه کیهان

جناب آقای دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم کاشان وآران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی قانون تامین اجتماعی از جهت ساختار پرداخت حقوق به مستمری بگیران وبازنشستگان تامین اجتماعی نیاز به بازنگری واصلاح دارد جنابعالی در مجلس دهم آن را دنبال نمائید

با سلام ورود سالانه بیش از یک میلیون نفر گردشکر نا اشنا به جاده و از طرفی تردد بساز زیاد همشهریان به نیاسر بودجه ملی و فرا استانی برای بهبود زیر ساختهای نیاسر میطلبد که حتما جناب فرماندار فراموش کرد اند محض اطلاع گفتم

یه خورده تعقل بعد اظهار نظر

واقعبا سلام ازتون ممنونم واقعا اجرا خوبه برنامه ی جشن رمضان رو عالی اجرا میکنید ممنون

اعوذ بالله من الحمقا آقای فهیم!! شما اگر یکبار دیگر خط پایان متن رو با دقت وبدون غرض بخوانی جواب شبهه حضرتعالی داده میشود (ابتکاری... ) اهدنا الصراط المستقیم

هوالباقی جانباز بزرگوار آقای محمد میرزابیگی درگذشت حاج هاشم این پیر اخلاق ومرام که سالیان متمادی مانوس قران بود وفرزندان ارجمندی همچون جنابعالی و جهادگر شهید غلامعلی که یکپارچه نور و صفا بود ودرشهر وروستا وسپس در مناطق جنگی تبلیغ رسالت انقلاب اسلامی را به فرمان امام راحل(ره) لحظه لحظه عمر پربرکتش دنبال می کرد، موجب تاثرو دلسوزی است. غفران ورحمت الهی براو باد وعزت وصبر وسلامت گوارای بازماندگان او به ویژه والده مکرم که همه به فرمایش امام چشم وچراغ ملتید ورهرو ولایت. دکترامیرحسین چیت سازیان

درگذشت ابوالشهید میرزابیگی رابه ملت کاشان و آزران و خانواده محترمشان بویژه برادر عزیز پاسداربازنشسته و جانباز و خبرنگارعزیز حاج محمدآقا تسلیت عرض مینمائیم . انجمن توسعه سفیدشهر(نصرآبادیهای مقیم تهران )

نیاسر احتمالا جزو شهرستان کاشان نیست آقا گفتنش که دیگه خرجی نداره که اسم نیاسر رو نمی برید

نیاسر پس چی.... نیاسر که از همه اینها پررفت امد تره!مسافر خیزه توریستی نااشنا به جاده و خطر بیشتر

انا لله و انا الیه راجعون همکار محترم برادر بزرگوار جناب آقای میرزابیگی سلامٌ علیکم بما صبرتم مرحوم " هاشم ميرزابيگي" سبکبال پر گشود و به سوی معبود خود شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم. /ابوالفضل نوحی پدری که خالصانه و برای رضایت حضرت حق از عزیزترین سرمایه خویش گذشت تا روح قدسی آن طاهرملکوت، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشد. اینجانب ضمن عرض تسلیت به امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) و نایب ایشان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و امت شهید پرور حزب اللّه و همدردی با شما خانواده محترم، از خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم. به یقین روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار خواهد گردید. ان شاء اللّه - ابوالفضل نوحی

سلام و تسلیت به بیت شهید میرزابیکی/ مصطفی جوادی

محمدخان میرزابیگی نازنین.. شرنگ "فراق" از عزیزتان آنچنان تلخ است که هیچ شهد تسلایی نمی تواند از ناگواری آن بکاهد و واژه ها تنها به رسم وظیفه در کنار هم می‌نشینند تا شاید لااقل قطره‌ای بر آتش سوزان هجران تان باشند...کاش تیتر "هاشم میرزابیگی دار فانی را وداع گفت" تنها دروغی در روزنامه اتفاقات امروز بود اما انگار سردبیر سنگدل نشریه روزگار اعتبارش را فقط با رسم سوگ انسان های آسمانی طلب می کند.شاید اکنون همنشینی های شبانه روزیت با آن مسافر اقلیم بقا چون فیلمی مستند در پرده نقره ای خاطر داغدارت به اکران در آمده باشد از پرستاری های مداومت که در کسوت فرزند اما چون پدری دلسوز خواب آسایش را بر خود حرام کردی تا ردای خدمت به عزیزت را لحظه ای از تن بیرون نکنی و شاید در انتهای این سکانس یادها، آه و افسوس را بر تابلوی احساست نقاشی کنی اما می‌دانم که می دانی که خدای حکیم این تلاش‌ها را به دیده بی تفاوتی نمی نگرد و گوهر صبر بر مصیبت را جایگزین صبر بر خدمت پرزحمت در گوهر وجودت قرار می دهد چنانکه چه موسم زیبایی را برای دیدار دوباره یعقوب با غلامعلی آن یوسف شهید حاج هاشم پس از ۳۴ سال هجران قرار داد و میعادگاه قدر را برای هنگامه وصل این دو بنده قدرشناس خویش برگزید. کبوتر دعای خویش را در آسمان غفران الهی به پرواز در می‌آورم و ضمن طلب علو درجات را برای مسافر عزیزتان در پرواز دیار ابدی از خدای غفور و رحیم، یک دنیا حلم و یک جهان سلم برای حضرتعالی و سایر بازماندگان آن مرحوم مسئلت می نمایم./هادی قربانیان

جانباز بزرگوار آقای محمد میرزابیگی فقدان جانسوز ابوی بزرگوارتان حاج هاشم میرزابیگی را که همزمان با لیالی قدر و ماه مهمانی خدا بوده است خدمت شما و کلیه منسوبین تسلیت عرض نموده از درگاه ایزد منان برای شما و خانواده محترم صبر و برای آنمرحوم رحمت واسعه الهی را خواستارم ایمان سرانجام

به به به به. چقدر خوب. حالا پولش را از کجا آوردند
افطاری دادن یک سنت حسنه است و از طرف هرکسی که باشه ثواب اش را دارد.

انالله وانا اليه راجعون. جانباز سرافرازمحمد ميرزابيكي خبرنگار محترم صدا وسيماي جمهوري اسلامي دفتر كاشان. بانهايت تاسف در گذشت ابوي گراميتان ابوالشهيدحاج هاشم ميرزابيگي را تسليت عرض نموده. براي آن عزيزسفر كرده رحمت ومغفرت. وبراي جنابعالي وساير بزماندگان صبر واجر جزيل ازدرگاه خداوند منان خواستارم . ماشاالله خاكسارخبرنگار وسرپرست روزنامه كاروكارگر-

حرمت سادات متولی, [۲۴.۰۶.۱۶ ۱۹:۱۰] با سلام و احترام همکار محترم برادر بزرگوار جناب آقای میرزابیگی با نهایت تاسف و تاثرفوت ابویتان ابوالشهید حاج هاشم ميرزابيگي را تسلیت عرض میکنم و صبر و اجر جزیل را برای بازماندگان خواستارم ان شاالله مرحوم پدر برسر سفره عنایت و مرحمت اهل بیت(ع) و فرزند شهیدش قرین رحمت و مغفرت واسعه الهی قرارگیرد/ حرمت السادات متولی

مرد باش بذار بخونند مقصر دولت است که الان هزاران دکتری بیکار و ملیون ها جوان تحصیل کرده با معزل بیکاری دست و پنجه نرم میکنند چطور می شود که در چین امار بیکری کم تر امریکا هست اما در ایران همه تقصیر ها به گردن جوان های تحصیل کرده گذارده می شود ما وظیفه خود را انجام دادیم علم اموختیم ،کسب مهارت و دانش کردیم حالا نوبت شماست ولی

چرا خبر محفل انس با قرآن در روستاي علوي با حضور قاري مصري را انعكاس نداديد؟ مگر خبرنگار شما در روستاي چه كار واجب تري داشت كه از ارسال خبر به اين مهمي خود داري كرد ، وقتي مي گوييم خبرنگار شما خبرهاي روستاي علوي و منطقه اردهال را گزينشي كار مي كند اين نمونه اش !!! واي بر ما

با سلام بله این عجیب نیست که بازیها را ببازیم خوشا غیرت بازیکنان وقتی که 5 بازیکن به امیدیه نرفتن ازجمله کاشانی وسرانجام و مشتاقیان و صفری ومحمدی نرفتن با 5 تا بازیکن چه تو قعی دارید که تیم بماندحالا ببینیم درباره این بازیکنان چه تصمیمی میگیرند ایا باز هم بازیکن سالاری یا نه حتی سرپرست تیم نرفته چه تصمیمی گرفته خواهد شد
صفري؟!

سلام جناب ملک آبادی داشتم گزارش 5 سال پیش تیم سایپا کاشان را می خواندم افسوس خوردم که پنج سال پیش تیم فوتسال کاشان همه تیم ها را کیسه گل می کرد اما در این چند سال ... به راستی دلیل این همه ناکامی چیست؟ وقتی هیئت ضعیف فوتبال کاشان به فکر چاره نیست لطفا شما که عاشق ورزش هستید گزارشی مبسوط از کارشناسان ؛ مدیران و اهالی فن در این زمینه تهیه کنید . ممنون لینگ خبر پنج سال پیش رو می گذارم تا حال و هوای خوانندگان عزیز هم عوض بشه ... واقعاً چی بودیم ... چی شدیم ... http://www.knp.ir/?sysid=1&newsid=5354
ممنون و سپاسگزار از حسن توجه و دقت نظر شما

به خیابان شهید شمس آبادی توجه بیشتری شود یک مانع سرعت در وسط خیابان سرکوچه مسجد حضرت قائم (عج) نیاز فوری است از نوع ساختنی نه پلاستیکی

جناب ملک آبادی باسلام ، لطفا عملکرد آقای فتاحی را منتشر کنید تا اهالی ورزش هم بدانند ایشان چه فعالیت شاخصی انجام داده که هیئت نمونه استان شده است تا بقیه هم یاد بگیرند...
در اولين فرصت گزارشي از فعاليت هاي حاج حسن را منتشر خواهيم كرد.

به عنوان یک کاشانی خیلی خوشحال هستم .نیاسر هم فرزند کاشان است .پیشرفت همه مناطق کاشان باعث افتخار است

خدا پشت . پناهت باشه .چنین شهرداری ارزوی هر شهری .خدا کنه مردم کاشان قدرش بدونند

دست همگی بخصوص شهردار گل درد نکنه.بترکه چشم هرکی نمی تونه ببینه.حالا بزرگترین نباشه

باسلام و خسته نباشید اینجانب به عنوان نماینده ای از دوستان کاشانی که حدود 80 نفر هستیم و دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد نراق در مورد دوترم آخر یا عرصه و اینکه کار آموزی هامون در بیمارستان بهشتی کاشان به مشکل برخورده ایم از آنجا که ظرفیت دلیجان کافی نیس برای کارآموزی همع دانشجویان 6ترم است که این کارآموزی ها دربیمارستان شهید بهشتی کاشان انجام میشود ولی الان طبق اینکه رئیس بیمارستان خانم دکتر مسعودی شده اند اجازه به ما نمیدهند که در کاشان کارآموزی خود را بگذرانیم به هر دری بوده زده ایم حتی امام جمعه شهرمون لطف کنید شمام خبرو رسانه ای کنید تا اینکه سنگ جلو پای ما نندازند چون یکسال از طندگی یا عقب میفتيم یا اینکه باید کار آموزیهامونو اعم از دختر و پسر به شهر هایی از قبیل خرم آباد و کرمانشاه برویم چون کاشان راه نمیدهند مارو و دلیجانم ظرفیت نداره لطف میکنید خبرو نشر بدید شماره بنده هم این است در صورت سوال یا گزارش از دانشگاه و دانشجویان در خدمتم09388343497 / علی نو حه گر

ازتخلفات زمین خواری وساختمانهای غیرمجاز درروستای دره گزارش تهیه کنید چرا مسئولین محترم دهداری وبخشداری کاشان کسی رسیدگی نمیکند. تمام جاده دره بیده راتخلفات فراگرفته است. لطفا نظرم حذف نشود


  نماينده   
  پشتيباني از تلاش هاي شهردار، زمينه ساز رسيدن به قله هاي پيشرفت و توسعه کاشان

  سياستگذاري هاي گذشته كاشان و آران و بيدگل را به سمت واگرايي سوق داده است

  شوخي با چند عكس (9)

  منتخب مردم روز اول فروردين کجا بود ...


  اخبار علمي   
  تماشاي تولد خورشيد انقلاب تابستاني در چارتاقي نياسر

  جشنهاي کهن آغاز تابستان و ديدار تولد خورشيد در چارتاقي نياسر

  برگزاری همایش اسانس ایران در پژوهشکده اسانس دانشگاه کاشان

  برنز کاپ فيزيک ايران به دانش آموزان كاشاني رسيد


  اخبار حوادث   
  واژگوني اتوبوس مسافربری در اتوبان کاشان- نطنز 36 نفر مصدوم شدند

  نجات پسر بچه 8 ساله ای از درون چاهی در قمصر کاشان

  مهارحريق بوتيک در بازار بزرگ کاشان

  آبگرمکن موجب آتش سوزی و آبگرفتگی منزل مسکونی در کاشان شد


  اخبار فرهنگي   
  اقتصاد مقاومتي نيازمند اعتقاد مقاومتي است

  شهيد بهشتي تا آخرين لحظه عمر، پايمردي خود را به نظام، انقلاب حفظ کرد

  در کنوانسیون 2017 نقاط ناشناخته ایران را به جهان معرفی خواهیم کرد

  آيت الله مدني كاشاني فقيه جواني كه در 25 سالگي اجازه اجتهاد گرفت


  میراث و مشاهیر   
  سي و ششمين سالگرد استاد فراهتي مبارز انقلابي و مفسر قرآن در کاشان برگزار مي شود

  گزارش تصويري گذري و نظري برتاريخ گذشته / سالمندان اين تصاوير زيبا را از دست ندهند

  علم و پنجه کار آمد/ به مناسبت 20دي شهادت ميرزا تقي‌خان فراهاني مشهور به امير كبير

  يك اثر تاريخي در خزاق توسط جستجوگران گنج تخريب شد


  اخبار سياسي   
  ملت ايران از مجامع بين المللي خواستار برخورد با رژيم بحرين و دفاع از ملت بحرين است

  نماز جمعه اين هفته به امامت آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان برگزار مي شود

  كار ستادهاي ديه كار آسماني و عرشي است

  حفظ و تلاوت و نشر قرآن مقدمه اي براي فهم معارف و عمل به قرآن است


  يادداشت هاي ویژه   
  پيشروي سد معبر از پياده روها به حاشيه خيابان ها

  شهر راوند - بلوار بهارستان - بن بست دولت

  نقدي بر آخرين نطق آقاي نماينده

  به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....


  شهرداري كاشان   
  آزادسازی بیش از 5 هزار مترمربع از معابر شهرداری منطقه دو

  جمع آوري 1500 تن زباله طي مدت سه ماه

  اختصاص 6 ميليارد ريال اعتبار براي لکه گيري معابر منطقه سه کاشان

  7هزار متر مربع آسفالت ريزي در سطح منطقه يک کاشان


  اخبار اجتماعـي   
  پلمپ 11 مغازه متخلف كاشاني در ماه رمضان/ توقيف 1157 موتورسيكلت و591 خودرو دركاشان

  افزايش 17درصدي نرخ کرايه تاکسي هاي گردشي کاشان

  نخستین رزمایش پدافند پرتویی کاشان اواخر مردادماه برگزار می شود

  تقاطع غيرهمسطح جوشقان و استرک نيازمند 18 ميليارد اعتبار است


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  ليست صنايع آلاينده در دوره مالياتي اول سال ٩٥ در شهرستان كاشان نهايي شد

  74 خانه بهداشت کارگري در شهرستان كاشان تأسيس شده است

  شرايط براي روزه داري کارگران درماه مبارک رمضان فراهم شود

  تست خورو جدید cs35 سایپا کاشان در قمصر


  اخبار ورزشي   
  با پيروزي راه و شهر سازي خطر سقوط كان پژوهان استرك كاشان جدي شد/ نماينده كاشان براي بقا نياز به معجزه دارد

  گزارش تصويري ضيافت افطاري و تجليل شش هيات ورزشي نمونه كاشان در هتل گلستان قمصر كاشان

  ضيافت افطاري و تجليل شش هيات ورزشي نمونه كاشان در هتل گلستان قمصركاشان برگزارشد

  کشف استعدادهاي ورزشي هدف جام رمضان واليبال بانوان
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 پامنار کاشان یکی از 8 پامنار های در سراسر کشور است 

 كي مي گه كار نيست و من بيكارم! 

 افتتاح فرودگاه كاشان توسط شهردار جهادي و خلاق در تاريخ اين شهرستان ثبت و ضبط شد 

 گپ و گفت مفصل و خواندني پورتال خبري كاشان با حامد صفري + عكس 

 دكتر منصوري ؛ براي هميشه از صحنه سياست خارج مي شوم 

 رصد خانه، بندر خشک، مخزن نمکي گاز ، جاده گرمسار... از مهمترين اقدمات 4 ساله گذشته بوده است 

 شوراي مقاومتي يا مقاومت شورايي؟ 

 شهر راوند - بلوار بهارستان - بن بست دولت 

 اعتراض مشتركان اپراتور همراه اول كاشان به پرداخت هاي سرويس ارزش افزوده 

 چوب حراج بر آبرو و حرمت کاشان 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 سخنراني نويسي در خبر ، مخاطب را فراري مي دهد 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 
 

 پربازدیدترین 

 
 علامه آقا سيد محمد علوي بروجردي عالمی که بیش از 50 بار شفای بوعلی را تدریس کرد

 به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

 برگزاری بزرگترين مراسم آييني محرم در نوش آباد

 گفت‌وگو با گوينده كاشاني اخبار راديو

 دکتر سید جواد ساداتی نژاد تا ابن لحظه 49919 فدایی 42866 و قدیری 9990

 33 کشور جهان مقصد کالاهای تولیدی صادراتی کاشان

 دكتر ساداتي نژاد با 52 هزار و 899 راي به عنوان راي اول كاشان راهي بهارستان شد

 بر سر آرمان هاي نظام و انقلاب و ولايت با هيچ احدي معامله نمي‌کنم

 تدوین پایان نامه های دانشگاه پیام نور کاشا ن در حفظ و احیای میراث مکتوب عالمان و فقیهان ملی

 از کتاب فرزند علی در کاشان رونمایی شد

 20 درصد کاندیدهای شورای شهر کاشان جوانان 25 تا 30سال هستند

 مرغ همسايه غاز است

 نخستین کلینیک شبانه‌روزی دندانپزشکی در کاشان افتتاح شد

 تولید موج ساخت بازیهای رایانه ای ایرانی با اتکا به ذخایر فرهنگی بومی

 19 رمضان سالروز درگذشت غیاث الدین جمشید کاشانی


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand