صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | تبـلیـغات

 

 

 
    

سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر همه مردم ایران اسلامی مبارک

 
 

 تصویر منتخب 

 
 

 پیوندها 

 

  شهرداري هاي اقليم بزرگ کاشان

  دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي کاشان

  روستاهاي منطقه کاشان

  صفحات ورزشي كاشان

  صفحات اخبار اقليم بزرگ كاشان

  مراکز ، دفاتر و کانونهاي غيردولتي کاشان

  پایگاههای اطلاع رسانی

  جستجوگرها

  خبرگزاری های داخلی

  دوستان پورتال خبري کاشان

  مراکز ، دفاتر و ادارات دولتی کاشان

 
 

 تبلیغات 

 

  منتخب    
معاون استاندار و فرماندار كاشان درنخستين نشست شوراي هم انديشي فرهنگ و هنر كاشان:

دكتر حميدرضا مومنيان معاون استاندار و فرماندار کاشان

اختصاصي پورتال خبري كاشان/ معاون استاندار و فرماندار كاشان گفت: ما در عرصه هنر شهرستان كاشان، متأسفانه بچه پولدارهايي هستيم كه كارتن خواب شده ايم.

معاون هنري سينمائي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان مطرح كرد.

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/معاون هنري سينمايي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان از تأسيس شوراي هم انديشي هنرمندان در شهرستان كاشان به رياست معاون استاندار و فرماندار كاشان خبرداد.

فرماندار كاشان در سوك ابوي خود عزادار شد؛

ابوالشهيد حاج ماشاالله مومنيان دعوت حق را لبيك گفت

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ ابوالشهيد حاج ماشاالله مومنيان امروز دعوت حق را لبيك گفت و در ماه ميهماني خدا به ميهماني فرزند شهيدش رفت.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كاشان درنخستين نشست شوراي هم انديشي فرهنگ و هنر كاشان:

دكتر مصطفي جوادي مقدم رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كاشان

*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ حوزه فرهنگ و هنر نبايد محل تاخت و تاز گروه ها و جناح هاي سياسي قرار داشته باشد.

  تازه ترین اخبار    


  شهردار كاشان:
روز قدس روز اعلام برائت از رژيم غاصب صهيونيست است
شهردار كاشان از مردم حماسه آفرين و هميشه در صحنه دارالمومنين كاشان خواست تا بارديگر با حضور پرشور،دشمن شکن و با بصيرت و يکپارچگي در راهپيمايي روز جهاني قدس شرکت نموده و فرياد حمايت خود را از مردم مظلوم فلسطين، به گوش جهانيان برسانيد


 
 


  دعوت فرماندار از مردم كاشان را براي حضور در راهپيمايي روز قدس
فرماندار كاشان ؛ مردم هميشه در صحنه شهرستان کاشان نيز در روز قدس با شرکت با شکوه خود در راهپيمايي روز قدس همپاي مردم ايران و جهان نشان خواهند داد .


 
 


  اقداميکه در قدمت 50 ساله دانشگاه كاشان منحصر به فرد بود
ابوالفضل زارع


 
 


  رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان آران و بيدگل:
راهپيمايي روز جهاني قدس همايش عظيم جهاني انزجار از استکبار است
حضور و حرکت ميليوني مسلمانان در روز قدس، جبهه دشمن و حاميان دشمن را مأيوس و نا اميد مي‌کند


 
 


  آمادگي هيئات مذهبي آران و بيدگل براي حضور پرشور در راهپيمايي روز جهاني قدس
رييس شوراي هيئات مذهبي آران و بيدگل گفت: هيئات مذهبي آران و بيدگل به‌عنوان مدافعان حريم اهل بيت (ع) و قدس شريف در راهپيمايي روز قدس فعاليت پرشوري خواهند داشت.


 
 


  معاون فرماندار كاشان:
راه اندازي سامانه هوشمند سرويس مدارس كاشان
معاون فرماندار كاشان گفت: عزم جدي فرمانداري کاشان بر اين قرار گرفته است تا در سال تحصيلي پيش رو نسبت به استقرار سامانه هوشمند سرويس مدارس اقدام نمايد.


 
 


  نماز جمعه اين هفته به امامت آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان برگزار مي شود
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/پيامبر اكرم فرمود: نزديكي مردم با خداوند در روز قيامت به مقدار رفتن آنها به نمازجمعه به ترتيب نفر اول و دوم وسوم است.


 
 


  فرماندار كاشان در سوك ابوي خود عزادار شد؛
ابوالشهيد حاج ماشاالله مومنيان دعوت حق را لبيك گفت
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ ابوالشهيد حاج ماشاالله مومنيان امروز دعوت حق را لبيك گفت و در ماه ميهماني خدا به ميهماني فرزند شهيدش رفت.


 
 


  امام‌جمعه شهرستان آران و بيدگل:
روز قدس ميراث گرانبهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي ايران است
امام جمعه شهرستان آران و بيدگل گفت: امروز قدس به منزله دفتر خونين شهادت، شجاعت و مقاومت اسلامي است و هر برگ از اوراق زرين اين مصحف يادمان حماسه اي ماندگار، فريادي بي کران و مظلوميتي بي مرز است.


 
 


  كله گنجشكي هاي كاشان توان خود را به نمايش گذاشتند
ضيافت افطاري ويژه کودکان زير 7 سال دربازي خانه دارا وسارا توسط امور بازيخانه هاي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري کاشان، برگزار شد.


 
 


  كشف آثار و ادوات شكار و صيد در منزل مسكوني قمصركاشان
رئيس اداره اداره حفاظت محيط زيست کاشان از كشف آثار و ادوات شكار و صيد در يك منزل مسكوني در شهر قمصركاشان، خبرداد.


 
 


  معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری:
ساماندهي پوشاک مدارس شهرستان کاشان
پوشاک مدارس شهرستان کاشان برای سال تحصیلی 96 – 1395 با هدف ارتقاء کیفیت ، کاهش قیمت ، عدالت در توزیع و رقابت سالم بین واحدهای صنفی اتحادیه پوشاک شهرستان ساماندهی می شود.


 
 


  فرماندار شهرستان مطرح کرد:
بخش عمده اي از حوادث با اقدامات ساده قابل پيشگيري است
بخش عمده اي از مشکلات، آسيب ها و حوادث در حوزه هاي مختلف بدون هزينه و اعتبار و تنها با اقدامات ساده، ارائه آموزش هاي لازم و مديريت صحيح قابل حل است و مي توان از بسياري از حوادث پيشگيري نمود.


 
 


  دعوت از دانش آموز كاشاني براي حضور در اردوي تيم ملي واليبال
کارشناس مسوول تربيت بدني مديريت آموزش و پرورش کاشان گفت: فاطمه عنايت دانش آموزكاشاني دبيرستان ريحانه النبي به اردوي آماده سازي تيم ملي واليبال جوانان دعوت شد.


 
 


  حجت الاسلام والمسلمين آقا تهراني شب احياي بيست و سوم در مسجد تاريخي ميرعماد :
به شب بيست سوم ماه رمضان بيشتر عنايت شده است
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ اگر شب قدر تكرار نشود قرآن زنده نيست، از اين رو هر سال قرآن زنده به امام عصر(عج) نازل مي شود و تقديرات مسلمانان به دست مبارك حضرت بسته مي شود.


 
 


  رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كاشان درنخستين نشست شوراي هم انديشي فرهنگ و هنر كاشان:
شهرستان كاشان در عرصه فرهنگ و هنر يكي از دمكراسي ترين شهرستان ها است
*اختصاصي پورتال خبري كاشان/ حوزه فرهنگ و هنر نبايد محل تاخت و تاز گروه ها و جناح هاي سياسي قرار داشته باشد.


 
 


  معاون استاندار و فرماندار كاشان درنخستين نشست شوراي هم انديشي فرهنگ و هنر كاشان:
ما بچه پولدارهاي كارتن خوابيم
اختصاصي پورتال خبري كاشان/ معاون استاندار و فرماندار كاشان گفت: ما در عرصه هنر شهرستان كاشان، متأسفانه بچه پولدارهايي هستيم كه كارتن خواب شده ايم.


 

  آخرین نظرات کاربران    
 با کلیک روی نام صاحب نظر ، مطلب مورد نظر او را خواهید دید .

واقعا قبح خودكشي در بين اين مسائل گم مي شود و همه عوامل به يك يا چند عامل بيروني منتقل مي شود حال آن كه از نگاه اسلام، مالك جان ما خداست و ابلاف آن جزء اختيارات انسان نيست مگر در راه خودش كه شهادت نام دارد و اصلا مرگ نيست.

میدونم چاپ نمیکنی چون سایتتون کاملا جهت دار خبرارو کار میکنه الانم فقط قصد تون کوبیدن رییس دانشگاه و دولت روحانی بود واقعا براتون متاسفم که حتی از یه همچین قضیه ای هم منفعت سیاسی طلب میکنین بترسین از روز جزا
اي كاش مي گفتي كدام منفعت سياسي ؟!

عالی گفتی

علیرضا کاشانی نژاد: ️بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون جناب آقای دکتر مومنیان فرماندار محترم شهرستان ویژه کاشان با نهایت تاسف و تاثر ، درگذشت ابوی عزیزتان، ابوالشهید حاج آقا ماشاالله مومنیان را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و کلیه بازماندگان صبوری و شکیبایی مسئلت می نماییم. ستاد برگزاری نماز جمعه کاشان

کل نفس ذائقة الموت جناب آقای دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندارمحترم کاشان باسلام و قبولی طاعات وعبادات؛ خبر درگذشت پدر بزرگوارتان ابوالشهید ماشااله مومنیان باعث تاثر و تألم خاطر گردید؛ از خداوند منان برای آن سفر کرده طلب مغفرت، مأوا گزیدن و شفاعتش را بهمراه فرزند شهیدش از سرور شهیدان آرزومندیم و آرامش و شکیبایی حضرتعالی وخانواده محترم را از خداوند منان مسئلت داریم. هیئت فوتبال کاشان

سرپرست هستند این آقا نه معاون.
سلام ، بودند حكم خود ش را دريافت كرده است

انا لله و انا الیه راجعون رفت تا نامش از گرد زمین پاک بـماند آسمانی تر از آن بود که در خاک بماند " نامت را بر کتیبه ای از جنس عاطفه حک خواهند کرد تا گواهی بر معصومیت تو باشد.عکست را در گلدانی از جنس عشق خواهند گذارد تا بر بام باغ ملکوت غنچه دهد.آخرین سخنت را با برگی از لاله در کتابی از عطوفت خواهند نوشت . بی گمان زندگی کوچکتر از مردمک چشم تو است." جناب آقای دکتر مومنیان معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه کاشان با نهایت تاسف و تاثر درگذشت ابوالشهید مرحوم استاد حاج ماشاالله مومنیان (پدر بزرگوارتان ) را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت وغفران الهی و برای شما و سایر بازماندگان طول عمر و صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم. حسین حیدریان رییس شورای اسلامی شهر کاشان

خوب است

کل نفس ذائقة الموت جناب آقای دکتر مومنیان معاون استاندار و فرماندارمحترم کاشان باسلام و قبولی طاعات وعبادات؛ خوشا آنان که وقت دادن جان سبکبال کوله بار خویش را بستند و رفتند خوشا آنانکه وقت دادن جان علی را زمزمه کردند و رفتند. خبر درگذشت پدر بزرگوارتان ابوالشهید ماشااله مومنیان باعث تاثر و تألم خاطر گردید؛ از خداوند منان برای آن سفر کرده طلب مغفرت، مأوا گزیدن و شفاعتش بهمراه فرزند شهیدش توسط مولا علی (ع) را آرزومندیم و آرامش و شکیبایی حضرتعالی وخانواده محترم را از خداوند منان مسئلت داریم. مدیریت وروابط عمومی بیمه سلامت کاشان

با سلام روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی کاشان و حومه نیز در گذشت حاج ماشااله مومنیان را به جناب آقای دکتر مومنیان معاون محترم استاندار و فرماندار کاشان و خانواده بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن فقید علو درجات و برای خانواده ایشان صبر و شکیبایی را از خداوند منان خواستاریم.

با عرض سلام فوتسال کاشان بخاطر مسولین و ریس کمیته فوتسال هیچ وقت به جای نمیرسد اقای سلامی عاجزانه تو رو خدا یه فکری بکن ازتون خواهش میکنیم بابا تا کی میخوای ابروی بچه های کاشان بره خودتان که پول خرج نمیکنید تا یه نفرم پیدا میشه که کمک کنه همچین مسولین کاری میکنن که بره ، تو رو جون مادرت وبچه ها یه فکری بکن

با سلام روابط عمومی بیمه سلامت کاشان در گذشت ابوالشهیدحاج ماشااله مومنیان را به جناب آقای دکتر مومنیان فرماندار محترم کاشان و خانواده بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن فقید علو درجات و برای خانواده ایشان صبر و شکیبایی را از خداوند منان خواستاریم.

ضمن عرض تسلیت انشالله پیرو شهدا باشیم آمر بمعروف وناهی از منکر

احسنت! دقيقا همه چيز بايد از دولت و حاكميت شروع شود. الناس علي دين ملوكهم.

احسنت!

همه مسولین و فعالین ورزش شهر میدانند که مسابقات آموزشگاهی ربطی به هئیت ها ندارد. شما (آقای فرهمومند)بهتر هست بجای فرافکنی و نشر خبرهای صرفا تبلیغی به پوشش نقطه ضعف های فراوان هیئت که خود مسئولش هستید بپردازید.آقای سلامیان لابد منافعی دارند که با توجه به پیگیری های فعالین این رشته و اعتراض های مکرر برای ایجاد تغییر در کادر هیئت هیچ گونه تصمیمی نمیگیرند. ضمنا شما که منتقد خبر رسانی آموزش و پرورش هستید بفرمایید چرا وب سایت هیئت تنیس روی میز کاشان که در سایت پرتال خبری هم ثبت شده نزدیک یکسال هست به روز رسانی نشده؟؟!!! واقعا تا کی ورزشکاران باید چوب بی تدبیری های مسولین ورزش شهرستان(اداره ورزش و جوانان) را بخورند؟؟؟!!!

آقای ساداتی نژاد خواهشمند است رای قشر کارگر را پاس داشته و معوقات کارگران شرکت ریسند گی و شماره 3 را احیاء نموده و بدست صاحبانش بسپارید بنده هم جانباز و 10 ساله که معوقه خودرا از شرکت طلبی میکنم . با دلائل کافی که در دشست هست بعضی باسفارش این و آن که بعد از ما باز نشسته شده اتد مقداری یا مهم ی معوقه را گرفته اند . بعضی می گویند اگر بروید در شرکت به این وآن عبارات رکیک بگوئید امکان دریافت معوقه را داری . خواهشمند است به دور از مسائل سیاسی و به خاطر خدا به قشر محروم بازنشسته بابت معوقات رسیدگی فرماوود با تشکر

یَا قَوْمِ إِنَّمَا هَذِهِ الْحَیَاةُ الدُّنْیَا مَتَاعٌ وَإِنَّ الْآخِرَةَ هِیَ دَارُ الْقَرَارِ(غافر-39) «ای قوم من این حیات دنیوی(در برابر آخرت) کالایی ناچیز است و آخرت سرایی جاوید و استوار است» جانباز سرافراز وبرادر گرامی جناب آقای محمد میرزابیگی ، مصیبت وارده را تسلیت عرض می نمایم . امیدوارم در این ماه پرفیض روحشان قرین رحمت حق قرار گیرد .ان شا الله

جاده برزک همچنان حادثه می آفریند و مردم چشم به راه اجرایی شدن حداقل مصوبات این جاده هستند که قرار بودعملیات عمرانی حداقل سه نقطه حادثه خیز آن تا 15 اسفند 94 به بهره برداری رسیده و مردم از آنها استفاده کنند اما ..........

جناب آقای محمد میرزابیگی، بدینوسیله مصیبت درگذشت پدر بزرگوار و گرامیتان ابوالشهید حاج هاشم میرزابیگی را به شما و بیت محترم میرزابیگی تسلیت عرض نموده و ضمن طلب رحمت و مغفرت برای آن عزیز سفر کرده برای جنابعالی و دیگر بازماندگان صبر جزیل از درگاه خداوند منان خواهان و خواستارم.- طاهری ، روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برزک

شایسته است درایام ولیالی پر خیر وبرکت قدر از عالم متعبد وانقلابی مرحوم حضرت آیت الله فاکرخراسانی که در دهه 70 در مراسم شبهای قدردرمسجد صفاری کاشان احیا داشتند ودر جلسات سخنرانی آن مرحوم پدر مهربان کاشان زنده یاد مرحوم حضرت آیت الله حاج سید مهدی یثربی شرکت داشتند ارواح همه علمای دینی خاصه عالمان منطقه کاشان با روح حضرت امیر المومنین محشور باد

11 ساله بازنشسته شرکت نساجی شماره هستم هنوز معوقه خود را بهم نداده اند جانباز 25 در صد هم هستم هیچ مقامی پاسخ گو نیست

گرفتن مالیات اضافی از آلایندگان محیط زیست چه دردی از مردم رو درمان میکنه ؟ صنایع پول میدن آلایندگی ایجاد میکنن اداره دارایی مالیات اضافه میگیره ، مردم بیچاره هم مریض میشن پول دوا و درمان میدن !!!

آقای فرماندار شما ها که خوب بلدید پیمانکار بگیرید و پولش رو ندید حالا با چند پیمانکار این پلها رو احداث کنید بعدش هم پولشو ندید . حداقل این افتخار رو دارید که چند پروژه بزرگ افتتاح کردید .

پیمانکار بد بخت جوشقان هنوز مطالباتش رو از سازمان نگرفته حالا از شبکه ای که هنوز تحویل موقت نشده دارن بهره برداری میکنن و پز مدیریتی میدن . اول حق الناس رو از این پروژه بدین بعد فکر تامین آبش رو بکنید . کم نیستند کارگرانی که حقوق خود را از این پروژه نگرفتن . برای اثبات این ادعا میتونید از مدیریت آب و فاضلاب روستایی سوال کنید . این آقایان فرمانداری و بخشداری که دنبال اتمام پروژه بوده اند چرا فکری به حال بدهیشان به پیمانکار و پرسنل آن نیستند ؟ به نظر این بزرگواران بهره برداری از پروژه ی غصبی کار درستی است ؟

دوست و همکار گرامی جناب آقای حاج محمد میرزابیگی، در گذشت پدر بزرگوارتان را خدمت جنابعالی و بیت شریف تسلیت عرض نموده ، از درگاه حضرت حق برای آن عزیز سفر کرده به دیار باقی رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای جنابعالی و سایر بازماندگاه صبر و شکیبایی خواستاریم. روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان

هی میگیم نیازمند اعتبار است. یکبار نمیخواهیم فکر کنیم چه طور میشه عملیاتی به غیر از منابع دولتی مشکل رو حل کرد.

فقدان جانگداز مرحوم مغفور ابوالشهید"حاج هاشم میرزابیگی"پدربزرگوار همکارگرامی ودوست نازنین جانباز سرافراز"محمدمیرزابیگی"رادرلیالی پربرکت قدرتسلیت عرض می نماییم.آرزوداریم روح بلند این پدر ایمانی بامولایش"حضرت علی(ع)همنشین گردد.محمدرضاباباقربانی.خبرنگار روزنامه کیهان

جناب آقای دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم کاشان وآران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی قانون تامین اجتماعی از جهت ساختار پرداخت حقوق به مستمری بگیران وبازنشستگان تامین اجتماعی نیاز به بازنگری واصلاح دارد جنابعالی در مجلس دهم آن را دنبال نمائید

با سلام ورود سالانه بیش از یک میلیون نفر گردشکر نا اشنا به جاده و از طرفی تردد بساز زیاد همشهریان به نیاسر بودجه ملی و فرا استانی برای بهبود زیر ساختهای نیاسر میطلبد که حتما جناب فرماندار فراموش کرد اند محض اطلاع گفتم


  نماينده   
  پشتيباني از تلاش هاي شهردار، زمينه ساز رسيدن به قله هاي پيشرفت و توسعه کاشان

  سياستگذاري هاي گذشته كاشان و آران و بيدگل را به سمت واگرايي سوق داده است

  شوخي با چند عكس (9)

  منتخب مردم روز اول فروردين کجا بود ...


  سازمان فرهنگي ورزشي   
  كله گنجشكي هاي كاشان توان خود را به نمايش گذاشتند

  نود و چهارمين‌ كوهگشت خانوادگي كاشان در بين الحرمين علوي تا اردهال

  جامعه سالم را در گرو داشتن خانواده هاي سالم است

  برگزاري جشنواره سلامتي با محوريت غلبه بر ديابت در کاشان


  اخبار علمي   
  تماشاي تولد خورشيد انقلاب تابستاني در چارتاقي نياسر

  جشنهاي کهن آغاز تابستان و ديدار تولد خورشيد در چارتاقي نياسر

  برگزاری همایش اسانس ایران در پژوهشکده اسانس دانشگاه کاشان

  برنز کاپ فيزيک ايران به دانش آموزان كاشاني رسيد


  اخبار حوادث   
  واژگوني اتوبوس مسافربری در اتوبان کاشان- نطنز 36 نفر مصدوم شدند

  نجات پسر بچه 8 ساله ای از درون چاهی در قمصر کاشان

  مهارحريق بوتيک در بازار بزرگ کاشان

  آبگرمکن موجب آتش سوزی و آبگرفتگی منزل مسکونی در کاشان شد


  اخبار فرهنگي   
  به شب بيست سوم ماه رمضان بيشتر عنايت شده است

  شهرستان كاشان در عرصه فرهنگ و هنر يكي از دمكراسي ترين شهرستان ها است

  ما بچه پولدارهاي كارتن خوابيم

  تأسيس شوراي هم انديشي هنرمندان در شهرستان كاشان


  میراث و مشاهیر   
  سي و ششمين سالگرد استاد فراهتي مبارز انقلابي و مفسر قرآن در کاشان برگزار مي شود

  گزارش تصويري گذري و نظري برتاريخ گذشته / سالمندان اين تصاوير زيبا را از دست ندهند

  علم و پنجه کار آمد/ به مناسبت 20دي شهادت ميرزا تقي‌خان فراهاني مشهور به امير كبير

  يك اثر تاريخي در خزاق توسط جستجوگران گنج تخريب شد


  اخبار سياسي   
  نماز جمعه اين هفته به امامت آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان برگزار مي شود

  روز قدس ميراث گرانبهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي ايران است

  ملت ايران از مجامع بين المللي خواستار برخورد با رژيم بحرين و دفاع از ملت بحرين است

  نماز جمعه اين هفته به امامت آيت الله نمازي نماينده ولي فقيه در كاشان برگزار مي شود


  يادداشت هاي ویژه   
  پيشروي سد معبر از پياده روها به حاشيه خيابان ها

  شهر راوند - بلوار بهارستان - بن بست دولت

  نقدي بر آخرين نطق آقاي نماينده

  به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....


  شهرداري كاشان   
  آغاز عمليات اجرايي ميدان کمال الملک

  آزادسازی بیش از 5 هزار مترمربع از معابر شهرداری منطقه دو

  جمع آوري 1500 تن زباله طي مدت سه ماه

  اختصاص 6 ميليارد ريال اعتبار براي لکه گيري معابر منطقه سه کاشان


  اخبار اجتماعـي   
  روز قدس روز اعلام برائت از رژيم غاصب صهيونيست است

  دعوت فرماندار از مردم كاشان را براي حضور در راهپيمايي روز قدس

  اقداميکه در قدمت 50 ساله دانشگاه كاشان منحصر به فرد بود

  راهپيمايي روز جهاني قدس همايش عظيم جهاني انزجار از استکبار است


  اخبار اقتصاد و صنايع   
  ليست صنايع آلاينده در دوره مالياتي اول سال ٩٥ در شهرستان كاشان نهايي شد

  74 خانه بهداشت کارگري در شهرستان كاشان تأسيس شده است

  شرايط براي روزه داري کارگران درماه مبارک رمضان فراهم شود

  تست خورو جدید cs35 سایپا کاشان در قمصر


  اخبار ورزشي   
  دعوت از دانش آموز كاشاني براي حضور در اردوي تيم ملي واليبال

  حنطه، عابدينيان و محمدمتين سرحدي مقام اول تا سوم تنيس روي ميز استان اصفهان را درو كردند

  با پيروزي راه و شهر سازي خطر سقوط كان پژوهان استرك كاشان جدي شد/ نماينده كاشان براي بقا نياز به معجزه دارد

  گزارش تصويري ضيافت افطاري و تجليل شش هيات ورزشي نمونه كاشان در هتل گلستان قمصر كاشان
 

 گزارش تصویری 

 
 

 ارسال تبلیغات 

 

 

 تبلیغات 

 

مشهد اردهال کاشان

آب و فاضلاب کاشان

آب و فاضلاب کاشان 

 مطالب ویژه 

 

 پامنار کاشان یکی از 8 پامنار های در سراسر کشور است 

 كي مي گه كار نيست و من بيكارم! 

 افتتاح فرودگاه كاشان توسط شهردار جهادي و خلاق در تاريخ اين شهرستان ثبت و ضبط شد 

 گپ و گفت مفصل و خواندني پورتال خبري كاشان با حامد صفري + عكس 

 دكتر منصوري ؛ براي هميشه از صحنه سياست خارج مي شوم 

 رصد خانه، بندر خشک، مخزن نمکي گاز ، جاده گرمسار... از مهمترين اقدمات 4 ساله گذشته بوده است 

 شوراي مقاومتي يا مقاومت شورايي؟ 

 شهر راوند - بلوار بهارستان - بن بست دولت 

 اعتراض مشتركان اپراتور همراه اول كاشان به پرداخت هاي سرويس ارزش افزوده 

 چوب حراج بر آبرو و حرمت کاشان 
 

 سوژه هاي خبري 

 

 سخنراني نويسي در خبر ، مخاطب را فراري مي دهد 

 لطفا ! جاهاي خالي اين خبر را تکميل کنيد ... 

 پيشنهاد مصاحبه درباره جاده سازي در کوير مرنجاب 

 طرح کنارگذر شرقي کاشان چه شد ؟ 

 خبرنگاران هندوانه نيستند 
 

 پربازدیدترین 

 
 علامه آقا سيد محمد علوي بروجردي عالمی که بیش از 50 بار شفای بوعلی را تدریس کرد

 به بهانه برگزاري يك مراسم عجيب واين بار به نام تجليل روز خبرنگار و به كام....

 برگزاری بزرگترين مراسم آييني محرم در نوش آباد

 گفت‌وگو با گوينده كاشاني اخبار راديو

 دکتر سید جواد ساداتی نژاد تا ابن لحظه 49919 فدایی 42866 و قدیری 9990

 33 کشور جهان مقصد کالاهای تولیدی صادراتی کاشان

 دكتر ساداتي نژاد با 52 هزار و 899 راي به عنوان راي اول كاشان راهي بهارستان شد

 بر سر آرمان هاي نظام و انقلاب و ولايت با هيچ احدي معامله نمي‌کنم

 تدوین پایان نامه های دانشگاه پیام نور کاشا ن در حفظ و احیای میراث مکتوب عالمان و فقیهان ملی

 از کتاب فرزند علی در کاشان رونمایی شد

 20 درصد کاندیدهای شورای شهر کاشان جوانان 25 تا 30سال هستند

 مرغ همسايه غاز است

 نخستین کلینیک شبانه‌روزی دندانپزشکی در کاشان افتتاح شد

 تولید موج ساخت بازیهای رایانه ای ایرانی با اتکا به ذخایر فرهنگی بومی

 19 رمضان سالروز درگذشت غیاث الدین جمشید کاشانی


کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال خبری کاشان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است  
Designed & Powered by RayanMand